381 Shares 5034 views

Kwietnia. Baran i Byk. Dzieciństwo, zdrowie, miłość

Kwietnia. Baran i Byk patronować ludzi urodzonych w tym miesiącu. Baran – pierwszy znak zodiaku. Ci ludzie są zbyt uparty i zawsze stać na własną rękę, nawet gdy zdają sobie sprawę, że nie jest całkiem w porządku. Nie zawsze jest tak uparty prowadzi do dobra. Byk nie jest daleko w tyle, a ten znak nie jest wytrwałość i chęć zwycięstwa i zawsze być pierwszy.

Kwietnia. Baran i Byk w dzieciństwie

Baran. To jest bardzo realne kręcić! Energia jest w pełnym rozkwicie, to wszystko ciekawe. Oni szybko rozwijać wczesnego rozpoczęcia chodzić i mówić. Bardzo ciekawe, w głowie stale wiele pytań, są prawdziwe Howcast. Mają bogatą wyobraźnię i stale dąży do niezależności. Rodzice nie powinni ograniczyć małą Baran, wręcz przeciwnie, aby zachęcić wszystkie inicjatywy, taktownie prowadzić.

Taurus. Te dzieci są bardzo czuły i delikatny, dziewczyna z bardzo młodym wieku już dość umiejętnie flirtować z chłopakami. Ogólnie rzecz biorąc, dzieci z Byk aktywne i zdrowe, dość niezależna, zawsze staramy się rozwiązywać problemy na własną rękę, zamiast uciekania się do pomocy ze strony osoby dorosłej. Uprzejmy, pracowity, zawsze coś do opanowania. Są nieco powolny, zwłaszcza w szkole, ale wszystkie zadania są wykonywane z wielką odpowiedzialnością.

Kwietnia. Baran i Byk. Astro.

Baran. Wrażliwe miejsca – głowa i twarz. Ma dobre zdrowie, ale odnosi się do niego niedbale. Nie zwracaj uwagi na różnorodność objawów, ignoruje leki wierzy, że jego organizm poradzi sobie z każdym nieszczęściu. Lekarze nie szczególnie zaufanie, a nawet uważa, że wie dużo więcej niż oni, więc odwiedzić klinikę jedynie w najbardziej ekstremalnych przypadkach. Ze względu na swoją aktywność, Baran trzeba poprawić i zrównoważona dieta. Muszą kontrolować swoje emocje, nie przemęczać, nie przejadać i zużywają mniej alkoholu.

Kwietnia. Taurus. Luki – gardła, szyi. Powinny one być regularnie odwiedzić laryngolog i chronić gardło, zwłaszcza w niskich temperaturach. Na ogół, Byk umieszczone na choroby, nawet mniej niż Aries. Oni nie lubią rozmawiać o swoim zdrowiu, wszystkie choroby są starannie ukryte. Pacjenci są sumienny. Punktualnie przybyć na recepcji, spełniają wszystkie wymagania. Taureanie są predysponowane do nadwagi, więc zaleca się przestrzegać diety i ćwiczeń fizycznych.

Kwietnia. Byk i Baran. Miłość i temperament

Zodiak marzec-kwiecień, czyli Baran nabywać mądrości dopiero w wieku dorosłym wcześniej różnią się lekko. Gotowy do małżeństwa w wieku 35. atrakcyjnych ludzi, towarzyski, komunikatywna, mają wielkie poczucie humoru. zwykle mają dużo fanów i wielbicieli.

Zhentsiny-Baran po prostu niesamowite! Są ambitni, popychając jego towarzysz do sukcesów i osiągnięć, ale w tym samym czasie, często są agresywne. Muszą mężczyznę, który można umieścić w miejscu, w danej sytuacji.

Mężowie Baran tendencję do podniesienia ich plovinku na piedestale. Ale są nieco nieodpowiedzialny, są niestabilne, praca często się zmieniają.

Byk nie może żyć bez miłości. W okresie dojrzewania i wczesnej młodości, mają dużo powieści, są jak płci przeciwnej. Małżeństwo jest bardzo ważne, są one poważnie.

Taurus kobiety mają przyjemny charakter, przyjemny, są jak mężczyźni. Ale satelita oni wybierać bardzo ostrożnie. Żona z nich są świetne! Uroczy, atrakcyjny, doskonała gospodyni i matka, ale wymagają materiału samopoczucie męża.

Taurus ludzie są dobrymi mężami. Oszczędny, wierny, niezawodny towarzysz życia. Chociaż nie są one zbyt rozwlekły, nie ma wpływu na pasje i burzliwy temperament. Robią najlepsze ojców.