445 Shares 8018 views

Gieorgij Guryanov: biografia, życie osobiste, rodzina

27 lutego 1961 w rodzinie Konstantina Fedorovicha Guryanova i Margarita Vikentievna syna Gieorgij Guryanov. George rodzice byli geolodzy specjalność. Poród był w domu opieki, znajduje się w dzielnicy Piotrogrodzie Leningradu. Ojciec przyszłego muzyk zmarł w 1993 roku, a jego matka zmarła w 2013 roku.


dzieciństwo

Od wczesnego dzieciństwa, jeszcze przed rozpoczęciem szkoły, Gieorgij Guryanov rozpoczął studia w kręgu muzyki, znajduje się w Domu Kultury Kozitsky. Tam chłopiec nauczył się grać na fortepianie i instrumentach strunowych: gitara, bałałajka, Domra.

W sprawie przyszłego życia muzyka wpływa dzieło brytyjskiego zespołu rockowego Led Zeppelin, który działa raz usłyszał dziecko. Jak później powiedział muzyk, właśnie z powodu tych rockers, zaczął chodzić w kółko. Nauczyciele słyszał od George'a powód dlaczego on ich dołączył, powiedział, że na początek powinno przynajmniej nauczyć się grać na bałałajce.

On stał się już sławny Guryanov powiedział: „Na bałałajka nauczyłem się grać, ale to nie było tak, mój ulubiony zespół. Ten nauczyciel powiedział mi, że trzeba grać muzykę rockową osiem godzin dziennie, to mogę uzyskać prawo doświadczenie. "

rok studiów

Koniec życia szkoły chłopiec miał na 1976 ukończył szkołę średnią №363, który znajdował się w Kupczino. Rok później ukończył Petersburg Guryanov szkoły artystycznej №1, aw następnym roku został przyjęty do Art College Leningrad nazwany Sierowa. Studiuje tu nie powiodło się, więc rok później spadła szkolenia muzykiem.

Życie w stolicy, podróży, życia osobistego

Koniec lat siedemdziesiątych, Gieorgij Guryanov spotkał się w Moskwie, gdzie mieszkał aż do początku następnej dekady. Podczas swojego pobytu w stolicy wraz z przyjaciółmi założył Przyjaciół Majakowskiego Club. Następnie przeniósł się do Petersburga, gdzie spędził całe swoje życie i pracę. Przed śmiercią muzyk mieszkał w Liteiny Prospect.

George uwielbiał podróżować. W czasie mojego życia zostały w wielu krajach, odwiedził takie kraje jak Francja, Włochy, USA, Holandii, Niemiec, był w Cadaques i Londynie. Spośród wszystkich miast, w których miał okazję odwiedzić, Giorgi najbardziej lubią nazywać Londynie, Madrycie i, oczywiście, jego natywną Petersburgu.

Gieorgij Guryanov, życie prywatne, które nie działa, nigdy nie był żonaty. Stosuje się do tej ustawy muzyk i artysta nie podoba. Gieorgij Guryanov, którego rodzina składała się tylko z rodziców, wszystkie ich witalność dał sztukę.

Pracując w „Kinie”

Jako muzyk i artysta, George Guryanov, którego zdjęcia znają większość fanów Viktora Tsoya, wniósł nieoceniony wkład w rozwój słynnej grupy „Kino”.

1982 przekroczył swój los z Viktorom Tsoem. Nieco później, w 1984 roku, muzyk dołączył do grupy „Cinema” jako perkusista i aranżer. Jednocześnie był on chórkami. Aż do śmierci, Victor George Guryanov, życie osobiste jest zainteresowany wszystkich fanów rocka, pozostał w „Kinie”. Jak wiecie, po śmierci Viktora Tsoya zespół rozpadł się. Było to podczas pracy z Coj do Guryanov zatrzymany przydomek „Gustav”.

Udział w różnych kompozycjach muzycznych

1978-1979 roku Guryanov spędzony uczestniczące w zespole rockowym „Uncle Sam”, została założona przez Sergey Semenov. George grał muzykę w swoim basem. Zanim zdążył wziąć udział w punkowej kapeli. Od 1983 do 1984 roku. muzyk brał udział w „Automatyczne zadowalające”. Guryanov miał czasu, aby okazać się w takich kompozycjach: „Milicji Ludowej”, „Gry”. W pierwszym roku podsoblyaet bębny rekordowe, w drugim był perkusistą.

