306 Shares 2604 views

„Chervona kalina” sanatorium s.Zhobrin, Równem Region: opis, usługi i opinii turystów

Woodlands – magicznej krainy. Znajduje się na południu Białorusi, w północnej Ukrainie, i oddaje kawałek Federacji Rosyjskiej. Sama nazwa wskazuje, że na skraju dużo lasów. I to prawda lasy sosnowe. Igły są znane do dezynfekcji powietrza, dzięki czemu bardzo wyraźnie. Wiecznie zielone sosny stworzyć uspokajający nastrój. Ukraińska Polesie jest bogaty w jeziorach. Dlatego krawędź jest popularny wśród mieszkańców Ukrainy jako teren rekreacyjny. Ale na Polesiu można nie tylko odpocząć cudownie, ale również leczyć. Istnieją źródła lecznicze, które pozwala na tworzenie na ich podstawie uzdrowiska. W tym artykule będziemy mówić tylko o jednym z nich. ona „Chervona kalina” zwana. Sanatorium znajduje się w regionie Równem. Kalina – jest w pewnym stopniu symbolem Ukrainy. Czerwone kiście przedstawiane w haft ludowy, śpiewać piosenki. A ponieważ w sanatorium „Chervona kalina” charakter narodowy zachowane. O wypoczynku i leczenia w sanatorium, przeczytaj nasz artykuł.


Gdzie znajduje się sanatorium „Chervona kalina”

Polesie przechodzi wąskie pasmo całej północnej Ukrainie, biorąc Wołyniu, Równem, Żytomierz, Kijów, region Czernihów. Z innymi regionami jest różne gleby piaszczyste, głównie sosnowe lasy, obfitość jezior. Raz to dostanie prehistorycznego oceanu. Zostawił Polesie kolejny prezent – bursztyn. Mówi się, że jego rezerwy na Ukrainie więcej niż w regionie Morza Bałtyckiego. Szczególnie bogata „słońce kamień” region Żytomierz. Ale jesteśmy opisujące ośrodek położony jest na zachód – pomiędzy miastami Równem i Łucku. Jak zarezerwować nocleg i leczenie w sanatorium „Chervona Kalina”? Sanatorium, której telefon +38 (0362) 61-84-80, i ma swoją własną stronę internetową. Możesz skontaktować się bezpośrednio menedżerów kurorty, dowiedzieć się wszystkie niuanse, dowiedzieć się o możliwych zniżek. Adres ośrodek zdrowia jest: 35318, ul. Las 1, s. Zhobrin, region Równe, region Równe, Ukraina.

Jak się tam dostać

Droga nie zajmie dużo czasu. Sanatorium znajduje się w pobliżu centrum regionalnego. Więc najpierw trzeba uzyskać (pociągiem z Kijowa, minibus, autobusem lub własnym samochodem) do miejscowości Równe. Sanatorium „Chervona Kalina” położony jest w zachodniej części regionu, na drodze do Łucka. Dlatego też wysiąść z pociągu w dokładnie, że nie jest konieczne, aby przejść do głównego dworca kolejowego. Naprzeciwko dworca autobusowego znajduje. Od wysłała liczne taksówki. Aby dostać się do sanatorium „Chervona kalina”, odpowiednie autobusy „Dokładnie-Derazhnya”. Jest autobus, który kończy swoją drogę do wsi Zhobrin. A jeśli nie jest reszta, firma kierowca przynosi je bezpośrednio pod bramą sanatorium. Samochodem od Równego powinny kierować się znakami okraść i Novostav Klevan. W ostatniej miejscowości trzeba skręcić na północ i podjechać czerwony rudy. Tam zaczyna się droga do wsi Zhobrin.

natura

„Czerwona Kalina” – ośrodek położony na obrzeżach miejscowości, w środku rozległego lasu sosnowego. Ale chodzenie po lesie – to nie jedyna przyjemność turystów. Uzdrowisko posiada własną plażę krajobrazowy na piękne jezioro. Cały teren kompleksu uzdrowiskowego jest umieszczony dobrze. W uzupełnieniu do lasu iglastego, a następnie zasadzone Five Guys różnych drzew i krzewów i traw leczniczych. Na jeziorze jest sztuczne wyspy, „kolyby” i altanka na wybrzeżu. Więc jeśli intencją jest, aby przyjść do sanatorium w lecie, także będą mieli niezapomniane wakacje na plaży i rybołówstwa. Można również wynająć łódkę lub katamaran. Urlopowicze pozostają liczne opinie obszarze krajobrazowym. Każdego roku jest coś nowego, że podoba się gościom. W ubiegłym roku było fitosad, a ta – nowy domek „Szewczenki Hut”, gdzie współczesne warunki życia przeplatają się z elementami etno-turystyki.

