328 Shares 6964 views

Anna Shilov: biografia, życie osobiste, mąż, dzieci

Anna Shilova – słynny prezenter telewizyjny czasy sowieckie. Jej twarz i głos były znane niemal każdy mieszkaniec ZSRR w 70-80-tych. W post-pierestrojki razy zniknęła z ekranów telewizyjnych, a dziś jej nazwa pamięta coraz mniej osób. W tym przypadku był to symbol epoki radzieckiej, a on jej sposób – również wytworem czasów.

wczesne lata

Urodzony Anna Shilova Noworosyjsk 15 marca 1927. Jej dzieciństwo miał wiele trudności – czasy były trudne dla kraju. Future prezenter telewizyjny rosła bardzo aktywną i artystyczną dziecka. O swoich rodziców iw ogóle o swoim życiu osobistym, Shilov nie powiedziano dlaczego informacje o tym okresie swego życia jest prawie nie było.

aktorka zawód

ukończenie szkoły Anna decyduje się zostać aktorką i, pomimo trudnych czasach: wojna była w kraju, to pojawia się w Perm Szkoły Teatralnej. Po ukończeniu studiów, Anna Shilov, aktorka, postanowił przenieść się do Moskwy, jakby chciała zrobić karierę było to możliwe tylko w stolicy. Aktorzy prowincjonalni zostały zepchnięte na bok i marzyła o karierze gwiazdy. Ale życie dokonała zmian w swoich planach.

Zaczęła pracować w stolicy w Actors Studio teatralnej. Teatr ten powstał w czasie wojny, w celu świadczenia profesjonalnych ministrów zatrudnienia ekranie podczas zastój w branży. Shilov pracował w teatrze do 1956 r.

Udało jej się zagrać kilka małych ról w filmach. Były sceny w filmie „The New House” i „na scenie scenicznej”, gdzie Shilov nawet wskazanym w kredyty. Również w jej filmografia małych ról w filmach „w naszym mieście” i „Tajemnica N.F.I.”. Później, po Shilov pożegnała z profesjonalnej kariery jako aktorka, ma kilka razy został zaproszony do gry w filmie, była to niewielka rola w filmie „Z Nowego Jorku do Jasnej Polany”, „Październik”, „W pierwszej godziny”, „najbardziej wysoki „” Prohindiada, lub działa na miejscu. " Jej kariera jako aktorka złamała niemal zanim zaczął w wieku 20 lat zdiagnozowano u niej gruźlicę kręgosłupa, który złamał jej lot. Choroba była konsekwencją trudnym dzieciństwie, Shilova danej niepełnosprawności i zabrania się do pracy. Pomimo tego, że nie poddawał się i, przezwyciężając wszystkie traktowane i pracował.

Kariera telewizyjna

W 1956 Shilov postanawia zmienić swoje życie i przychodzi do konkursu prezenterów telewizyjnych w „Ostankino”. Zdała test, chociaż skarżące były około 500 osób w jednym miejscu. Po zaledwie dwóch miesiącach szkolenia Shilov zaczął iść na powietrzu, była sport, wiadomości, programy muzyczne. Ona również przeczytać narrację, takich jak słynny „Kinopanoramie”. Anna Shilov, życie osobiste jest spychany na drugi plan w stosunku do pracy, zawsze dążenie do doskonałości w swojej pierwotnej roli. Ona stała się symbolem sowieckiej telewizji, „standard” prezenter telewizyjny. Jej zachowanie i styl stały się wzorem dla wielu pokoleń głośników sowieckiej telewizji. Jej główne etapy kariery rozpoczął program „Blue Light” i „Song of the Year”, która trzymała przez wiele lat. Podczas swojej prawie 40-letniej kariery Shilova otrzymał tytuł zaszczycony Artysta RFSRR i medalem „Za Pracy Walecznych”.

„Niebieskie światło”

W 1959 roku, trafił na programie powietrze „Nasz klub” z wiodącą Igor Kirillov i drażnić Shilovoy. Program wszedł do wybitnych artystów i rozmawiać z native speakerami z najbardziej interesujących wydarzeń kulturalnych. Po jakimś czasie program ewoluował i zaczęły pojawiać się w tygodniku formacie, zatytułowanego „cafe Television”. Zwróciła ludzi z różnych dziedzin, którzy opowiadali o swoich osiągnięciach, cała ta przeplatanych numerów muzycznych. Liderem projektu jest wciąż Anna Shilova i Igor Kirillov.

