270 Shares 5997 views

Standardowe i długoterminowe kredyty: To najważniejsza rzecz o kredyty

Każdy człowiek słyszał o kredyty długoterminowe w ich życiu. Ale nie każdy wie na pewno, jakie są. W skrócie, jest to kredyt udzielany przez banki i inne instytucje finansowe na długie okresy (trzy lata). Ale motyw zawiera wiele szczegółów, a to wszystko chciałbym powiedzieć.


o usłudze

Długoterminowe kredyty często dają dwa typy klientów. Do pierwszej grupy należą osoby, które chcą kupić mieszkanie lub zbudować dom. Ale fundusze nie są wystarczające, bo osiedlili się o kredyt hipoteczny. Ona na pewno jest dostępny w okresie od 5 do 30 lat. Pożyczka tego typu może podjąć każdą osobę w wieku pomiędzy 21 i 65 lat, odpowiednio do innych wymagań, które zostaną omówione później.

Ponadto pożyczka długoterminowa jest często sporządzają podmioty prawne. Ich celem – aby wykorzystać fundusze na finansowanie kapitału. Warto zauważyć, że w przypadku osób prawnych, pożyczki długoterminowe mają szersze pojęcie i definicję. Należą do nich praw własności (zarządzających aktywami i funduszami banku) emitować obligacje, depozyty o terminie zapadalności dłuższym niż jeden rok. Ale wszystkie powyższe ma jeden cel – oddanie pieniędzy w projekcie produkcji inwestycyjnej, która w przyszłości przyniesie zyski.

Kredyty hipoteczne i kredyty samochodowe

Jest to rodzaj kredytu, który jest dostępny dla osób fizycznych. Najbardziej popularne długoterminowy dług w naszych czasach.

Osobliwością hipotecznych jest to, że nabyta nieruchomość staje się zabezpieczenie. Jeśli ludzie nie mogą spłacić swoich długów, katalogu / dom / mieszkanie bank ziemi weźmie do naprawienia szkody. Średnio hipoteki wziąć 10-30 lat. Że zatwierdzona, osoba będzie musiał potwierdzić ich zdolność do płacenia. W tym celu przewiduje się rachunek zysków i strat, dokument o zatrudnieniu oraz ich doświadczenie w pracy oraz fakt, że tożsamość. Jeżeli dana osoba ma naprawdę dużą sumę, może trzeba „partnerem” w płatnościach, czyli sozaomschik. Na przykład, małżeństwo może dać dużą pożyczkę z większym prawdopodobieństwem niż jedna osoba.

Kredyt na zakup samochodu – jest to również kredyt długoterminowy. To jest zazwyczaj na krótki okres czasu, ale niektóre spłacić dług w ciągu dekady. Minimalna ilość 150 000 rubli, a maksymalna nie jest ograniczona. Kolejny plus – w przypadku długoterminowych kredytów samochodowych nie trzeba nawet dokonać wstępnej opłaty. Jest to bardzo wygodne. Ale odsetki od kredytów długoterminowych jest wyższa – nie 12-15% i 15-20% rocznie. Jeśli, na przykład, osoba zajęłoby 10 mln rubli do 10 lat, w wyniku jego nadpłaty (w przypadku 20%) wynosi 2 000 000.

dokumenty

Jest to standardowy zestaw dokumentów, które muszą dostarczyć, kiedy złożyć wniosek o udzielenie kredytów długoterminowych (i kredytów). W zależności od wymagań listy konkretnego banku dokumentów może się różnić. Ale na pewno trzeba wniosek sporządzony przez ustalonego wzoru profilu kredytobiorcy, oryginał i kserokopia paszportu i dowodu dochodu. Zwykle okres, na który chcesz wyodrębnić, począwszy od 3 miesięcy do 2 lat.

Więcej będą musiały kserokopię książki pracy, certyfikowany w pracy. Mężczyźni są wymagane w celu zapewnienia tożsamości wojskowej. Jeśli istnieje prawo jazdy, to będzie trzeba (jako drugi dowód tożsamości).

Zazwyczaj aplikacja jest uważane w ciągu tygodnia. Ale jeśli wszystkie dokumenty są prawidłowe, a klient spełnia wymagania, może zatwierdzić wcześniej.

na inwestycje

Jeśli potrzebujesz kredytu długoterminowego do podmiotu prawnego, to trzeba podać swoje analizy projektu inwestycyjnego. Pracownicy banku, zapoznać się z nim, trzeba zrozumieć – coś, że są one poproszony o kredyt, przynoszą zysk i zapłacić za koszty. Projekt musi wykazać swoją maksymalną wartość i skuteczność.

Dokument musi zawierać ocenę pomysłów i inżynierii popytu rynkowego, kosztorysów, harmonogramem. Należy również określić rentowność i dokładny okres, na który zostanie spłacona koszty. Potrzeba i analiza środowiska (nieszkodliwości przedsięwzięcia na środowisko), i kolejny dowód, że kredytobiorca będzie w stanie realizować swoje plany.

Bank musi zrozumieć – pożyczka będzie mieć dobre wsparcie, inwestycja będzie się opłacać na tyle szybko, że ryzyko jest do przyjęcia, ale pomysł jest oryginalny. Jeżeli wszystkie warunki, osoba prawna otrzyma kredytu.

Pożyczki na krótki czas

W skrócie należy powiedzieć o kredyty, dla których płatności są o wiele szybciej niż w przypadku tej samej hipoteki podanych. Długoterminowe i krótkoterminowe kredyty są równie popyt. Z wyjątkiem, że drugi rodzaj kredytu przyciąga znacznie większą liczbę osób.

I to jest – kredyt konsumencki. Weź go rozwiązać tak zwane problemy „domowego”. Kiedy kupić mieszkanie brakuje trochę, albo trzeba dokonać napraw, zakupu towarów, etc. Konsument ofertę kredytową praktycznie wszystkie banki. Ale lepiej jest zastosować do państwa, ponieważ jest najbardziej odpowiednie warunki. Daj mu do pięciu lat, wraz z odsetkami, jest całkiem do przyjęcia (średnio o 12-14% rocznie). Jeśli uda Ci się znaleźć poręczyciela, możliwe jest, aby obniżyć stawkę. Maksymalna kwota – 3 mln rubli. Ale ile pieniędzy jest gotów podjąć bank zdecyduje się mieć analityków finansowych po szczegółowym przeglądzie rachunku zysków i strat, stażu itp Jeżeli osoba, na przykład, otrzyma 60 TR miesięcznie 1,3 mln rubli za 5 lat, będzie on w stanie dać.

Microloan

To ostatnia rzecz, którą chcesz powiedzieć. Najbardziej niekorzystna możliwość kredytowania, ale czasami tylko on jest w stanie pomóc. potrzebna jest tylko paszport, aby uzyskać Microloan. Wiek nie ma znaczenia, jeśli tylko było to 18. Podane kwoty są małe – 15, 20, 35 tr Czasem więcej, w zależności od warunków oferowanych przez organizację. Ale procent dużych – od 0,75% do 3% na dzień. Oczywiście, biorąc dużą sumę na miesiąc, można zaszaleć. Ale jak nagłych dobrym rozwiązaniem. Na przykład, aby zapłacić za kilka dni, nie ma nikogo, a lodówka do którego dana osoba od dawna jego wzrok, nagle sprzedał 50% zniżki. W tym przypadku oszczędności naprawdę jest – kilka tysięcy wypłacane jako procent organizacji mikrofinansowania nie jest silny „trafienia” na portfelu, jeśli wziąć pod uwagę, ile pieniędzy sberog pożyczkobiorcy na zniżkę.