707 Shares 6851 views

Sklepy „Ecco” w Moskwie, adres, godziny otwarcia

Marka „ECCO” jest chyba znane wszystkim od młodych do starych. A jeśli nie kup to buty, albo przynajmniej słyszał o nim.


Obecność na rynku od ponad pięćdziesięciu lat, mówi dobrobytu firmy. Buty naprawdę doskonała jakość i odporność na czasie. Buty „ECCO” jest bardziej zmęczony niż zużyte.

Liczba „ECCO” sklepów w Moskwie rośnie z każdym rokiem, który pokazuje stały popyt na produkty.

Dawno, dawno temu

Powrót w 1963 roku, prosty obywatel Danii w imieniu Carl Tusbi lewy fotel jego menedżer dla produkcji obuwia od swojego pracodawcy i postanowił dostać swój własny biznes. Jak się okazało, nie na próżno.

Mężczyzna był wytrwały i zdeterminowany. Nabył na korzystnych warunkach małe opuszczone fabryki i zaczął się obracać swoje pomysły w rzeczywistość. Więc nie było produkcja pierwszego sklepu obuwniczego „ECCO” w Danii.

Ten człowiek odwrócił się i złamał stare stereotypy, że kierując produkcję obuwia w tych dniach.

Tak, stopniowo, rok po roku, obsesyjnych pomysłów i uzbrojony w stylu przedsiębiorczego, że uosabia nowe idee i technologie, rozwiązania projektowe – Otwórz oddziały w różnych krajach.

Na długo marka życie poczęte uzasadnione sukces, można znaleźć wiele sklepów „ECCO” nie tylko w Moskwie i innych miastach Rosji, ale i na całym świecie.

Trochę zasmucony faktem, że w Rosji cena jest znacznie wyższa niż za granicą. I model, kolor i wydajność w Europie jest znacznie więcej niż miłośników TM „ECCO” od dawna cieszył się i kupił buty na partnerów obcojęzycznych.

Ale Rosja, jak zawsze, najlepiej sprzedającym się i zajmuje pierwsze miejsce w sprzedaży tej marki butów.

Jaki rodzaj butów?

W tym bucie można zapomnieć, że masz na stopach buty przed są one wygodne i lekkie.

Obuwie jest wykonany w fabrykach partnera, które znajdują się w różnych krajach: Brazylii, Chin, Portugalii, Włoch i Słowacji.

Produkcja odbywa się na roślinach w Tajlandii, Indonezji, Holandii.

Buty popytu, ponieważ producent był w stanie połączyć swoje podstawowe wymagania, które obecnie decydują o sukcesie marki – komfort i wygodę. Buty powinny być wygodne, zanim jako przytulne kapcie, światło – praktycznie nieważkości, miękkie i elastyczne – nic nie powinno przeszkodzić w nogę, aby nie powodować niedogodności w pozycji statycznej i podczas chodzenia.

Oczywiście, powinno to pozwolić stopom oddychać. Materiał, z którego jest wykonany koniecznie musi przechodzić powietrze. Posiadają trwałość – być silne, aby wytrzymać wszystkie próby, które spadły do jego partii.

Tylko ten rodzaj obuwia ma prawo nosić nazwę „ECCO”. Dzięki dla wszystkich tych cech, marka jest liderem i nie jest gorsza od swoich konkurentów.

Firma stale pracuje nad poprawą i rozwój nowych modeli, wybór nowych materiałów, które następnie stają się surowcem do produkcji.

Perfekcji wszystko podeszwa, wkładka, jakości montażu, kształtek, formowanych materiałów do górna część buta i jej połączenie.

Skorzystać z unikatowych właściwości materiałów:

 • poliuretan, znane wszystkim ich właściwości uniwersalne;
 • Vibram – specjalna kombinacja różnych rodzajów gumy, wykorzystywanych głównie do produkcji podeszew butów sportowych;
 • Lateks jest znany ze swojej elastyczności, lekkości i wytrzymałości.

Przede wszystkim jakość otrzymanych produktów i ich właściwości są wynikiem starannej warstwowej leczenia skóry.

„ECCO” – jedną z niewielu firm, która wykonuje pełny cykl produkcji, od hodowli zwierząt gospodarskich do gotowego pary butów. A to zasadnicza część założyciela strategii są nadal aktualne i, w miarę upływu czasu wykazały, jest sukcesem. Precyzyjna kontrola na wszystkich etapach łańcucha dostaw może osiągnąć najlepszą jakość produktów.

Kierunki

Sklepy „ECCO” w Moskwie oferuje znaczną gamę produktów. Jeśli natkniesz się na parę butów, na pewno nadal trzymać wzrok na paski, torebki, torebki i sprzęgieł. Drogi konsultant dziewczyna oferuje kosmetyki do nowych butów opieki produktów, skarpety i wkładki mogą być również użyteczne i wymienne koronki – sam.

