449 Shares 1796 views

Skąd Mikołaj

Najważniejszym bohaterem świąt noworocznych jest Święty Mikołaj. Jego dzieci są doczekać się długo oczekiwane prezenty. On przychodzi do rana dzieci w szkołach i ogrodów. Nawet dorośli przepojone atmosferą wakacyjnego i zaczynają wierzyć, że postać ta faktycznie istnieje. W związku z tym powstaje wiele kwestii, gdzie Święty Mikołaj mieszka.


Jego obowiązki bardzo trudne. W latach Sylwestra, musi latać nad wszystkimi domami, i rozdać prezenty dla wszystkich dzieci. I leci w sanie zaprzężone w renifery lub których konie.

Pierwszy Mikołaj był ksiądz z miasta Patara – Św. Na Boże Narodzenie był zawsze rozdaje prezenty dla dzieci. Miało to miejsce w tajemnicy. Wędrował po mieście z workiem prezentów i zostawili je w pończochach, wywiesili drzwi domów. Były to domy ubogich rodzin. Później stał się znany jako Santa Claus.

W rosyjskim folklorze, postać ta pojawiła się pod nazwą Santa Claus. Jest to dobry starzec który dowodził śnieżyce, zimna i śnieżyce. On jest ubrana w długi płaszcz, futro kapelusz futra i ciepłe rękawiczki. W ręku była długa piękny personel. Święty Mikołaj idzie do nocnego Noworocznym podróż w saniach ciągniętych przez trzy białe konie dać prezenty dla dzieci.

Skąd Mikołaj w Rosji? Ostatnio, to zakłada się, że jego miejsce zamieszkania znajduje się w Wielkiej Ustyug. Znajduje się około dziesięciu kilometrów od miasta, w pięknym sosnowym lesie. W miejscu, gdzie Święty Mikołaj mieszka, a prawda jest taka, jak w bajce.

Od 20 grudnia do 10 stycznia w miejscowości Santa Claus odwiedzenia. Każdy może odwiedzić to miejsce. Przy wejściu do jego miejsca zamieszkania trzech ustawionej flagi: Moskwa, Wielkiej Ustyug i Rosji.

Mikołaj w Wielkiej Ustyug nie fikcyjna postać, ale bardzo prawdziwy bohater. Jego rezydencja ma dużo zabawy dla dzieci: przejażdżki, zoo, zjeżdżalnie, itp …

To miejsce będzie interesujące zobaczyć nie tylko dzieci, ale dorosłych. Mikołaj ma wspaniałą lokalizację, w której działa. Istnieje również poczta, która pochodzi ponad 200.000 listów rocznie. To jest prawdziwa poczta. Wszelka korespondencja jest obsługiwane przez pracowników adres. Połowa które są odpowiedzialni. W zależności od wniosków z dzieckiem może być wykonywany. Jeśli sen jest prawdziwy (lalka lub maszyną), dar jest wysyłany. Można również wysłać do krewnych i przyjaciół w wiadomościach w imieniu Mikołaj na specjalnym formularzu lub pamiątkę. Wyroby pamiątkowe prezentowane są w szerokim zakresie, od prostych prezenty i wykończenia ze srebrnymi ozdobami.

Gdzie Święty Mikołaj mieszka, ma swoje własne prezenty warsztat, ogród zimowy oraz do sali tronowej.

Każdy kraj ma swój charakter zimowych, zaledwie różnymi nazwami. W Ameryce i Anglii nazywa się Santa Claus. Jego wizerunek jest podobny do rosyjskiego Mikołaja. Gdzie mieszka Święty Mikołaj? W Laponii, który jest także domem dla fińskiego Joulupukki. We Francji i Hiszpanii, a jego nazwa to Gruszka Noel. W Szwecji, dwie postacie, które nazywamy dziadek Yultomten i Yulnissar. charakter cypryjski nazwie bazylia. Ale we Włoszech, zamiast starego dziadka ma Befana.

Białoruski Dziadek Mróz mieszka w malowniczym miejscu – Puszczy Białowieskiej. Ta rezerwa, piękne na ziemi. Jest pałac Santa Claus, Snow Maiden mały dom, muzeum i archiwum dla prezentów, które zostały przedstawione do jego dziadka.

Blisko Krasnojarsk, Syberia jest rezydencją Mikołaja. Znajduje się on w kolumnie rezerwowej.

Rosyjski Dziadek Mróz ma wnuczkę, która nazywa się Snow Maiden, która mieszka z nim, a towarzyszy mu wszędzie w czasie wakacji. Przed Nowym Rokiem, zapalili lampki na choince najważniejszy w naszym kraju.

Ded Moroz – postać, która ma wiele dziesięcioleci jest symbolem Nowego Roku. On jest znany i kochany przez wszystkich mieszkańców ziemi. Są niecierpliwością oczekują jego przybycie i prezenty. Ponieważ wiąże się wiele legend i opowieści. A biorąc pod uwagę, że jest możliwe, aby odwiedzić swoje miejsce zamieszkania i zobaczyć go w życiu, możemy powiedzieć, że stał się prawdziwym człowiekiem.