Profil ośrodki

Oczywiście, ci ludzie, którzy chcą przyjść do sanatorium, przede wszystkim dotyczącej pytanie: „Jakie choroby są traktowane tam” Wspominaliśmy już, że na terenie sanatorium hit dwóch kluczowych wodę mineralną gojenie. Skład chemiczny z nich jest inaczej. Z pierwszego źródła ma jodu, bromu wody. Jego mineralizacja wynosi 37 gramów na litr, co jest prawie taka sama jak w Carlsbad (Czechy). Od drugiego klucza uzyskuje się chlorek magnezu wodzie. Nasycenie – 10 g soli w litrze. W skład przypomina „Mirgorodska”. Ale woda z Zhobrina znacznie silniejsze, a zatem bardziej użyteczny. Bo z dwóch różnych źródeł, może powiedzieć, że „Czerwona Kalina” – generaliści zdrowia. Tutaj jest traktowane jako choroba układu nerwowego i układu sercowo-naczyniowego, jest patologia układu mięśniowo-szkieletowego. Kąpiel cudowny wpływ na zdrowie damska i męska, wyeliminowanie problemów dermatologicznych. pijalnia w drugim źródle leczy pacjentów z zapaleniem błony śluzowej żołądka, zapalenie trzustki i innych dolegliwości żołądkowo-jelitowe. Liczne zabiegi czyści płuca, oskrzela, nosogardła.

diagnostyka

„Czerwona Kalina” – uciekać, gdzie można również zbadać skomplikowany organizm. Aby to zrobić, lekarze ośrodki posiadają wszystkie niezbędne, ultra-nowoczesny sprzęt. Przed wprowadzeniem procedury, lekarz przeprowadzi EKG i USG. Ujawniają patologii w początkowych etapach w mózgu pozwala takich technik diagnostycznych, takich jak encefalografii, rheoencephalography i echoencephalography. Zbadać wszystkie narządy przewodu pokarmowego, można użyć sigmoidoskopię lub fiberoskop. Wraz z najnowszą technologią poprawy w sanatorium „Chervona kalina” aktywnie korzystać z tradycyjnych metod ludowych. W tym uprawiane fitosad i turystów oferowane są herbatki ziołowe i koktajle tlenowe. Szeroko stosowane tu i klimatoterapia, inhalacje, pobyt w pokoju soli. Szczególną uwagę należy zwrócić na wodolecznictwo. Jeśli to konieczne, lekarz zaleci kompleks łaźni, hydromasażu i t. N. Wzięliśmy tu do użytku i osiągnięć medycyny chińskiej. Ośrodek działa biuro phytosteam.

nowość

W sanatorium "Chervona Kalyna" (Zhobrin, region Równe), prowadzone przez doświadczonych lekarzy. Oni stale pilnować zdrowia wczasowiczów sanatorium złożone. W każdej chwili można włączyć do terapeutów i pediatrów na służbie, jak i neurologa, gastroenterologa, kardiolog, specjalistycznej diagnostyki USG i funkcjonalnych. Można również zapoznać się ginekolog, urolog, neurofizjolog, okulista, laryngolog i Refleksolog. Doprowadzić nerwów w celu pomocy psychologa w specjalnych pomieszczeniach emocjonalnego rozładunku. Personel medyczny jest stale podnoszą swój poziom umiejętności. Ośrodek każdego roku wprowadzono kilka nowych metod odzyskiwania. Tak więc, z 2016 roku, można podjąć kurs masażu Achatina ślimaki, czekoladowe okłady, parafinie ozokeryt zastosowań.

mieszkanie

Wiele moteli starego sowieckim stylu grzechu, który wraz ze wspaniałych placówek medycznych w pokoju jest wręcz spartańskie. W związku z tym, nie było praktyka kupowania kursovki w uzdrowiskach i zakwaterowania podjąć w sektorze prywatnym. Ale nie jest to sanatorium "Chervona Kalyna" (Region Równe). Oferuje on przestronne, czyste pokoje, wypełnione wszystko co potrzebne do dobrego wypoczynku. Cały kompleks, z nielicznymi wyjątkami, został zbudowany pod wspólnym dachem. Po tym wszystkim, klienci kąpieli lub po niektórych procedur, nie może iść do swojego pokoju na zimno. Dlatego budynek medyczny połączony z obudową przez zadaszonym przejściem. Oddzielnie są „Szewczenki Hut”, „Little House on the Water” i domku dwupokojowym „Błękitna Laguna”. Pokoje w budynku są podzielone na kategorie. Najniższy – „Standard” – przeznaczone do zamieszkania przez jednego, dwóch lub trzech osób. Jest też sala wisiał komfort – do trzech pokój „Deluxe”. Górne piętra posiadają wygodne balkony. Nowe meble w pokoju, telewizor, lodówkę.

