267 Shares 6469 views

film wojenny. Rosja jest

Rosja – kraj, w którym wojsko kochają ten gatunek, i to jest jasne – my często były atakowane i wyszedł zwycięski każdym razem. Więc dlaczego nie nakręcić film wojenny o nim? Rosja z pewnością będzie oglądać go w całym kraju. I ostatnie 2013 nie był wyjątkiem. Po tym wszystkim, nasze kino jest znana na całym świecie ze swoich ciekawych prac. Tu i światowej sławy „Oni walczyli za swój kraj” i „iść walczyć jakiś” stary „” gdzie «stary» – 20-letni chłopcy. Te filmy dla wielu lat, ale nadal zobaczyć różne pokolenia widzów. Spośród tych ostatnich, bardziej nowoczesny, wszystko lubił dwa z filmu „Powrót do przyszłości”, gdzie głównymi bohaterami byli w przeszłości. Jest to wielka wojna film! Rosja w całym kraju, oglądając go w kinach.

"Śmierć to Spies". fala uderzeniowa

2013 zaszczycił nas z dobrym mydłem. Jeden z nich – „Śmierć Spies”. Działka jest związana z faktem, że Niemcy w radzieckiej tyłu wysłanej szpiegów ukraść kilka bardzo ważnych dokumentów. Oczywiście, nasze potrzeby, aby temu zapobiec. Ale nadal stracił portfel, a ludzie nie mają zbyt wiele czasu, aby go odzyskać. Tylko bohaterskie czyny naszych chłopaków uratuje Ojczyznę!

Film jest bardzo wciągająca, podczas oglądania muchy, bo wojskowych serii – prawie ulubionego gatunku Rosjan. Zwłaszcza przeszkody atmosferyczne tutaj na wysokim poziomie.

Ich role perfekcyjnie wykonane Aleksandr Pashutin Alexei Serebryakov Nikita Tyunin.

"Kill Stalin"

Nie można powiedzieć o innej wielkiej wystawie w 2013 roku – „zabić Stalina”. Z nazwy można się domyślać, co zostanie omówione. Na samym początku Wielkiej Wojny Ojczyźnianej jest „patowa odległości” dwóch systemów rozpoznawczych – sowieckich i niemieckich. Głównym celem nazistów – śmierć Stalina. Osobiście Adolf Hitler stworzył plan, ponieważ był przekonany, że śmierć lidera beheads ZSRR. Ale nasi żołnierze, aby temu zapobiec!

Doskonała praca aktorska w filmie zrobił Michaił i Alexander Porechenkov Domogarov.

"Stalingrad"

Jeśli weźmiemy ubiegłym roku, to przede wszystkim pamiętać pracę Fedora Bondarchuka „Stalingrad”.

Japonia. Nasz czas. Ministerstwo Sytuacji Nadzwyczajnych drużynie rosyjskiej przeprowadza operację ratowania niektórych ludzi uwięzionych pod gruzami budynku zawaliła się podczas trzęsienia ziemi. Jakoś odciągnąć niefortunne stare rosyjskie ratownik opowiada historię swojego życia. I to jest.

Stalingrad. 1942. Głównym fabuła obraca się wokół obronie kamienicy, stojącej na drodze wojsk niemieckich. Aby opóźnić na jakiś czas przed siłami wroga, wysłał zwiadowców do domu, gdzie byli niespodzianka: w domu, coraz więcej osób żyje. Dokładniej, jedna dziewczyna, a następnie pochowany na podwórzu domu, rodziny i sąsiadów. Dalsze Akcja filmu toczy się w tym małym obszarze, ogranicza się do dwóch lub trzech domów i podwórek pomiędzy.

W kontekście działań wojskowych widzieliśmy relacje, które rozwijają między żołnierzy i jedynym zachowanym dziewczynka Katya.

Równolegle są pokazane, a obóz wroga, położony w pobliżu domu, w którym nasza razvedgrppa zatrzymany. W roli antagonisty naszych harcerzy sprzyjają dzielnego pułkownika Wehrmachtu, studded z nagrodami i cieszy się szczególną cześć dowództwa wojsk niemieckich. Przed nim dążą do zniszczenia domu i oczyścić drogę dla piechoty.

nowe technologie

Ale zostawmy na bok historię i patrzeć na to, że pozwala nam realizować ten film nie tylko do kategorii „filmu wojennego (Rosja)”, n, i przedkłada go do”listy działań wojskowych".

Odnosi się to do fotografowania w formacie IMAX-3D. Nie będziemy zagłębiać się w szczegóły techniczne, niech nam tylko powiedzieć, że jest to o wiele lepsze niż tylko 3D. Aby wymienić tylko kilka filmów w tym formacie strzał – i ściółki. To lider świata walcowane w 2011 "Avatar" i "The Hobbit: An Unexpected Journey" – lidera wypożyczenia w 2012 roku. Skala prac można teraz ocenić samemu.

Wiele osób uważa, że jest dokładnie to, czego potrzebujesz, aby nakręcić film wojenny. Rosja w 2013 roku jest inna niż 30 lub 40 lat temu. Teraz, w celu przekazania ludziom ideę miłości, idea patriotyzmu, potrzeba czegoś więcej niż dobrego scenariusza i dobrego reżysera.

wynik

Rosja może być dumna ze swojego filmu wojskowej. W artykule to tylko nieliczne przykłady zostały podane. Jeśli kopać głębiej, staje się jasne, jak Rosjanie lubię filmów wojennych. Nasze trzy przykłady – prawdziwy dowód!

Nasz kraj ma ogromny potencjał do kręcenia kategorię filmie „filmów wojennych”. Rosja po prostu musi być znany z takich utworów!