297 Shares 9325 views

Zmienić kraj na różne sposoby w Google Play

Problem z metodami zmian kraj do usługi Google Play jest ostra dla wszystkich użytkowników systemu „Android”. Zazwyczaj występuje podczas podróży. Od jej rozwiązania zależy bezpośrednio na dostęp do wszystkich funkcji aplikacji.


Usługi Google Play

Aby zrozumieć, w jaki sposób zmienić kraj z Google Play i dlaczego to zrobić, trzeba najpierw zrozumieć usługę. Rozpoczęła znanym Google po rozpoczęciu produkcji z systemem operacyjnym dla smartfonów „Android”. Ten sklep aplikacja odgrywał rolę w różnych płatnych i darmowych materiałów. W chwili obecnej, jego celem nie uległa zmianie, ale zawartość wzrosła sto razy. Jeśli chodzi o możliwości pobierania, tam jest wszystko, od książek, programów telewizyjnych, filmów oraz gier i oprogramowania kończąc. W dwudziestym pierwszym wieku ludzie są przyzwyczajeni do tego w dowolnym miejscu na świecie za pomocą technologii cyfrowej, aby pobrać wymaganą materiał. To zrobić tylko w odniesieniu do danego kraju jest po prostu niemożliwe. Na ekranie zaczną pojawiać się nieosiągalny wiadomość do zastosowania w tym stanie, i tym podobne. Roztwór znaleźć metodą prób i błędów. Teraz Google Market będzie dostępny wszędzie.

Jak linkami do kraju i jak to grozi

Urządzenie z systemem operacyjnym „Android” pamiętaj zawsze kraj, w którym jest on używany w sposób regularny. Po przeprowadzce do innego państwa nie smartphone automatycznie zmienić tryb. On dalej powiedział, że wszystkie pliki mogą być ładowane tylko od określonych ustawień w terenie. W tym przypadku, po podłączeniu urządzenia do Internetu, aby określić jego lokalizację i blokuje dostęp do pobrania. Jest za to program uruchamia aplikację z Google Play. W chwili obecnej producent specjaliści nie są w stanie rozwiązać tego problemu w trybie automatycznym. W przyszłości będą oni zwracać uwagę na ten problem, ponieważ wiele milionów listów poparcia zostały napisane. Dlatego ważne jest, aby wiedzieć, jak zmienić kraj w Google Play. W chwili obecnej istnieją trzy sposoby, aby to zrobić.

Zmiana adresów IP na smartfonie

Nie jest tajemnicą, że to gadżet wiązanie do konkretnego adresu w sieci poprzez podłączenie do Internetu. Nazywa IP i oferuje dostawcę, który umożliwia dostęp do sieci światowej. Co więcej, ten unikalny numer jest zawsze przywiązany do kraju. W ten sposób system operacyjny „Android”, „rozumie” co kraj. Okazuje się, że trzeba zmienić tylko adres pełnomocnika innego państwa, a aplikacja otworzy dostęp do pobierania plików sama dostępne do jego mieszkańców. Wydawać by się mogło, że jest to najprostszy sposób, a już trzeba myśleć o tym, jak zmienić kraj w Google Play Market. Jest jedno ograniczenie, które staje się wielką wadę. Aby zmienić adres IP, będzie musiał pobrać specjalny program, taki jak TunnelBear VPN. Przy pobraniu i zainstalowaniu nie ma problemu, ale podczas uruchamiania i zmiana adresu, to znacznie zmniejsza szybkość ruchu. W rezultacie, metoda staje się dopuszczalne tylko do pobierania małych plików.

Dodatek MarketHelper

To narzędzie jest ładowany tylko z innego źródła, więc przede wszystkim konieczne jest, w ustawieniach gadżetów, umieścić znacznik wyboru w polu „Prześlij z innych źródeł.” Podczas instalacji ważne jest, aby nie zapomnieć, aby zgodzić się na posiadaniu administratora, ponieważ bez zmiany regionie będzie niemożliwe. W odpowiedniej pozycji menu, wprowadź Gmail i numer telefonu. Jeśli wszystko jest prawidłowe, pojawi się menu główne z możliwością wprowadzania numeru telefonu lub modelu tabletu, a także wskazanie kraju. Ważne jest, że narzędzie ma bezpośredni wpływ na Google Play. Po wszystkich zmianach usługa będzie zakładać, że jesteś w tym regionie i wykorzystaniu modelu urządzenia, wskazanego w MarketHelper. Z tego programu, na pytanie, w jaki sposób zmienić kraj na Google Play, nie powinien już występować.

Ręcznie zmienić ustawienia lokalizacji

Metoda ta jest odpowiednia dla tych, którzy regularnie przemieszczających się z miejsca na miejsce i jest karta bankowa w Google. Instrukcja składa się z kilku etapów płuc, to zajmie użytkownikowi nie więcej niż dziesięć minut. Najpierw trzeba iść do sklepu na zakupy, nie należy wybrać przycisk „Metoda płatności”, aby znaleźć zmiany i połączyć swoją kartę bankową. Następnie na karcie menu musisz podać swój aktualny adres, czy coś, najważniejsze – swój kraj. Po tym, możemy przejść do ustawień i ustawić ten sam adres. Jest to bardzo ważne, że pasują do siebie. Po zapisaniu zmian przejdź do pozycji „książki adresowej” i zrobić wcześniej wprowadzoną wartość danych „default”. Teraz wszystkie zmiany, które chcesz zachować aplikację z „Google”. Przejdź do ustawień i zapisać go w polu. Po to nastąpi całkowita zmiana w regionie.

Niektórzy użytkownicy zgłaszali, że jest to najprostszy sposób, aby zmienić kraj w Google Play. Jeśli zmiana nie nastąpi od razu, trzeba czekać 2-3 godziny. W tym czasie, usługa będzie produkować przywrócenie danych, a wszystkie zmiany zostaną wprowadzone. Może się zdarzyć, że pod koniec tego czasu nic się nie stanie. Następnie należy skorzystać z jednej z powyższych metod lub napisać do wsparcia Google.