778 Shares 7993 views

Jaka jest nazwa Herkulesa, jego funkcji i specyfikacji

Wybór imienia jest bardzo ważna i kluczowa decyzja, że musi wziąć rodziców. Dziecko będzie nosić go przez całe życie, a otaczający będzie moja opinia o nim, wychodząc z nazwy. Ponadto, jej wartość określa swoje piętno nie tylko na charakter człowieka, ale także jego zdrowie, sukces, kariera przeznaczenie. Każdy rodzic chce, aby jego dziecko dorastał zdrowe, udane i szczęśliwe osoby. Dlatego należy zwrócić uwagę na wiele nazwisk, które były osobistości, którzy opuścili znaczący ślad w historii ludzkości.


Bohaterowie mitologii greckiej, których nazwiska pozostają popularne od wielu stuleci – jasne potwierdzenie. Nie zgubić się w tłumie ludzi, o nazwie Hercules. Cechy i atuty starożytnego bohatera nie tylko podziwiać, ale także sprawiają, że myślisz o tym, jak ciężko musiał. Więc zanim zatrzyma się na wybór tej nazwy, może warto przypomnieć starożytnego greckiego mitu o nieśmiertelnej Herkulesa.

Narodziny bohatera

Hercules zrodził się z najwyższego boga Zeusa i śmiertelnej Alkmena, która była żoną wybitnego wojownika i tronu tirinfskogo Amphitryon. Pewnej nocy, kiedy Amphitryon był daleko, Zeus przyszedł Alkmena w obrazie męża. Aby w pełni cieszyć się pięknem, zatrzymał słońce, a noc miłości trwał trzy dni. Następnie Alkmena urodziła bliźniaki – Alcides, syn Zeusa (Hercules był nazywany później), a ifikles, syn Amphitryon.

Hera i Hercules

Hera była wściekła, gdy dowiedziała się, że jej mąż Zeus uwiódł śmiertelną kobietę, która urodziła mu syna. Hera nienawidziła kochanki i dzieci jej boskiego męża, tak bezlitośnie prześladowali ich. Zazdrosna bogini próbował zabić Herkulesa, gdy był jeszcze dzieckiem, rzucając mu się na jedną noc w kołysce dwóch jadowitych węży. Jednak syn Zeusa już posiadał niespotykaną moc, chwycił i udusił robactwa łatwo. Choć Hera i Hercules nie mógł jej zabić, nie mógł uniknąć prześladowań. Rezultatem stała się boginią zemsty wielu cierpień, które spotkały się z bohaterem. Jednym z powodów, który został zmętnienie i wściekłości, został wysłany przez boginię Herkulesa. Będąc pod urokiem, bohater nie został odnaleziony i zabity Megara żonę i dzieci. Winę za to potem kąpał przez wiele lat, ale nigdy nie był w stanie sobie wybaczyć.

Bogini prorokini Pythia wiedząc, co jest nazwą Hercules (znany znakomity bogini Hero), nazwała go syn Zeusa, ale Hera nie jest zmiękczona. Pojednanie stało się możliwe dopiero po 12 porodów, Hercules popełnione w wyniku którego stał się nieśmiertelny, wstąpił na Olimp i została zaakceptowana przez bogów, jak równy z równym.

Hercules i Virtue

Należy przypomnieć, że w mity powiedzieć jak zaszczycony wytrzymać wszystkie próby i wydostać się z nich zwycięzca Herkulesa pomógł nie tylko boska moc, odziedziczone po ojcu. Decydujące znaczenie w kształtowaniu charakteru bohatera było spotkanie z dwoma nimfami uosabiających cnoty i złośliwość. Każdy bohater oferowane iść z nią, a mimo kuszącej błędne ścieżki Heracles wybrał trudną cnotliwy, chcąc pomóc ludziom i chronić je przed złem. Co ostatecznie zdobył szacunek i uznanie Hery, która nie jest już trzymał go zła.

Bogini wiedziała, po których jest nazwany, i że jest to nazwa Herkulesa, więc akceptowane wyczyny bohatera, jako gloryfikacja jego imienia, a nawet dał mu swoją córkę za żonę Hebe. Niektóre mity mówią, że żona Zeusa, był pod takim wrażeniem czystych intencjach i szczerym pragnieniem, aby pomóc ludziom, Herkulesa, które przyjęły go kochał i później nie mniej niż ich inne dzieci.

Jaka jest nazwa Herkulesa w mitologii greckiej

Przetłumaczone z greckiego Herkulesa (w mitologii rzymskiej, Hercules, w Irakli formie ortodoksyjnej) tłumaczone jako „gloryfikowanie Hera”. A ponieważ była boginią protekcjonalny rodzina i macierzyństwo, możemy powiedzieć, że jest to nazwa Herkulesa – gloryfikacja więzi rodzinnych i pochodzenia matczynego damskiej. Spośród znanych mitów, że Hera innej firmy i zdecydowanego usposobienia, manifestacje, które oddają nazwę postaci, wielbiąc ją. Jako najwyższa bogini, jest również mecenasem sztuki, a więc osoba z nazwą Hercules, z reguły dobrze zorientowani w nim.

Jaka jest nazwa Herkulesa

Herkules (Hercules, Irakli) posiada mocny, stabilny i mocny charakter. Od najmłodszych lat wykazały cechy przywódcze. To może być nieco arogancki, ale dlatego, że ma serce mili i hojni duszę, ta mała wada nie jest postrzegana przez innych poważnie. Z bystry umysł i cech przywódczych, Hercules, co do zasady, robi dobrą karierę. W swoim życiu osobistym, nie może być mniejsza niż szczęśliwy, bo wierzy w prawdziwą miłość i siłę więzi rodzinnych. Nie jest to zaskakujące, ponieważ wiemy, że jest to nazwa Hercules. W skrócie jest napisane powyżej. Nazwa niesie silną i pozytywną energię, ponieważ chroni najwyższe bogini Olimpu.

W odniesieniu Hercules jest prosty, więc jest czasami postrzegane jako partnera uczciwość niegrzeczny, ale jest to rzadkie, ponieważ wybór drugiej połowie Hercules skupia się nie tylko na wygląd, ale także na inteligencję.