810 Shares 3814 views

„Alchemy” – to jakiego rodzaju gry?

W ciągu ostatnich kilku lat, postęp technologiczny otwiera nowe możliwości dla twórców gier komputerowych. Teraz świeci się takie projekty, które wcześniej były po prostu niemożliwe marzenie. Niezwykle szczegółowe i realistyczna grafika, świetna fizyka, długi, fascynujący i fabuła, mnóstwo questów, postaci, typów wrogów, i tak dalej. Wszystko to można doświadczyć na własnym doświadczeniu, jeśli masz mocny komputer. Jednak nie każdy ma wystarczająco dużo mocy komputera, aby cieszyć się ostatni w całości. Ponadto, istnieją użytkownicy, którzy nie mogą sobie pozwolić, aby spędzić kilka godzin starając się po prostu grać. W takich przypadkach, a istnieją gier mobilnych, takich jak „Alchemii”. Jest to świetne rozwiązanie, jeśli komputer nie jest wystarczająco silne, lub nie masz czasu dla każdego dużego projektu.


Co to za gra?

Jeśli lubisz grać, ale nie możesz poświęcić swój wolny czas na to, możesz wypróbować grę „Alchemy” – jest to dość ciekawy projekt, który nie wymaga smartfon praktycznie żadnych zasobów. Gra jest tak prosta w zakresie projektowania, to będzie działać na każdym telefonie. Ale co to przedstawia? Zasada działania tego projektu jest to, że trzeba połączyć różne elementy w celu uzyskania przedmiotów, przedmioty i wiele więcej. Następnie można połączyć je ze sobą, aby kontynuować łańcuch. Twój cel – odkryć absolutnie wszystkie elementy, których liczba jest zwykle wskazany na ekranie. Nie znajdziesz wiele tych elementów, które zostały już otwarte – to pozwala na monitorowanie postępów i skupić się na ile wciąż masz aż do ostatecznego sukcesu. Gra „Alchemy” – prawdziwym wybawieniem dla fanów do zabawy, ponieważ można grać wszędzie: w transporcie, w pracy, w domu, na ulicy. Jeśli miał wolną chwilę, można wydać je na „Alchemii” i nikt nie będzie wymagać, aby stale pozostać w grze na godzinę lub dwie.

łączenie elementów

Więc teraz masz ogólne pojęcie o tym , co „Alchemii”. Ta wiedza może wcisnąć się do pobrać aplikację i zainstalować ją na swoim telefonie. Ale wtedy powstaje pytanie, co robić dalej. W rzeczywistości, wszystko jest dość prosta – na początku, podane są cztery podstawowe elementy. Znajdują się one na boisku. Można też przejść do listy pozycji, aby zobaczyć, które z nich jest już otwarta. Wystarczy przeciągnąć jeden element do drugiego, aby zobaczyć, co z tego wyniknie. Jeśli są one sprzeczne, to nie ma absolutnie nic się nie dzieje. Jeśli są one przeznaczone dla siebie, dostaniesz zamiast nowego elementu, który można wykorzystać w swoich dalszych badań. W grę „Alchemy” fragment składa się z ciągłych badań na temat łączenia różnych elementów.

dodawanie elementów

Jak wiecie, początkowo podane są cztery elementy, które następnie znikają, gdy je połączyć, aby uzyskać nową. Jak zatem nadal w grze „Alchemy” pass, jeśli wszystkie elementy natychmiast zniknął? W rzeczywistości, to jest całkiem proste. To już zostało powiedziane, że można sprawdzić listę przedmiotów, które już masz. Ale jeśli jest to po kliknięciu na pozycję, która Cię interesuje, a następnie przeciągnij go do pola, można z niego korzystać. W ten sposób, każdy obiekt w grze można używać nieograniczoną liczbę razy, więc nie ma sensu, aby powstrzymać w eksperymentach.

Porady w „Alchemii”

Inną cechą gry „Alchemii” – wskazówki. Należy ich używać w przypadku, gdy zabraknie pomysłów na to, co jeszcze można łączyć, a ty idź w ślepy zaułek. Wskazówki w tym projekcie przedstawiają dwa elementy, które można połączyć, aby uzyskać obiekt, który nie masz. Oczywiście, końcówki masz ograniczoną ilość, ale ich zasilanie zostanie przywrócone, gdy pojawi się nowe funkcje, więc po prostu trzeba grać dobrze, aby zawsze być w stanie poprosić o poradę. Dzięki czemu można dowiedzieć się, jak zrobić grę „Alchemy” te rzeczy, o których nie można nawet zgadywać.

Co będzie dalej?

Tak samo jak wszelkie elementy w grze „The Alchemist”, są one nadal się kiedyś skończy. Będziesz ukończyć grę – ale co zrobić dalej? Czy to wszystko? Nie denerwuj się przed czasem, bo czekają na dobre wieści. Fakt, że „Alchemy” zyskał ogromną popularność, twórcy tak mobilne natychmiast zaczął tworzyć różnorodne podobnych gier. Więc były wersje gry, w której musisz grać rolę Boga czy diabła. W pierwszym przypadku, trzeba będzie wykonywać zadania równoległe i tworzyć świat, a w drugim – do zniszczenia tego, co zostało stworzone przez Boga. Istnieje również wersja gry, która była imponująca element graficzny, ale zachowała wszystkie drobne tradycje tego arcydzieła.