853 Shares 1069 views

Granat weselne: prezenty dla małżonków

Tak się złożyło, od czasów starożytnych, że każda rocznica żyli razem lat małżeństwa ma swój własny charakter, który odzwierciedla jakość relacji między małżonkami, na tym etapie życia. Najbardziej nasycony, cenne i romantyczny jest okres około dwudziestu lat mieszka razem. A dokładniej, granatowy rocznica – dziewiętnastoletni rocznica. Granat ślub – wydarzenie, które wymaga od przyjaciół i bliskich specjalny prezent. Po takim okresie mogą być razem, nie wszyscy małżonkowie.


Dlaczego granaty?

Dziewiętnaście lat małżeństwa – znaczny okres, więc prezenty na tej rocznicy powinny być cennym i niezapomniany. Według starożytnej legendy, granat był symbolem bezpieczeństwa i obfitości, a także prawidłowy sposób do ziemskich pomóc wybrać kamień hiacynt.

Jeśli para była w stanie dziewiętnaście lat żyją obok siebie, aby poruszać się razem wszystkie testy, które zostały przedstawione przez całe życie, a ich związek jest bardzo silny, i stoi w wielkim stylu do świętowania tej cennej wakacje. Każdy powinien pamiętać, granat ślubu.

Ile lat trzeba żyć, aby naprawdę docenić siebie? W dawnych czasach uważano, że to było 19 lat małżeństwa można wyprowadzić zależność na zupełnie nowy poziom.

Okazją do zabawy!

Warto zorganizować wspaniałą ucztę, nie leń się i myśleć o zabawnej rozrywki i konkursów związanych z granatu ślubu. Można zorganizować konkursy karaoke, gdzie występował w składzie rodziny i małżeństwa. Uczestnicy dać symboliczne prezenty – granat, bukiet hiacyntów. Rocznica ta – bezpośredni powód, aby zgromadzić przy jednym stole z rodziną i bliskimi przyjaciółmi, należy zaprosić znajomego i przyjaciela. Goście powinni spróbować i wybrać interesujące i niezwykłe prezenty.

Specjalna Present słynny ślub granat. Co dać małżonkom, można znaleźć poniżej.

Popularnym rozwiązaniem

Od XIX rocznicę ślubu granat, hiacynt, a według niektórych źródeł, coraz kryptonu, trudności z wyborem prezentu powinny powstać.

Najczęstszym Obecni na XIX-lecia pożycia małżeńskiego – to biżuteria wykonana z metali szlachetnych, uzupełniane z kamieni – granat i hiacynta. Dla kobiet, może to być naszyjnik, wisiorek, pierścionek, kolczyki, lub zestaw biżuterii z tych kamieni. Dla mężczyzn, można wybrać bransoletka z granatu lub zegar, mozaiki z kamienia. Takie prezenty staną się symbolem miłości pary jest tak silna jak dawniej, i żadne trudy życia nie osłabi to lekkie uczucie. Więc granat ślub będzie zawsze pamiętał.

Inne prezenty

Dobry prezent żyć hiacynt w doniczce. Pot mogą być wykonane na zamówienie i dodać do swoich żetonów dekoracji granatu. Ten dar będzie podwójny symbol uroczystości, więcej niż jeden rok będą przypominać o chwalebnym dniu. Jeśli z jakiegoś powodu rośnie hiacynt na parapecie nie chcesz, możesz kupić kilka kwiatów ciętych hiacyntów, które mają delikatny aromat i będzie miłym zaskoczeniem dla swoich pięknych połówki. Trzeba pamiętać ukochanej granat ślubu. Zdjęcie piękne prezenty pomogą ustalić ostatecznego wyboru.

Interesującym rozwiązaniem byłoby naturalny olejek z hiacynta, który jest szykowny smak. Może być stosowany w specjalnej lampy i aromat wypełnił całe mieszkanie, i można upuścić w aromaterapii wisiorka i delikatnymi nutami hiacynt będzie Ci towarzyszyć przez cały dzień. Na romantyczny wieczór, można w kąpieli z płatkami róży kapie kilka kropli olejków eterycznych, które tworzą kameralną atmosferę pachnące.

Granat Wedding – to zdarzenie dwie osoby. Burgundia i magenta byłoby właściwe, aby stworzyć romantyczną atmosferę.

Można jednak i odejście od tradycyjnych norm i zrobić taki prezent, który jeden z małżonków od dawna marzył. Na przykład, jeśli żona od dawna chciał robot kuchenny, możesz spełnić swoje marzenie i dodać bukiet prezent pachnących hiacyntów. Małżonek może dać trzyczęściowy garnitur, który miał długie spojrzenie w sklepie, a do niego przywiązać szpilki z granatu.

Przy odrobinie wyobraźni, można zrobić granat rocznica banalny prezent, który zachwyci para przez wiele lat. Dziewiętnaście lat razem (granat ślubne) – znaczny okres, więc nie jest konieczne, aby zapisać się na prezenty. Wręcz przeciwnie, muszą umieścić wszystkie swoje serce i delikatność uczuć, tak, że patrząc na obecnym, a druga połowa za każdym razem pamiętając, jak silne uczucia.