198 Shares 7990 views

Zespół Hutchinson-Gilford: osobliwości leczenia i przyczyny chorób

Zespół Hutchinson-Gilford – zaburzenie genetyczne charakteryzuje przedwczesną i bardzo szybkiego starzenia, która rozpoczyna się od narodzin dziecka. Należy zauważyć, że na całym świecie są tacy pacjenci są bardzo małe. Patologia ma inną nazwę – Progeria.

Objawy choroby

Zespół Hutchinson-Gilford ma oczywistych oznak:

  • niewielki wzrost;
  • czaszki jest anormalnie zwiększana wymiarach;
  • brak włosów, brwi i rzęs;
  • „Twarz Ptak”;
  • Systemy kości i drugi korpus są odkształconym;
  • brak tłuszczu podskórnego;
  • silny zaległości w rozwoju fizycznego, a myślenie i mentalność są normalne.

Trzeba powiedzieć, że ludzie mają pewną długość życia: 14 lat, choć znany z unikalnego przypadku osoby z ta diagnoza mieszkał do 45 lat. Śmierć pojawia się zwykle z powodu niewydolności serca i nadmiernej ilości tłuszczu w tkance mózgowej.

Przyczyny tej choroby i szczególnego traktowania

Zespół Hutchinson-Gilford – patologia wywołał zakłócenia w ludzkich chromosomów, czyli całkowitego wyleczenia w tej chwili nie może być. Znaczenie wady polega na tym, że liczba podziałów komórkowych zmniejsza się znacząco w porównaniu z normą.

Należy zauważyć, że zespół Hutchinson-Gilford (dziecko forma) może chorują każde dziecko (niezależnie od wieku i stylu życia z rodzicami). On staje się zauważalny w wieku dwóch lat. Istnieje również Werner choroba, która dotyka już dorosłych. Wzrost organizmie zatrzymuje się w wieku trzech lat.

Specjalne rozpoznanie tej choroby nie jest obecny, ponieważ nie badano dokładnie. Ponadto, jest to wyraźnie widoczne na wymienionych objawów. W odniesieniu do leczenia choroby, skuteczności leków, które mogłyby go ostanosit i wrócić do normalnego życia ludzkiego, nie. Jednak dzieci, które są z zespołem Hutchinson-Gilford musi być zarejestrowany u lekarza i stale badanych. Niektóre zabiegi mogą pomóc spowolnić postęp choroby.

plan leczenia zespołu została sporządzona dla każdego pacjenta. Obejmuje ona zwiększenie aktywności ruchowej dziecka, fizycznych procedur terapeutycznych. Ze względu aspiryna upotrebelniyu małej dawce w dzieciństwie obniża ryzyko udaru mózgu. Czasami pacjenci operowano, które są skierowane na obwodnicy naczyń, wycięciu zębów mlecznych.

Jeśli nie masz pojęcia co to wygląda jak dziecko z syndromem Hutchinson-Gilford, zdjęcia zamieszczone w artykule, który pokaże.

Charakterystyka rozwoju dzieci cierpiących na choroby przedstawiane

Jeśli dziecko nie może się rozwijać fizycznie, myślenie i mentalność nie została naruszona. Dzieciak może nauczyć się czytać, mogą nabywać wiedzę. Oczywiście, proces odbędzie się w domu.

Co do perspektyw na przyszłość, to jest rozczarowujące. Przez długi czas, takie dzieci nie żyją. Fakt, że w ciągu jednego roku trzymali 6-8 lata. Oczywiście, naukowcy pracują, aby odkryć mechanizm występowania choroby i sposobów, aby go zatrzymać. Jednak obecny poziom rozwoju medycyny może tylko nieznacznie poprawiłoby jakość życia pacjenta, a także spowolnić proces starzenia.