Ogólnie rzecz biorąc, buty i wszelkie inne powiązane produkty można znaleźć w jednym serwisie. Produkty wytwarzane z całą rodziną, można wybrać jako jego produkcja odbywa się na kilka sposobów:

 • Casual, Perfomance, golf, Capital City – kolekcja dla mężczyzn i kobiet. To codzienne wzór, klasyczny typ, obuwie sportowe przeznaczone do treningu i podróże. Wszystkie grupy wiekowe mogą wyglądać tutaj, to przytulne i domowe pantofle, sandały, buty i buty o różnych długościach i buty i buty.
 • Kolekcje Kids – dla stóp Małego Dziecka. Piękne obuwie ortopedyczne wykonany jest ze względu na wiek dysponuje że noga była bezpiecznie zamknięte w kostce jest sztywne plecy, przeciwko podbiciu z glina i Anatomiczna wkładka wewnątrz, który pozwala stóp dziecka, aby prawidłowo tworzyć.

Główny strumień buta – wyrób ze skóry i wszystkich jej pochodne.

Największy sklep „ECCO” w Moskwie, z szeroką gamą produktów znajduje się pod adresem: Kotelniki, Novoryazanskoye Highway 8, kompleks „Mega Belaya Dacha”.

atrakcyjne oferty

W sklepach „ECCO” w Moskwie, można kupić karty upominkowe o nominałach od 1000 różnych do 10000 rubli na okres 2 lat, rozwinął go na dowolnym produktem firmy.

Istnieje również program rabatowy, który pozwala gromadzić punkty podczas dokonywania zakupów w plastikowej karty. Następnie te punkty mogą być obliczane na kolejnych wizyt do sklepu i zapłacić do 50% wartości towaru.

Wcześniejsze miejsc zbiórki można znaleźć w sekcji „Sprzedaż”, towary są w dziale dyskontowej.

Sklep „ECCO – Domodiedowo” znajduje się w Walnut Boulevard, 14. On czeka na swoich klientów po przebudowie, są kuszące oferty tam.

współpraca

Firma oferuje współpracę dystrybutorom obszarze Moskovko i partnerów regionalnych, który pozwala reprezentować markę na terenie miasta lub regionu.

zalety

Nieodłączne zalety marki można wymienić:

 • jakości;
 • nowoczesny styl;
 • wygoda i komfort pobytu w bucie;
 • częste zniżki sprzedaży;
 • szeroki zakres rozmiarów;
 • nadaje się do wszystkich kategorii obywateli.

braki

Wśród niedociągnięć można zauważyć wysoki ceny interpretacyjne.

Mimo wielu sklepów w Rosji, ale nie każde miasto ma swojego przedstawiciela marki.

Niektórzy klienci są bardzo zadowoleni z jakości produktów lub krótkotrwałe skarpetek. Wskazuje to na wygląd pirackich kopii nieformalny.

pielęgnacja

Producent jak nikt inny wie, jak zapewnić dobry wygląd butów, przywracania, jeśli to konieczne, po warunki pogodowe, czystych i chronionych.

Na dowolny adres sklepów „ECCO” w Moskwie można kupić specjalną serię narzędzi „Czyszczenie”, „Ochrona” i „opieki”. Tutaj do dyspozycji różnorodne szczotki, gąbki, spraye, kremy i buta noszach.

gdzie kupić

Wszystkie adresy „ECCO” sklepów w Moskwie, nie będziemy określać je całkiem sporo. W tym momencie w mieście, które są 67, w Rosji – o 300.

Najbardziej znanym z nich

 • TC "Atrium", ul. Ziemia Wał, 33, stacja metra „Kurski” i „Chkalov”.
 • Centrum handlowe „Przyjaźń”, ul. Novoslobodskaya, 4, stacja metra "Novoslobodskaya".
 • TC "Iridium", Zelenograd, Kryukovskaya obszar, 1 stacja metra "Rzeka Station".
 • Centrum handlowe „czerwiec”, Mytischi, ul. Mira, 51 stacja metra "Miedwiedkowo".
 • Mall "Capitol", Vernadsky Prospect, 6 metra "Politechnika".
 • TC "Marcos Mall" Altufevskoe szosa, 70, metro "Ałtufjewo" lub "Bibiriewo".
 • TC "Metropolis", Leningrad autostrady, 16 A, stacja metra "Wojkowskaja".
 • Centrum handlowe „Plaza Neglinnaya” powierzchnia rur, 2 metra „Tube” lub „Kolorowy Boulevard”.
 • Centrum handlowe "Olympic Plaza", Mira, 1, stacja metra "Prospect Mira".
 • TC "Prince Plaza" Novoyasenevsky Avenue, 1, stacja metra "Teply Stan".
 • Kolejny adres sklepu "ECCO": "Hudson", Kashirskoye, 14, stacja metra "Kazanie" lub "Warszawa".

Można również oglądać Wydział Gospodarczy sklepach wielu marek, takich jak buty „Monsieur”, „Golden Babilon” i wiele innych. Niestety, punkt sprzedaży „ECCO – Arbat” pod adresem: ul. Novy Arbat, 28 – przestała istnieć.

Wszystkie sklepy sieciowe są w przybliżeniu w tym samym trybie, aż do działającego centrum handlowego.

Można dostać naprawdę wysoką jakość i niezawodne buty, które ostatnio więcej niż jeden lub dwa sezony, ale znacznie dłużej. A jeśli wziąć pod uwagę, że buty nie są najtańsze, możliwe jest, aby nazwać ceny bardzo rozsądne. Z tego buta spaceru będzie dla Ciebie przyjemnością. Szybować z „ECCO”!

630 shares 2942 views
319 shares 2382 views