533 Shares 8801 views

Grupa „Pompejusz”: historia powstania i składu

Grupa „Pompejusz” pojawił się na rosyjskiej scenie stosunkowo niedawno, ale zyskała już armię fanów. Ich muzyka i śpiew są wyjątkowe, i bez względu na to, co się nie podoba. Więcej informacji na temat stowarzyszenia jest zawarta w artykule.


Historia powstania

Czterech facetów są prawdziwymi profesjonalistami w dziedzinie muzyki i śpiewu, zdecydowaliśmy się zorganizować drużynę i wygrać społeczeństwo Moskwie. „Pompejusz” Grupa powstała w 2006 roku. W przeciwieństwie do innych wykonawców na scenie, chłopaki nie musieli iść do sukcesu i sławy.

Pierwszy występ zespołu przyniósł mu popularność. Klub stolicą mody są zainteresowani w grupie „Pompey”. Zdjęcie z czterema mężczyznami, muzycy zaczęli dekorować plakaty z tych instytucji. Na imprezach zagrali razem z takimi scenami jak mastodontami Travis i Stereo-akustyka.

„Pompejusz” struktura Grupa

Ci, którzy przynajmniej raz miał okazję usłyszeć utwory grupy, chciałbym, aby uzyskać informacje na temat muzyków. Do tej pory członkowie grupy są:

  • Daniil Brod (gitara i wokal);
  • Alexander Lipsky (klucz);
  • Nairi simonowska (bębny);
  • Denis Agafonov (gitara basowa).

Ciąg dalszy kariery

Muzyka wykonywana przez chłopców, jest swego rodzaju mieszanką gitary, taniec i wokal pop-rockowych w nowej fali. członkowie zespołu uważają, że ich kompozycje są typowe dla 70-80-tych ubiegłego wieku.

W 2007 roku grupa „Pompey” otrzymał nagrodę klub „Złota Gargulec”. Jest to bardzo dobry wynik, biorąc pod uwagę fakt, że od początku swojego istnienia był tylko 1 rok. Zazwyczaj nagroda otrzymuję żadnych obcych grup, na przykład, Crystal Castles i Stereo MCs. Nasi bohaterowie byli w stanie udowodnić, że rosyjska muzyka dance, też jest coś wart.

Oszałamiający sukces w sferze klubowej pchnął dzieciom stworzyć swój niepowtarzalny styl. Prawie 1,5 roku, nie wydostać studiach nagraniowych. A zespół wkrótce wprowadzony jednolity i video do piosenki Cheenese. Wynikiem ich twórczości lubił wybrednego imprezę Moskwie.

W okresie od 2007 do 2012 roku. grupa Pompeya uczestniczy w festiwalach muzyki klubowej. Wśród nich są „Piknik Afisha», twarze i koronki, Stereo-Leto i innych. W tym dniu, faceci na tournee w największych miastach Rosji, Mołdawii, Wietnamu i Białorusi.

Albumy i ich prezentacja

W maju 2012 roku został wydany singiel Cheenese wersji winylowej. Album był limitowany, więc nie wszyscy fani zespołu mogli go kupić. Wkrótce w sprzedaży był album Noc. Obejmuje on 4 z najlepszych utworów z Pompeya. Grupa ta praca jest bardzo ceniona nie tylko przez fanów, ale krytyków muzycznych.

prezentacja nowego albumu „Pompeii” w listopadzie 2014 roku. Obejmuje on 7 utworów, w tym dwa remiksy już znanych singli – Satellite noc. W październiku, płytkę można kupić na iTunes. Ten album nazywa się „Kłamca” (w języku angielskim Liar). W skład tej samej nazwie do gustu wielu internautów. Używany w jej muzyki, jak ogarnia słuchacz zanurza go w atmosferze.

Konkludując

Teraz wiesz, co grupa Moskwa „Pompey”. Historia jego powstania, skład i muzycznych albumy – wszystko to zostało szczegółowo omówione przez nas. Możemy tylko życzyć sukcesów młodego zespołu i dobrobyt każdego rodzaju!