366 Shares 4181 views

Lek "Urerek". Instrukcje użycia

Lek "Urerek" odnosi się do klinicznej i farmakologicznej grupy leków stosowanych w zaburzeniach oddawania moczu spowodowanych hiperplazją łagodnego gruczołu krokowego. Lek jest zaliczony do kategorii adrenobloków alfa1.


Wskazania

Lekcja "Urerek" zaleca hiperplazję łagodnego gruczołu krokowego .

Przeciwwskazania

Żadne leki nie są zalecane dla kobiet i dzieci (poniżej 18 roku życia). Przeciwwskazania obejmują niewłaściwość wątroby i nerek ciężkiego przebiegu. Narzędzie "Urerek" nie zaleca instrukcji dotyczącej nietolerancji składników. Przestroga jest wskazana w mianowaniu osób z niedoborem nerek o umiarkowanej nasileniu.

Metoda dawkowania

Lekarka "Urerek" poleca osiem miligramów raz dziennie. Leki przyjmowane są z jedzeniem. Zaleca się jednoczesne picie lekarstwa. Nie zmiażdżyć ani nie żuć kapsułek. Umyj wodą w wymaganej objętości. W przypadku umiarkowanej niewydolności nerek dawka początkowa (w pierwszym tygodniu) wynosi cztery miligramy dziennie. Z zadowalającą przenośnością urządzenia "Urerek", instrukcja ta umożliwia zwiększenie dawki do 8 mg.

Skutki uboczne

Lek może powodować zaburzenie w OUN. W szczególności może wystąpić zawroty głowy i bóle głowy podczas leczenia. Lekarstwo powoduje ortostatyczny typ nadciśnienia, uczucia w nosie i innych zaburzeń oddychania. Częste działania niepożądane to reakcje dyspeptyczne, biegunka, suchość w ustach, nudności.

Lek "Urerek". Instrukcje. Dodatkowe informacje

W przypadku przedawkowania obserwuje się częstoskurcz wyrównawczy, spadek ciśnienia o wyraźnym charakterze. W przypadku zatrucia wykonywane są zwykle środki zaradcze. W szczególności pokazano płukanie żołądka, zastosowanie środka przeczyszczającego i osmotycznego. Zalecane leczenie objawowe mające na celu zwiększenie stężenia bcc, przepisywać leki przeciwwstrzące. Na tle terapii przeprowadzana jest kontrola nad czynnościami nerek. W związku z intensywnym wiązaniem środka z białkami osocza, dializa jest nieskuteczna. W przypadku wystąpienia objawów niedociśnienia ortostatycznego (osłabienie lub zawroty głowy), pacjent powinien położyć się lub usiąść. W tej pozycji pacjent musi pozostać dopóki objawy nie znikną całkowicie. Z uwagi na fakt, że nowotwór i łagodny przerost gruczołu krokowego są podobne w symptomatologii, wszystkie niezbędne procedury diagnostyczne muszą zostać zakończone przed rozpoczęciem terapii, aby rozróżnić diagnozę. Na tle podjęcia środka można zaobserwować zmniejszenie objętości wyprodukowanego płynu nasiennego. Może to wpływać na męskość. Po ustaniu terapii efekt ten przechodzi. Wzmacnianie niedociśnienia ortostatycznego można zauważyć przy jednoczesnym podawaniu leku z lekami przeciwnadciśnieniowymi (leki moczopędne, antagoniści wapnia, beta-adrenolity i inne). Lek "Urerek", którego cena wynosi do 500 rubli., Należy wziąć się dopiero po wizycie u lekarza.