793 Shares 4926 views

Jak zrobić obrzezanie?


Do tej pory tsirkumtsele chirurgiczny (obrzezanie) jest popularny nie tylko wśród Żydów i muzułmanów, ale także ludzi innych narodowości. Robią to nie z powodów religijnych, a do preferencji estetycznych. Szczególnie wiele z tych mężczyzn są teraz w Ameryce. Przedstawiciele silniejszej płci czują, że ich męskość wygląda lepiej jako obrzezany poprzez usunięcie napletka zwykle obejmuje żołędzi prącia. Niewiele osób wie, że istnieją i obrzezanie kobiet, co skutkuje bezwzględną obojętność pieścić i brak orgazmu.

Jak to jest obrzezanie mężczyzn?

chirurgia dzieci odbywa się bez znieczulenia, teraz przychodzi sprawę jeszcze przed ogólnym znieczuleniem, ale miejscowe środki znieczulające są najczęściej stosowane. Procedura ta jest wykonywana przez przeszkolonych osób lub chirurga ręcznego usuwania arkuszy napletka. Dorośli mogą być zszyte, ale dzieci nie. Odzyskiwanie trwa 10-14 dni, po raz pierwszy penis wygląda opuchnięte i zaczerwienione, ale jak uzdrowienie staje się bardziej naturalny wygląd.

Powikłań po takiej operacji, zakażenia ran Przejawia się to rzadko, ale może być nieco bólu i podrażnienia w głowicy penisa.

To jest niemożliwe do przeprowadzenia procedury, jeżeli dziecko jest chore lub wychodzenie z choroby, ma problemy z krzepnięciem krwi.

Jak zrobić żeńskiego obrzezania?

Operacja jest wykonywana na łechtaczki i warg sromowych z, powierzchnia zmian powierzchni zależy od rodzaju obrzezania. Procedura jest powszechne wśród muzułmanów, ale religia przeciwko takiemu barbarzyństwu jak wszystko odbywa się bez znieczulenia i dezynfekcji. Według wierzeń niektórych narodów, kobieta nie przeszedł obrzęd nie może urodzić chłopca, zazwyczaj angażują się w rolnictwie i dzieci, jak powinno być obrzezany w celu zmniejszenia wrażliwości łechtaczki i zapobiec orgazmu.

Obecnie procedura ta jest uważana za relikt przeszłości, ale nadal są utrzymywane w tajemnicy przez niektórych lekarzy. W wielu krajach nawet musieli wprowadzić zakaz okaleczania żeńskich narządów płciowych, chociaż operacje warg sromowych w celach estetycznych jest uprawniony do przeprowadzenia. Ten „klauzula” i są zwolennicy starej pracy.

Dlaczego obrzezani mężczyźni?

opinia lekarska w tej sprawie została podzielona, jedna część mówi o celowości i konieczności takiego postępowania. Okazuje się, że obrzezani mężczyźni rzadziej cierpią z powodu infekcji układu moczowego, nie stało żołędzi penisa raka, a ryzyko „złapać” HIV jest znacznie niższy niż w nieobrzezanych.

Ale druga część lekarzy nie widzę sensu w tsirkumtsele, jak wielu z obrzezania, ale różnica w częstości występowania tych, którzy nie są poddawane bardzo nieznaczne. W odniesieniu do HIV, wyuzdana nie chroni żadnej interwencji.

Amerykańskie Stowarzyszenie lekarzy przeciwko powszechne operacji u dzieci. Dane potwierdzające korzyści obrzezania do nieobrzezanych mężczyzn, trochę.

Zwolennicy że człowiek zmniejsza wrażliwość na żołędzi prącia, co powoduje pojawienie się orgazmu usunięte. Pozwala to wydłużyć stosunek seksualny. Nie ma jednak dowodów, że mężczyźni, którzy mieli operację w wieku świadomym, zauważył utraty czucia, a wiele dałby coś, aby to odwrócić.

Kolejnym argumentem przeciwko tej operacji jest możliwość bolesnego wstrząsu u dzieci, ponieważ są obrzezani bez znieczulenia, bez ostrzeżenia, bez dobrowolnie wyrażonej zgody. Jest oczywiste, że tsirkumtsele – rytuał religijny, ale nawet w świecie muzułmańskim, uważa się, że operacja jest wykonywana na żądanie nie jest obowiązkowe.

Okazuje się, że rodzice niemowlęcia dokonać wyboru dla dziecka. Może powinniśmy poczekać, aż dorośnie i będzie on podjąć decyzję?