495 Shares 8697 views

Jak wywołać ducha? praktyczny poradnik

Nawet w szkole, wszyscy wiemy, historie o jak ktoś w obozie nazywana królową pik lub przeklinanie jeża. I, oczywiście, było doprawione dużą ilością szczegółów, które się jej ruch włosów. Choć niemal wszyscy wiedzieli, jak przywołać ducha w domu i przy użyciu materiałów pod ręką. Ale w rzeczywistości, jeśli ktoś coś i zobaczyłem, że był to tylko wytwór wyobraźni dziecka. Ale co, jeśli trzeba zadzwonić duch, który pomógł poradzić sobie w trudnej sytuacji, jeśli nie bezpośrednio, a następnie wskazując na drodze z nim? Na szczęście, kolej wróżbitów i tym podobne nie mają osobowości. Istnieje wiele sposobów, w których można poprosić o poradę sił nadprzyrodzonych.


Przygotowanie do spotkania z drugim

Przede wszystkim, trzeba wiedzieć, że perfumy każde przejście z jednego stanu do drugiego zawsze towarzyszy wielkim wysiłkiem i uczucia jest bardzo podobny do bólu fizycznego. Dlatego trzeba wywołać duchy tylko w ostateczności i jeśli naprawdę nie można myśleć o innym rozwiązaniu. W innych przypadkach, zadzwoń na duchu ciekawości lub po prostu dla zabawy firmy – nie jest konieczne w każdym przypadku. Aby uniknąć bardzo nieprzyjemnych sytuacji, konieczne jest, aby wziąć słowo, że nie może być z takiego żartu.

Reszta, jak również przed innymi sakramentami, potrzebują specjalnego przeszkolenia. Zanim zadzwonisz ducha, trzeba poświęcić kilka dni, wspomnienia, które będą związane ze zmarłym. To może być umieszczone w widocznym miejscu rzeczy, które należały do niego lub że był bardzo dumny. I to jest bardzo pożądane, aby w tych dniach nikt nie przeszkadza „Ustawienia”. Musimy wyłączyć telefony, ale lepiej – nawet otchłań życia w tym czasie. Fakt, że szkolenie idzie dobrze, to można sądzić na zimno i pojawił bezprzyczynowemu uczuciem niepokoju.

Wiele z tych „doświadczonych” ludzi powinni przyznać się do tego. Ale to nie wystarczy, nawet jeśli rozmówca – Hardcore Christian. Po pierwsze: pomysł wywoływania duchów sprzeczne z ideami Biblii, a po drugie – spowiedź i komunia jest używany do „spotkać” z Bogiem. Martwy te działania do niczego.

W odniesieniu do przygotowania pomieszczeń, wtedy cały dom musi być zamknięte wszystkie lustra, aby upewnić się, że nie „lock” je w duchu. Należy również przynieść do domu wszystkie rzeczy, które należą do kultów religijnych. Nie ma znaczenia, czy jest to duże ikony, lub małych przedmiotów do „Ziemi Świętej”. Zwierzęta w tych dniach również nie powinny wejść do domu.

Jak wywołać ducha z igłą?

Jest to najprostszy sposób, że można zrobić z rękami. To najlepsze miejsce, aby zadzwonić, oczywiście, będzie nawiedzony dom, ale będzie pasować i dom, w którym mieszkał zmarły. Aby wywołać żądany papier z kręgu wytyczonej przez liter i igły. Papier i igła jest wskazane, aby wziąć w tym samym domu. Szczególnie dobre połączenia uzyskuje się przez papier i igły używane podczas życia zmarłego.

Nowy czysty obrus kładzie się kawałek papieru. Można zapalić świeczkę lub kilka świec – to nie ma znaczenia. Świece umieszczone są bardziej do rozmówcy wchodzącego szczególny stan podobny do transu. Następnie igła jest umieszczona w środku koła i dzwoniący uwalniając obce myśli, które mogą zakłócić, zaczyna zadawać pytania. Igła zacznie się kręcić, zatrzymując się i wskazując na żądaną literę. To musi być bardzo ostrożny, aby nie przegapić wiadomość. Nawiasem mówiąc, to może być rejestrowane.

Pytania powinny być jasne i należy zwrócić się w uprzejmy sposób. Reguła „zmarłego, albo dobre, albo nic”, tutaj to pasuje idealnie. Przed pytaniem na pytanie pierwsze, trzeba mieć pewność, aby podziękować ducha co postanowił odwiedzić nasz świat. Te same do zrobienia, a po ostatnim pytaniu zostanie poproszony.

Jak wywołać ducha na obiad?

Metoda ta znana jest również jako „cichą kolację.” Metoda ta została zaakceptowana wywołać duchy zmarłych bliskich „aby rozmawiać” z którego w inny sposób nie jest.

Przygotowania do wszystkich ceremoniach jest dokładnie to samo, tylko w tym przypadku powinny dotyczyć zarówno wspomnienia i rzeczy – wiązana dwie dusze razem. Ideałem byłoby stosowanie obrączek, ale to tylko w przypadku przed śmiercią kochanka podjęto decyzję o ślubie. W drugiej – nie powinien robić, albo duch może „podnieść” do swojego partnera.

Rytuał odbywa się w dniu 31 października (Halloween). Do północy trzeba ugotować obiad ulubione potrawy zmarłego osoby, czystym czarnym obrusem, ulubione zdjęcie (lub ulubionych), owinięte w czarną tkaniną, dużym lustrem i dużą białą świecę. Wszystkie z wyjątkiem luster i obrazów powinna być absolutnie nowe i kupił bez rokowań.

O północy, stół nakryty obrusem, na środku tabeli jest zapaloną świecą, reszta światła w domu ugaszony. Lusterko jest umieszczone na przeciwległym siedzenia, fotografia umieszczona przed lustrem. Dalsze przyniósł dwie porcje jedzenia, możliwe jest również do dań głównych, aby dodać butelkę dobrego wina i dwa kieliszki.

Nie trzeba dodawać, że kolacja nie jest oddany do posiłku, i służy do doprowadzenia duszy na świat. Dlatego też, na jedzenie nie warto, jak nie powinno się jeść. Zamiast tego należy skoncentrować się na wniosek, aby odwiedzić ulubioną potrawę. Można użyć zaklęcia, co jest napisane w książce Paul Huson „podręcznik czary”, a można to zrobić bez niego.

Trzeba spojrzeć na środku zdjęcia, starając się przeżyć obraz tyle czasu, aż pojawi się znak. Mogą one stać się fluktuacja płomień lub taki sam dreszcz przebiega przez mój kręgosłup. Tylko wtedy możemy podnieść nasze oczy powoli i zajrzeć do wnętrza lustra. Zazwyczaj, obraz nie jest widoczna wyraźnie, a raczej będzie przypominać sylwetkę. Ale nawet jeśli tak się stanie, trzeba jeszcze podziękować ducha i przynieść całe jedzenie na zewnątrz. W tym przypadku wywołanie ducha odwiedzić we śnie, że nie będzie jak każdy inny i zostanie zapamiętany na całe życie.