269 Shares 9838 views

Adobe Bridge: jaki jest ten program, jak go zainstalować i jak go usunąć?

Adobe Bridge – co to jest? Dowiedzmy się, jak pobrać tę aplikację, zainstalować ją i ją usunąć. Bardzo niewiele osób naprawdę wie, dlaczego taki program został wynaleziony. Dziś rozważymy ten trudny problem.


Co to jest?

Adobe Bridge – co to jest? Aby odpowiedzieć na to pytanie, musisz trochę porozmawiać o edycjach zdjęć. Rzecz w tym, że ten proces wymaga często starannego przygotowania. W tym celu stworzono specjalne programy. Pomagają sortować, wybierać i wyświetlać zdjęcia przed ich przetworzeniem.

Tak więc pojawił się Adobe Bridge. Co to jest program i jak z nim pracować? To jest prawdziwy asystent przygotowywania obrazów do przetwarzania. Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że nie ma nic specjalnego w tym. Ale w rzeczywistości wszystko jest trochę inne. Na przykład, jeśli jesteś profesjonalnym fotografem, aplikacja pomoże Ci szybko uporządkować potrzebne pliki, a także dodać do nich wiele znaków wodnych i praw autorskich. Oczywiście, ta aplikacja jest niemal niepotrzebna dla zwykłego użytkownika.

Adobe Bridge – jaki jest ten rozwój i gdzie go zdobyć? Dowiedz się, jak można uzyskać tę aplikację, a także ją zainstalować lub ją usunąć. Nawiasem mówiąc, taki program, co do zasady, pomaga pracować wyłącznie z "Photoshop". Ruszajmy dalej.

Zakup

Pierwszą możliwą propozycją dla każdego nowoczesnego klienta jest zakup programu w sklepie. Znajdź teraz absolutnie dowolną aplikację. Należy zauważyć, że trzeba będzie "trochę", aby uzyskać ten wyjątkowy program.

Co do zasady, można go znaleźć w każdym sklepie komputerowym na półkach, oznaczonym napisem "praca z grafiką". Koszt, w zasadzie, wynosi od 250 rubli do 1000, wszystko zależy od regionu zamieszkania. Po zakupie otrzymasz specjalny klucz, który jest niezbędny do aktywacji. Bez tego, będziesz mieć możliwość pracy w programie Adobe Bridge tylko przez 30 dni. A potem nadal musisz kupić klucz.

W rzeczywistości ta metoda nie jest szczególnie przyjemna dla wielu klientów. Szczególnie, jeśli chcesz tylko spróbować zobaczyć, co program znajduje się przed tobą. Rzeczywiście, dlaczego zapłacić zbyt wiele za "kota w poke", gdy jest kilka ciekawych i prostych podejść do rozwiązania zadanego przed nami dzisiaj. Co to jest? Dowiedzmy się jak najszybciej.

"Photoshop"

Adobe Photoshop Bridge można uzyskać innymi metodami. Na przykład podczas zakupu głównego programu do przetwarzania plików graficznych – "Photoshop". Chodzi o to, że na wielu oficjalnych płytach będziesz miał wiele dodatkowych programów pomocniczych.

W prawdzie tutaj również trzeba kupić "Photoshop". Wszakże w większości przypadków tylko to podejście pozwoli Ci mieć 100% pewności o "Mostku" na dysku. Koszt programu Photoshop również się zmienia. Tylko jest znacznie wyższa – od 500 do 2500 rubli. Ogólnie rzecz biorąc, nie zwracaj uwagi na opcje droższe niż 1000 rubli. W nich, co do zasady, nic nie wyróżnia ich na dyskach na 2500 rubli. Wszystkie te same klucze aktywacyjne i dodatkowa zawartość do pracy z grafiką.

W zależności od wersji programu "Photoshop" zainstalujesz odpowiedni mostek Adobe Bridge. Oznacza to, że jeśli kupiłeś CS4, to samo będzie "Most". Oczywiście, najlepiej jest używać tylko najnowszych wersji. Metoda ta oznacza również zakup dysku. Czy można bez tego zrobić? Oczywiście jest jeszcze jedno bardzo interesujące podejście. A teraz się z nim zapoznamy.

Pobierz

Oczywiście nikt nie odwołał tego podejścia, podobnie jak pobieranie programów z Internetu. To, co robią większość użytkowników komputerów PC. Co do zasady, ta metoda okazuje się najbardziej odpowiednia. Ale tutaj wszystko nie jest tak proste, jak mogło się wydawać na pierwszy rzut oka.

Chodzi o to, że masz 2 możliwości rozwoju wydarzeń. Pierwszy pobiera osobną aplikację Adobe Bridge, a druga jest "Photoshop". W obu przypadkach trzeba poczekać długo. W końcu obie te programy są dość "ciężkie".

