105 Shares 4265 views

Stas Natanzon: działania i incydenty

Nie dziennikarka jest bezpieczne dotarcie do niezręcznych sytuacji. I każdy może stać się sprawcą śmieszny incydent podczas transmisji lub kolejnej strzelaninie. Doświadczeni kanały korespondentów takie regularność nie jest również unikać. Często wokół ich wywiady mogą zapalić potężną scenę, którego epicentrum spaść wywiad. Podobny incydent miał miejsce niedawno z byłym dziennikarzem telewizyjnym „Rain” Stanislav Natanzon.


Stas Natanzon: kim on jest?

Jeśli mówimy o biografii młodego reportera, dowiedziałem się wiele o Stanislav zawiedzie. W domenie publicznej i społecznej dziennikarzy mediów nie wolę być szczery. Stas Natanzon – wiodące programy polityczne i raporty na kanale „Rosja 24”. Urodzony w 1987 roku w Moskwie. Stanislav rozpoczął karierę jako nadawca radiowy, a później stał się reporter w gorących miejscach. Moskwa dziennikarz pracował w telewizji „Rain” i „Rossija 24”. Na ostatnim kanale Natanzon został awansowany do stopnia kapitana. 29-letni dziennikarz dzisiaj nie jest to stan członkiem.

Większość obywateli rosyjskich rozważyć Stanisław żywo reporter i uwielbiam go słuchać. Inny oskarżony językami i używać wyrażeń niezręczne. On jest autorem rezonansu dziennikarstwa śledczego i raportowania.

Skandaliczna sprawa

W jednym z jego estrów znanego rosyjskiego kanału telewizyjnego pokazał anonimowy. Mężczyzna przedstawił autor popularnej politycznej telegramu-channel „Nezygar”. Natychmiast po wywiad do bloga kanał został podniesiony szczegóły obalenia imprezy. Stas Natanzon stał się tematem wydarzenia wywiad próbował wygładzić i przykryć umiejętnie nieodpowiednich prowokacyjne oświadczenia.

Wywiad z nieznanym dzieje w eterze telewizora politycznej pokazuje „konferencji prasowej.” Na ekranie wyświetlany był studio obraz człowieka w kominiarce, a jego głos, oczywiście, zmienić.

Kanał „Nezygar” jest uznawany za jeden z najbardziej popularnych Telegram sieci. To mieści się wiele informacji na temat rządowych i politycznych permutacji i nastrojów, analiza walki o władzę w Rosji, omówione plemienne urzędników ubezpieczenia. sondaże polityczne prowadzone są dość ostre i bez cenzury.

Wywiad: było, czy nie?

Podczas rozmowy z dziennikarzami, nieznany człowiek skupia uwagę na jego prorosyjskiej zamiast stanowiska pro-kremlowskiej. Mężczyzna rozpoznał swój obowiązek poinformować kilka osób i podkreślił, że sami eksperci muszą gromadzić wokół swoich działań.

Kanał Autor „Nezygar” powiedział, że dziennikarstwo w swojej klasycznej postaci w przeszłości, i zaleca, aby przejść do telegramu kanałów. Dziennikarze i wezwał do noszenia kominiarki.

Stas Natanzon nazywa ten rodzaj anonimowej blogerstvom, ale bohaterem jest korygowana nie tylko mistrza, ale także wskazał powody ich anonimowości. Podobno prawdziwy autor kanału nie rozpoznaje się w anonimowym człowiekiem.

Aplikacja później zniknął z kanału w ogóle. Zamiast miał link do przeniesienia powietrzu z podpisem nieudanej rozmowie.

Czy udało się ustalić tożsamość głównych wywiadów znakowych i rzucić światło na wydarzenia? Dwa dni później, kolejny polityczny Telegram-blog „Podręczniki” spekulował na temat tożsamości tajemniczego gościa. Według nich, ten pisarz Ilias Merkury, który jest działaczem ruchu „Antimaydan” w Rosji.

Przede wszystkim, jego nazwa jest po prostu używany, jak to już wcześniej ogłosiła porozumienie z anonimowym.

Elias odpowiedział założenia „Podręczniki” Frank żarty i parodie na kanale „Nezygarya”.

I skomentował wypowiedzi w Merkury Network Stas Natanzon, którego biografia jest pełen ciekawych faktów i działań – „gorące” śledztwa polityczne. Zauważył cechę stylu literackiego Ilias i miłości do prowokacji.

Ilias Merkury, z wyjątkiem literatury, zajmuje się agencja dziennikarstwo Dick Riot, który spędził trolling przedstawicieli „bagno” ruchu.