626 Shares 4086 views

Dlaczego Gazelle cargo jako korzystne dla ruchu mieszkalnych i międzyregionalnej?

Gazelle – naprawdę wyjątkowy samochód. Dostępność części i prostota obsługi czynią go jednym z najbardziej popularnych lekkich ciężarówek dostawczych w Rosji. Co to jest ona tak dobra dla małego biznesu i jakie są korzyści?


W większości ładunków Gazel eksploatowane w obszarach miejskich. Bez jej udziału nie przechodzi jeden apartament i biurowych relokacji. Dzięki swoim kompaktowym wymiarom, można łatwo wdrożyć w małych i wąskich podwórkach, zmuszony przez innych samochodów. Ponadto, można zarządzać w obecności kategorii „B” prawa, które zostały wydane dla pojazdów osobowych. Wszystko to sprawia, że wagony Gazelle niezastąpione w transporcie miejskim. Jednak, że jego zalety nie kończą.

Oprócz niewielkich rozmiarów, jedna z głównych zalet jest jego zdolność Gazelle. Początkowo, po wydaniu (1994), w karcie pojazdu zawiera maksymalną ładowność – 1500 kg. To wystarczy, aby przenieść lub przewieźć biura wszystkie meble w jedno- lub dwu-pokojowe mieszkania.

W odniesieniu do objętości przestrzeni, standardowe wózki są wyposażone w nowe Gazelle 9-18 ciał VAT, w zależności od długości podwozia. Tak więc, okno trzech metrów może pomieścić 9 do 12 metrów sześciennych towarów, w zależności od długości. Wartość ta może wynosić od 165 do 220 cm. To samo odnosi się do 4 i 4,2-metrowym gazeli. Typowo objętość korpusu wynosi od 16 do 18 metrów sześciennych, również w zależności od wysokości komory ładunkowej.

Silnik gazela na pewno nie tak wydajne i niezawodne jak „tranzyt” lub „Sprinter”, ale nadal nie zapomniał o swojej kategorii cenowej, która po prostu nie pozwala, aby wyposażyć je z importowanych elektrowniach. Chociaż, jak wiadomo, wraz z pojawieniem się nowej serii GAZ 3302 „biznes” klienci są dostarczane do wyboru nie tylko stare shnye silników ZMZ, ale także nowy diesel „Cummins”. Oczywiście, koszt jest również ograniczona. Gazelle towarowy diesel kosztuje prawie milion rubli. To jest tylko 200-300 tysięcy mniej niż koszt nowego „Ford Transit”.

Ogólnie rzecz biorąc, poziom komfortu w kabinie, a zużycie paliwa jest całkiem do przyjęcia dla środowiska miejskiego. Średnio taki pojazd absorbuje 10 (olej napędowy „Cummins”) na 14-16 litrów (130 KM ZMZ 406) paliwa na 100 km.

Ci, którzy chcą kupić ten samochód za międzyregionalnej i międzynarodowej transportu martwić komfortu też nie warto, bo w Rosji istnieje wiele stacji, gdzie ładunek Gazel obsadzone z górnym kabiną sypialną. Najbardziej popularnym z nich jest Czeska „Kucyk Fantasy” (można zobaczyć na rysunku 3), w tym samym czasie wykonuje więcej i funkcja spoiler. Można go kupić za 40-60 tysięcy rubli. Jeśli nie jesteś w transporcie sezonu, to jest przez cały rok, konieczne jest, aby dbać o avtonomke jak piec nominalna nie jest w stanie podgrzać kabinę całą noc, a zużycie paliwa Gazelle ładunek nie będzie normalne. Kupić i zainstalować tak zwany „Hair” może być dla 800-1000 USD.