Ponadto trzeba będzie się zająć z wyprzedzeniem, że w "assemblerze" masz specjalny klucz aktywacyjny. Bez tego, jak już wspomniano, możesz pracować tylko z aplikacjami przez 30 dni. I to wszystko. Mają klucz do zakupu. Na szczęście teraz istnieją różne "keygens", które pozwolą wybrać kombinację roboczą dla Twojej wersji aplikacji. Po upewnieniu się, że wszystko jest gotowe, możesz zacząć działać.

Zainstaluj osobno program Adobe Bridge

Jak zainstalować program? W rzeczywistości wszystko nie jest tak trudne, jak się wydaje na początku. Pierwszym scenariuszem jest instalacja osobnego programu. Pożądane jest, aby mieć już "Photoshop". Więc wtedy łatwiej będzie pracować.

Najpierw włóż dysk programowy do napędu. Przed Tobą pojawi się specjalny instalator. Teraz kliknij "Dalej", dopóki nie masz ścieżki do zainstalowania programu. Określ to, a następnie zgadzam się z umową licencyjną. Teraz możesz kliknąć przycisk "Dalej" i wprowadzić klucz aktywacyjny (czasami powinien być wprowadzony natychmiast po pojawieniu się instalatora), a następnie poczekaj na zakończenie procesu.

Warto zauważyć jedną ważną cechę – jeśli zainstalowano "Photoshop", najlepiej jest wybrać ten folder na ścieżce instalacyjnej. Następnie aplikacje nie będą konfliktowe, a prawdopodobieństwo wystąpienia awarii i wadliwego działania zostanie zredukowane do minimum. To wszystkie problemy są rozwiązane. Jest jednak inne interesujące podejście do rozwiązania tego problemu. Który? Spróbujmy zrozumieć to.

Pakiet oprogramowania

Drugą opcją jest bezpośrednia instalacja programu Adobe Bridge za pomocą programu "Photoshop". Oczywiście jako dodatkowa treść. Zobaczmy, jak szybko możemy zaimplementować ten pomysł.

Najpierw włóż dysk do napędu (lub kliknij dwukrotnie pobrany plik instalatora), a następnie poczekaj na pierwszy ekran powitalny. Teraz można wybrać instalację za pomocą klucza (zalecane) lub bez niego. W pierwszym przypadku musisz natychmiast wybrać numer seryjny, który powinien być ty. Ale nie musisz myśleć o aktywacji przez 30 dni. W zależności od wybranej opcji, w następnym oknie zobaczysz ostrzeżenie, że w ciągu miesiąca przestanie istnieć "wersja próbna" lub okno służące do wprowadzania klucza.

Zakończ krok, a następnie określ ścieżkę instalacji programu. W tym samym oknie, w prawej części, zobaczysz dodatkowe programy. Zaznacz pole Adobe Bridge, a następnie kliknij przycisk "Dalej". To wszystko. Pozostaje czekać, aż proces się skończy. W końcu będziesz mieć "Photoshopa" i program do przygotowywania fotografii i plików graficznych do przetwarzania. Nic trudnego lub nadprzyrodzonego. Czasami trzeba tylko pomyśleć o usunięciu "mostka". W szczególności, jeśli zrozumiesz, że nie potrzebujesz tej aplikacji.

Usuń

Adobe Bridge jak usunąć raz na zawsze? Spróbujmy to zrozumieć. Pierwszą rzeczą, którą można zaoferować, jest użycie standardowej metody. Mianowicie menu "Start".

Przejdź do niego, a następnie znajdź folder Adobe. Tam będzie trzeba znaleźć "Aide Bridge", a następnie go otworzyć. Będziesz miał małą listę działań i funkcji. Kliknij przycisk "Usuń", a następnie postępuj zgodnie z instrukcjami pojawiającymi się w oknie. Co do zasady, po prostu naciśnij "Next" cały czas, a następnie "Ok". Następnie na końcu procesu nie będzie już zainstalowana ta aplikacja.

Panel sterowania

Drugą metodą jest użycie Panelu sterowania na komputerze. Otwórz "Start", a następnie znajdź tę usługę. Następnie kliknij link "Dodaj lub usuń programy". Teraz zobaczysz okno, w którym zobaczysz całą zawartość zainstalowaną na komputerze.

Znajdź tam Adobe Bridge, a następnie kliknij prawym przyciskiem myszy wiersz. W wyświetlonym menu wybierz "Usuń" – instalator otworzy się. Kliknij przycisk "Dalej" i poczekaj na zakończenie procesu. Teraz pozostaje kliknąć "Ok" i cieszyć się wynikami. Adobe Bridge – program jest bardzo przydatny w uzdolnionych rękach. Więc lepiej umieścić je na komputerze, a nie usunąć – może to być przydatne.