Później, w 1962 roku, program ten został przekształcony w słynnym „Blue Light” z tego samego wyniku. Wyjście przesyłania przez ponad 20 lat, stał się symbolem świąt wypoczynkowego w okresie sowieckim, a Shilov Kirillov a więc postrzegana jako duet, że cała populacja została zapewniona: są małżonkowie. W 1985 roku „Blue Light” w starej postaci zniknie z ekranu. Ale populacja kategorycznie nie chciał stracić takiego programu, i odradza się w nieco innej formie i innych wiodących. A dzisiaj następca „Blue Fire” tradycji jest przekazywanie firmie telewizyjnego „Rosja”, „Saturday Evening”.

chwała

Pracować w telewizji, a zwłaszcza w „niebieskim ogniem” doprowadziło do tego, że Anna Shilov stał się gwiazdą na skalę związkowej. Uznaje się wszędzie dostała worki listów od fanów i zwykłych ludzi. Jej sława było niewiarygodne, to dowiedziałem się nawet tylko głos. W związku z tym, że nie może sobie pozwolić, aby wyjść z domu, na przykład, w dresie i bez makijażu. Obraz gwiazd obowiązek utrzymać swój styl iw życiu codziennym. Jednocześnie, Anna Nikolaevna był bardzo skromnym człowiekiem w życiu, martwiła się przed każdym wyjściem na eterze, ja przyjaźnił się z wieloma kolegami.

Życie po sławę

Anna Shilov, biografia, którego rodzina została powiązana z radzieckiego telewizora, zakończył swoje dni w zapomnienie. Na początku lat 90. miała postanowił zakończyć swoją karierę prezentera. Powiedziała, że stracił błysk w jego oczach i że chce publiczność do zapamiętania go w czasach swojej świetności, a nie spadać. Mimo, że najbardziej prawdopodobną przyczyną opieki wiązało się ze zwiększoną konkurencją. Telewizja zmieniła się znacznie, podejścia do polityki redakcyjnej i zachowania również zmodernizowana w ramce. Anna Nikolaevna było już trudno dopasować do nowego formatu. Ponadto, podczas gdy redaktorzy uważali, że trzeba pozbyć się długotrwałych programów i wprowadzać nowe programy. Anna Shilov, którego zdjęcia można zobaczyć dziś w dowolnym katalogu radzieckiej telewizji, stopniowo zapomniane.

życie osobiste

Najczęściej w sowieckich czasach dla kobiet, to był trudny wybór: kariera czy rodzina szczęście, a niektóre z pań opowiedziała się za pracę, ale ktoś próbuje pogodzić pogodzenia. Wśród tych kobiet była Anna Shilov. Biografia życie osobiste, mąż, gwiazdy telewizyjne dzieci z czasów radzieckich był tajemnicą. Wiodących nigdy nie mówił o swoim życiu prywatnym. Wiemy tylko, że w 1945 roku, Anna poślubiła studenta WGIK Junior Shilov, który dał jej nazwę, pod którym stał się sławny. Pierwsza ciąża powodu choroby kończyły się niczym. Później, prezenter TV od wielu lat marzy o dziecku i urodziła syna Aleksieja tym samym. On, jak moja matka, ja swoje życie związany z telewizji, pracował jako spiker. O mężem prezenter wiadomo, że pracował w teatrze. Lenin Komsomołu, trochę działał w filmach, w szczególności w filmie „W długiej podróży”, pisał scenariusze (obraz „Pierwszy trolejbus”). Syn Anny Shilovoy córka, wnuczka prezenter, Maria Shilova.

Ostatnie lata i pielęgnacja

Po przejściu na emeryturę na emeryturę, Anna Shilov trwali rodzinę. Mieszkała w małym jednopokojowym mieszkaniu. Mimo swej niezwykłej sławy, ona nie uważa za możliwe, żeby pójść i poprosić o większym mieszkaniu, ale władze nie przeszkadza, aby zadbać o jej komfort. W ostatnich latach mieszkała z synem, który opuścił swoją pracę w telewizji z powodu alkoholizmu. Mówią, że to znacznie komplikuje życie matki, a nawet pozwolił się podnieść rękę. 7 grudnia 2001 r Anna Shilova zmarł. Na jej pogrzebie zebrało małą grupę współpracowników, w tym długoterminowych estrów partnerskich Igor Kirillov, Victor Balashov, Anna Schatiloff, Anatolij Łysenko, Vera zShebeko. Przewodnik „Ostankino” zadbał o wszystkie wydatki na pogrzeb, a smutny triumf przyszedł godny, choć słabo zaludnionych. Anna Shilova spoczywa na Troekurov cmentarza w tym samym grobie z synem.