305 Shares 6447 views

Kompostowanie toalety – opinie, wykorzystanie, rodzaje

Bio-WC dla domu jest najlepiej sprzedających się produktów. Jego korzystanie z niej jest w prywatnych domach, na placach ogrodowych i domków wiejskich, jak w Rosji sporo miejsc, gdzie nie ma sieci kanalizacyjnych. Obecnie sklepy oferują szeroki wybór różnych toalet kompostowych. Zasada działania, różnią się one w przemyśle chemicznym, torfu, elektrycznych i bakteriologicznego.


Chemiczna bio-WC. opinie

Składa się z dwóch części. Sidushka zawierać górną i pompa, dolna część stanowi zbiornik na odpady. produkty przemiany materii człowieka rozkłada specjalnego związku chemicznego, który blokuje namnażanie się bakterii i eliminuje zapach. On jest samowystarczalny, kompaktowy i skład chemiczny jest ona wykorzystywana oszczędnie. Jednak skład chemiczny nie jest bezpieczna dla środowiska, a to zawsze trzeba kupować w sklepie.

Wielu ogrodników kupić bio-toaletę, opinie o jego pracy są na ogół pozytywne. Zapalonych ogrodników polecić projekt zakupu z pompą ręczną i wypełnić czujnik i powinni wziąć pod uwagę liczbę osób korzystających go i zabrać ją z objętością zbiornika, który będzie odpowiadać liczbie osób. Inną naprawdę podoba, że można go zainstalować w domu. Jest to szczególnie ważne w zimie, podczas korzystania z toalety poza domem staje się sprawą nieprzyjemne. Ciekły utylizacja wiele kupić za pośrednictwem Internetu.

Torf bio-WC. Opinie.

Torfu biotoilet również składa się z dwóch części. Torf jest umieszczony w dolnej części zbiornika. Dla ułatwienia opróżniania i przewieźć go do miejsca, gdzie będzie go usunąć zawartość, są uchwyty i klapa. Torf konwertuje zawartość zbiornika na nawóz. Zapach tej toalecie brakuje. Zbiornik jest wystarczająca dla niego nie muszą być opróżniane częściej. Ci ludzie, którzy kupili torfu bio-toaletę, opinie o jego pracy pozostawia dobre. Istnieją doniesienia z tych, którzy przez trzy lata korzystał bio-toaletę, tylko pozytywne opinie. Każdy lubi, że nie ma zapach w ogóle. I opróżnić zbiornik jest konieczne tylko raz w tygodniu. Uważa się, że dom poza miastem, jest to bardzo wygodne. Wielu twierdzi, że działa świetnie, nawet w zimie. Ci, którzy kupili torfu bio-toaletę, pozostawić komentarze o nim są bardzo dobre i podkreślić, że jest to o wiele lepsze niż krajowe.

opcja biologiczny

Jego działanie opiera się na zawartości obróbki specjalnej kultury bakterii, które są całkowicie usunięte zawartości zapach. Recyklingowi odpadów nadaje się do wykorzystania jako nawóz. Wadą tego WC jest, że musi być instalowane na zewnątrz domu.

Elektryczne ucieleśnieniem. opinie

biotoilet elektryczny jest nowością. W swojej pracy opiera się na zasadzie oddzielenia odpadów płynnych ze stanu stałego. odpady stałe suszy się za pomocą sprężarki, a ciekła usunięta z odpływu. Jest taka toaleta około 2000 dolarów. To wymaga podłączenia do sieci elektrycznej. Oraz w działkach nie zawsze ma elektryczności. Pomimo wysokiej ceny, ludzie kupują elektryczny WC kompostowania, opinie o tym najlepiej. Są zabawie i kupić ich matkę. Jego jedyną wadą rozważyć potrzebę urządzenia przynajmniej prosty sanitarnych.