żywność

Ponieważ „Red Kalina” – ośrodek, restauracji powiedzieć inaczej. Cena obejmuje trzy posiłki kuponów. Ale w niektórych przypadkach, dietetyk może wyznaczyć pięć posiłków. Wielu wczasowiczów, zwłaszcza tych, którzy przyszli do leczenia narządów układu pokarmowego, zaleca się wizytę u specjalisty, więc on zaprojektowany i wyznaczył dla ciebie trybie stolovaniya osobistego. Zakres dostawy obejmuje nie tylko główną posiłku, ale również picia wody lecznicze z pompką pokojowej i zastosowanie ziołowych lub pianki z tlenem. Wraz z przestronną jadalnią, dwa bary działają w sanatorium, i mała restauracja specjalizująca się w kuchni ukraińskiej narodowej. Posiłki są bardzo smaczne, ale przed nimi smakować cierpi na zapalenie błony śluzowej żołądka z wydzielaniem zmniejszył powinny skonsultować się z dietetykiem. Co do jedzenia w jadalni, a następnie pozostawić reszta to jest dość przychylne recenzje. posiłki dietetyczne mogą być pyszne – lokalne kucharzy okazały się go.

infrastruktura

Atrakcje w wolnym „Kalina Krasnaja” ( „Chervona kalina” sanatorium Równem regionie.)? Administracja kompleksu przemyślany każdy szczegół. To może przyjść jako rodzina. Po tym wszystkim, nawet zdrowi i aktywni młodzi ludzie tutaj nie będzie się nudzić. Zima działa sanki walcowane i biegowe narty. Lato kusi turystów czystą, dobrze ogrzewany lasów jezioro. Na plaży działa wypożyczalnia łodzi i katamaranów. Ponadto, podczas ciepłego sezonu, można jeździć po okolicznych lasach. Ośrodek posiada kryty basen, saunę, siłownię, bibliotekę. W godzinach wieczornych, dyskotekę i filmów fabularnych widok na dużym ekranie. Jest bogata biblioteka. Można zorganizować wycieczki w biurze informacji turystycznej. Infrastruktura na terenie sanatorium jest dość dobrze rozwinięte. Jest apteka i warsztat do naprawy odzieży i obuwia, salon fryzjerski i Przechowalnia bagażu, kort tenisowy, sala bilardowa.

ceny

Jak drogie sanatorium „Chervona kalina”? Ceny na rok 2016 są już znane. Pokój dwuosobowy „Standard” wynosi 820 hrywien dziennie. Szczególnie drogie jest życie w luksusie, podobnie jak zamek z bajki domku na wodzie. Wynająć domek kosztowałoby dziennie do czterech osób w tysiąc dziewięćset sześćdziesiątego hrywien. Trzeba powiedzieć, że ceny wymienione obejmują nie tylko zakwaterowanie, ale także opracowane dietetyka żywienia i leczenia (cały zestaw procedur).

"Chervona Kalyna" (spa, region Równem.): Recenzje

Wczasowicze w zdecydowanej większości są zadowoleni z pobytu w tym ośrodku zdrowia. Panuje przekonanie, że tu wiele razy i planują przyjść ponownie. Wiele wody naprawdę pomogło i procedury. Rewitalizacji efekt trwa przez cały rok. Wiele z najcieplejszych słów zasługują personel ośrodka. Bardzo przyjazne nastawienie do gości pokazał bez wyjątku pracowników – od pokojówki i kelnerki do ordynatora. Ponadto, nie pozostawia nikogo obojętnym piękną naturę Polesia. Gdzie można chodzić godzinami wśród słonecznych ogrzanej sosen, wdychając ładunkiem powietrza z lotnych produkcji. Wielu urlopowiczów cieszy się szeroką gamę Kąpiele: mineralna, iglasty, perła, hydromasaż – to nazwę.