568 Shares 1923 views

Zgodność Horoskop: Leo i Leo – Kompatybilność małżeński

Lwy są znacznie różni się od innych znaków zodiaku Horoscopic nieposkromiony temperament i gwałtownym temperamencie. Bardzo często wchodzą w relację i stworzyć rodzinę bez miłości. Wybrany jednego z ich bardziej przyciągane do znaczenie społeczne i materiału samopoczucia niż człowiek cech.


kompatybilność miłość

Leo i Leo – Panna kompatybilność jest dość niski, aw niektórych przypadkach jest skazane na niepowodzenie „” między ludźmi. Według astrologów, ten związek jest bardzo rzadkie, ponieważ oba znaki postrzegają siebie i konkurenci starają się być liderami w związku, nie są gotowi do ustępstw i kompromisów. Poważne relacje są możliwe tylko wtedy, gdy dwa lwy są zaangażowane we wspólnej sprawie, która może zjednoczyć swoje poglądy i wysłać nieodpartą energię we właściwym kierunku.

Nudne codzienne życie i codzienne problemy nie są w stanie konstruktywnie rozwiązać – swoje rutynowe rozstrój. życie rodzinne będzie jako „wulkan”, każdy stara się wyciągnąć koc nad sobą i dyktować reguły życia. W tej ciężkiej walce nikt do ustępstw. Nawet życie intymne nie będzie w stanie pogodzić para – nie ma najmniejszego kompromisu nie jest gotowy do Leo. Kompatybilność w małżeństwie jest bardzo skomplikowane, a czasem pęknięcie występuje po długotrwałym związku.

Jednak istnieją wyjątki od tej zasady, w przypadku, gdy dwa będzie w stanie poskromić swoją dumę. Wtedy ich życie zamieni się w prawdziwą przyjemność, a nocą – w długie godziny zabawy. Ludzie z tego znaku wie, jak dać życie seksualne romantyczny charakter, mogą spędzić wiele godzin grając w preludium i cieszyć się wzajemnym towarzystwem. Harmonia w życiu prywatnym – nie jest mitem, ale osiągalne rzeczywistością. Warto zauważyć, że w tandem Leo i Leo Zgodność w małżeństwie może być bogate, ale bardzo rzadko.

Ogólna charakterystyka

Element Lwowa – pożar, są pod ochroną planety słonecznym. Są od wczesnego dzieciństwa są liderami, są zawsze aktywne i aktywne. Osoby urodzone pod znakiem Lwa docenić wspaniałość, luksusowy, elegancki, chcąc kontrolować świat wokół nich, kochają , aby manipulować ludźmi i podporządkować swoją wolę. Ale, mimo despotyczny i przewagą naturze tyranii, te znaki są bardzo sprawiedliwy i honorowy.

Są uparci, ich wrodzona nadmierna szczerość i kompletny brak instynktu samozachowawczego często wznosi się przed nimi. Gorliwe pragnienie często rozwiązać niejasności i konfliktów staje się problemem, i wyprowadza ich z równowagi. W ich charakteru, istnieją dobre punkty, takie jak uczciwość, lojalność, hojność i lojalności. Do publicznej wiadomości, a nawet jego rodzina jest bardzo wybredna zodiakalny Lew. Charakterystyka ogólna podsumowuje jedynie podobieństwa znaków wszystkich osób urodzonych pod tym konstelacji. Głównymi wadami – próżność, pochlebstwa, pewność siebie i dumę.

cechy psychoseksualne

Znaki przeciwpożarowe – bardzo namiętna i zmysłowa osoba. Lwy łatwo namiętny kochające impulsy. Chociaż są one rzadkie, ponieważ ich duma uciekają się do przypadkowego seksu. Z wielką chęcią, że znak może zachęcić go lubić swojego partnera i łatwy urok.

Typowe władze Leo i w tym samym czasie jest delikatny, on jest prawdziwym zdobywcą i stara się być na wysokości. Jest ważne, że partner został całkowicie zdradził jedynie, jeżeli wykonuje on czynności seksualnych. Zarówno mężczyźni jak i kobiety tego znaku Horoscopic wolą więź delikatny i silny.

Lwy są bardzo spójne w zachowaniu i wolą sprawdzone „górskie”, rzadko zmieniają swoje nawyki. Oni otaczają się wyłącznie sojuszników szlachetnych, wyraźnie wykonując swoje życzenia i rozkazy. Oni ustawiają się bardzo inteligentnych ludzi, którzy wiedzą, jak prowadzić świat.

Samica Lew żonaty kompatybilność z innymi znakami

Lwice nie są pozostawione bez męskiej uwagi pobliżu ich panie są zawsze tłumy fanów. Są one z natury próżny i miłości luksusu. Jeśli człowiek nie zwraca uwagi, nie obdarzył prezentów i kwiatów, a następnie bezwartościowy taki wentylator, nigdy by uzyskać przychylność.

Tame lwica jest niemożliwe, dlatego, wybierając kobietę, myślę – można wyciągnąć, czy nie. Należy dokładnie zbadać zgodność astrologiczne znaki horoskop. Lew na nim będzie w stanie zrozumieć, które z konstelacji zodiaku on jest najlepsza, a która może pojawić się idealny związek.

Baran

Zarówno namiętny i ekscentryczny charakter, Unia jest korzystna.