Lata osiemdziesiąte, oprócz „Kino”, dał mu doświadczenie we współpracy z zespołem jako „nowe Kompozytorów”. Duet był jednym z pierwszych w ZSRR, grając muzykę elektroniczną. Oni nawet nie próbował realizować wspólny projekt „Kino”, nazywając ją «Start». W „Ballet trzy gołąbków” do muzyki uczestników – „New Kompozytorzy” Vericheva IV i V. Alahova – Guryanov śpiewał rolę w 1984 roku.

Jako perkusista George pojawia się w grupie „Pop-Mechanics” pod kierunkiem Sergeya Kurehina. Tu był, i wokalista. Działalność tej grupy nastąpił w 1985 roku.

Ich bębnienia Guryanov, możemy powiedzieć, spojrzał na zagranicznych zespołów jak Duran Duran. Jego gra różni się od innych muzyków oryginalności czasu i elegancja. Jednocześnie grał na stojąco, nie siedzi.

Udział w rave

W późnych latach osiemdziesiątych Gieorgij Guryanov stał się szczególnie zwrócić uwagę i poświęcić wystarczającą ilość czasu w takich dziedzinach, jak techno i house, że ma do czynienia z klubem, a nawet tworzy prądy w północnych Kapitał założycielski „rave”. George był jednym z założycieli i organizatorów zachwyca kapitał „Gagarin-party” i „Mobile-party”. Jest on również autorem symboli na sztandarach pierwotnych rave.

kino

kariera George'a był nie tylko w twórczości muzycznej, równolegle, zagrał w filmach i teledyskach. Od jego film można wymienić które stały się legendą „Assa”, „Rock”, „Koniec wakacji”. W nich grał sam. Ponadto George wystąpił w kilku filmach.

Nie raz Guryanov został zaproszony, aby strzelać programu telewizyjnego „Pirate TV” został nawet prowadząc „Spartakus” projekt sportowy.

W 2010 roku zagrał w filmie „Igła” Remix, wykonując DJ scenie.

Rashid Nugmanov powiedział, że oferowane Guryanov spełniać swoją rolę w filmie „Igła”. On zaprojektował marihuanę charakter Builder, jazda na wózku. Ta propozycja muzyk odmówił.

zajęcia malarskie

W 1979 Gieorgij Guryanov kontakcie z Timur Nowikow i wyposażony w tzw dowodzenia „nowych artystów”. Od tej chwili muzyk wystawia swoje obrazy i zakłada bezpośredni członkostwa z Nowikow w różnych programach.

Od końca 1989 roku, George stał się nowym członkiem Akademickiego grupowej. Do końca swojego życia po tym Guryanov wystawia swoje prace nie tylko w Rosji, ale także za granicą.

W latach 1990-1991, muzyk i artysta niepełnym wymiarze Guryanov zaangażowany w kilka projektów, w tym pierwszej wystawie span Pałac Bridge, „młodości i piękna w sztuce”, „akademizmu i neoacademism”.

Po wzięciu udziału w tych wydarzeniach, Gieorgij Guryanov wśród przyjaciół nazwany „sumieniem stylu Petersburgu”.

Wszystkie dziewięćdziesiątych George uczestniczy w różnych wystaw, projektów i ruchów. Głównym tematem artysty jest sport we wszystkich jego formach. Wielokrotnie, w latach dziewięćdziesiątych i na początku tego wieku, zorganizowane i utrzymywane wystaw indywidualnych Guryanov.

Ostatnie lata

W 2013 Gieorgij Guryanov był w trakcie leczenia w instytucji medycznej Botkina. Muzyk zdiagnozowano zapalenie wątroby typu C i onkologii. Poważna choroba uniemożliwia Guryanov do kontynuowania prac. Po wypisaniu ze szpitala został wysłany do Niemiec, przeszedł cykl chemioterapii, ale nie dała pozytywne rezultaty. Po aż do śmierci był w domu w poważnym stanowisku.

20 lipca 2013 Georgij Konstantynowicz Guryanov zmarł. Został pochowany na cmentarzu w Smoleńsku.

Podczas swojego życia Gieorgij Guryanov, którego biografia jest wypełniony ogromnym znaczeniu życia, wykazały sobie nie tylko dobrym muzykiem, ale także utalentowany artysta, którego pamięć jest nie tylko zorganizowała szereg imprez, wystaw, spotkań.