Byk

Więź małżeństwo nie jest możliwe, ponieważ oba są bardzo uparci.

Bliźnięta

Unia jest silna i trwała. Para będzie dominować Leo.

rak

Prognoza nad Rakiem jako całość jest korzystna, ponieważ rak jest całkowicie uwagę na partnera.

Lew i lew

Kompatybilność w małżeństwie jest trudno sobie wyobrazić, jak dwóch liderów w tym samym mieszkaniu będzie uważnie. Oczekuje się, że relacje się gorący i namiętny do końca.

Panna

mężczyzna życie rodziny C-dziewica staje się piekłem. Królewski autorytetu, ekscentryczność i upór nie do gustu NMP.

Waga

Z ciężarkami też jest mało prawdopodobne, aby odnieść sukces zbudować poważny związek. Wybuchowy charakter Leo Libra i umiłowanie wolności nie mogą współistnieć.

Skorpion

Unia z Scorpio dysfunkcyjnych.

Strzelec

Tutaj jest idealnym rozwiązaniem dla Lionesses. Będzie on nadal inspirować swoją żonę.

Koziorożec

Z Koziorożca będzie bardzo trudne. Obaj będą rywalizować o miejsce pod słońcem.

Wodnik i Ryby

Niepożądany małżeństwo z Wodnika i Ryb.

Człowiek-Lew: zgodność znaków zodiaku

Z Aries – udanym i długim Alliance, chociaż mogą być częste skandale i nieporozumienia.

Z Taurus – ciężkie więzi małżeńskiej. W stosunkach będzie stale konflikt, ale jest mało prawdopodobne, aby wywołać rozwodu.

Z Gemini – korzystny związek. Rozsądne kobiety Gemini będą mogli znaleźć podejście do emocjonalnego i ekscentrycznego Leo. Harmonia i romans przez długi czas będzie towarzyszyła para.

Z Rakiem – obiecuje szybką separację.

Kompatybilność horoskop – Leo Leo – obiecuje długie i żywe relacje. Nieuniknionych napięć i wybuchy emocjonalne. Życie seksualne wszystko jest w porządku.

Z Virgin małżeństwa opracuje idealny sposób, ale jeśli para nie będzie mieszkać w sprawach krajowych.

Z ciężarkami regulować szybko ciepłe i duchowy kontakt. Wspólne życie jest spokojny i szczęśliwy.

Z Scorpio związek opiera się tylko na intymne życie. Małżeństwo nieuchronnie zawodzą.

Z Strzelca pomyślnie rozwijać działalność i zjednoczenie seksualne.

Z Capricorn ponurej i krótkotrwały związek.

Z wodnik sprzeczne związki, chociaż rozwody są rzadkie.

Z ryb całkiem udane i dostatniej Unii. Leo należy dokładnie monitorować wierność żony, aby nie pozostawić trzymając torbę.

Jak zorganizować Lion

Należy zauważyć, że Lwy są podatni na pochlebstwa, więc jeśli chcesz, aby przyciągnąć jego uwagę, często mówić dobre słowa i słowa pochwały w jego adresem. Kochają być podziwiany, ubóstwiany, pokaż tkliwość i pocałunek. Kobiety w tym znaku są gotowe na dzień słyszeć komplementy. Mężczyzna lwy nie różni się od nich – już towarzysz podziwia jego odwagę, siłę i determinację, tym więcej uczucia i miłości ona dostać w zamian.

Lwy kategorycznie odrzucić, gdy są one porównywane. Są prawdziwymi żonkile i uważnie monitorować ich wygląd, ten sam popyt ze strony partnera. Każdy, kto chce uwieść Leo, wystarczy mieć dobrego i drogiego wygląd. Ludzie z tego znaku są bardzo wrażliwe podejście do projektowania ich miłości gniazdo. są skłonni do czynienia stworzyć intymną atmosferę. Curb uparty Leo jest prawie niemożliwe, można go tylko pod przystosować.

Lwy są skłonni do zawierania związku z mniej wdzięku, elegancki i sexy człowieka, ale ten związek będzie trwał tak długo, jak życie z satelity będzie całkowicie rozpuszczają się w to zaspokaja wszystkie kaprysy, pragnie dzielić swój punkt widzenia i być na „uboczu”. Człowiek-Lew wybierze za żonę tylko potulnie i pokorną dziewczynę krwi królewskiej. Kobiety Lwy, przeciwnie, są skłonni rozważyć zwykłym facetem, tak długo, jak był hojny, uprzejmy i czuły. Praktyka pokazuje, że partnerzy tego znaku zodiaku tracą swoją indywidualność, rozpuszczając w satelicie.

Posłowie

Podsumowując, możemy zauważyć, że wszystkie informacje zawarte na astrologicznych oceny zgodności powinny funkcjonować na podstawie których możliwe jest wyobrazić przybliżoną członkostwa zodiaku w ogóle. Bardziej szczegółowy horoskop składa się z pary dat. Z powyższego można wywnioskować, że długie i szczęśliwe życie może przetrwać znaki Leo i Leo. Kompatybilność w małżeństwie dwóch przedstawicieli konstelacji zależy od aspektów planetarnych. Być w stanie znaleźć kompromis i słuchać siebie nawzajem, to nie horoskop, nie będzie w stanie oddzielić.