318 Shares 2203 views

LCD „Mandaryn”: opis, deweloper, termin i opinie

Co do zasady, wszystkie kompleksy mieszkaniowe na przedmieściach i na obrzeżach dużych miast podobne. Jest to, że przy projektowaniu fasad, i że dzięki staraniom programistów inaczej. I cała reszta – ogromny plac budowy w dziedzinie, która jest tylko przez znaczny okres czasu, aby być pełnym nieruchomości, porośnięty drzewami i kwiatami. Czego nie można powiedzieć o kompleksu mieszkalnego „Mandarin”, który znajduje się w żadnym innym, w pobliżu słynnego Peterhof, zabytki, które są znane na całym świecie.


Konstruktor – budowę spółka „Arkady” – musiała ciężko pracować podczas tworzenia projektu, w celu uzyskania pozwolenia na budowę kompleksu było konieczne, tak, że jest w pełni zgodne z koncepcją architektoniczną regionu. Można sobie wyobrazić, co zadanie przed projektantami. Jednak oni radzą sobie z nią odpowiednio.

O ośrodku

Bardziej specyficzne położenie kompleksu mieszkalnego „Mandaryn” – nizinnej wsi, która znajduje się w dzielnicy Łomonosowa. Od Peterhof oddziela tylko sześć kilometrów, biegnie przez słynnego Kanału Peterhof, a niektóre okna kompleksu widać zarysy Belweder. Zgadzam się, że jest to zaleta, że nie można nawet porównać z marzeniem wielu przyszłych właścicieli mieszkań w nowych budynkach, aby kontemplować z balkonu co najmniej zbliża się w lesie na odległość.

Zgodnie z koncepcją niskich budynkach i overscale. Kompleks zawiera wszystkie 4 obudowy 5 podłogi każdy jest wykonany w minimalistycznej konstrukcji. Przypuszcza się przekazać 506 mieszkań. Będzie to studio „odnushki” i „kawałek kopiejki”.

postęp budowy

Małopiętrowych kompleks mieszkaniowy zaczął budować w 2014th. Konstrukcja jest przeprowadzane w dwóch etapach, przy zastosowaniu technologii, klatki-monolityczny. data zakończenia pierwszego został powołany w kwietniu 2016 r. Jednak IC „Arcade” przed czasem zleciła dwa budynki już jesienią 2015 roku. Do tej pory, sprzedaż tylko kilka mieszkań. Data zakończenia drugiego etapu – do końca 2016 r. W chwili obecnej prowadzone są prace z pewnym wyprzedzeniem harmonogramu, więc możliwe jest, że pozostałe trzy budynki zostaną oddane do użytku wcześniej.

O dewelopera

Małopiętrowych kompleks mieszkalny „Mandaryn” można nazwać debiut „Armada”. Wcześniej wszystkie jego projekty były realizowane wyłącznie w segmencie budownictwa przemysłowego, a jego działalność zaczęła się w 1977 roku wraz z instalacją i Układanie sieci inżynieryjnej i komunikacji. KN jest stale rozwija swoje zainteresowania w nieruchomości, a ponadto wszystkie swoje zakłady to buduje na własny koszt, z którym ma ona, zgodnie z instrukcją, jest wystarczająca do realizacji jakiegokolwiek planowanego projektu.

Jednakże fakt, że dostawa wstępnie termin dwóch budynków „Mandaryn” wymownie świadczy o dobrej wierze i staranności ekspertów brytyjskich.

warunki ekologiczne

Pod względem ekologii Nizino uważane praktycznie najczystszym regionie regionu Leningradu. Nie ma nie tak duże, a nawet małe przedsiębiorstwo przemysłowe. To jednak nie jest zaskakujące, jeśli wziąć pod uwagę, że kompleks mieszkalny „Mandaryn” przylega do pałacu i parku zespół wartości globalnej – Peterhof. Ostatnia obejmuje ogromny park Meadow, w której znajduje się dziewięć pięknych jezior. W pobliżu znajduje się plaża i Zatoki Fińskiej.

Można jednak bardzo długo i nie mówić o ekologii na terenie, który jest pod ochroną UNESCO. Wszystko jest jasne i bez słów.

infrastruktura

W prostych słowach, terytorium, na którym znajduje się kompleks apartamentów – jest to zwykła prowincja. I liczyć na to, że tutaj można znaleźć wiele lokali rozrywkowych i mnóstwo supermarketów, byłoby co najmniej nierozsądne. Ale wszystko, co jest konieczne, na nizinach można znaleźć.

Tak więc, we wsi znajduje się przychodnia, apteka, kilka sklepów, Sbierbank biura, szkoły i przedszkola. Ponadto, wszystkie pierwszym piętrze „Mandaryn” budynków zostaną doprowadzone do infrastruktury handlowej, tak że mieszkańcy kompleksu będą mogli korzystać z ich usług, niemal bez wychodzenia z domu. Jednak dla dużych sklepów i lokali rozrywkowych na tym etapie, aby przejść do miasta. Najbliżej, w odległości pięciu kilometrów jest SEC „Rocket” w Peterhof.

transport

Niemal obok kompleksu znajduje się przystanek autobusowy, który regularnie odjeżdżają taksówki i autobusy do Peterhof i Petersburgu. Przed pierwszym można dotrzeć w ciągu dziesięciu minut, a następnie dostać się do najbliższej stacji metra – „Leninsky Prospekt”, „Awtowo”, „Weterani Prospekt” – będzie potrzebował 40 minut.

Ponadto, tam na nizinach w / dworca kolejowego, przez które pociąg elektryczny przybyciu na stacji Bałtyckiego. Jeśli chodzi o kierowców, to do dyspozycji jest bardzo wygodny zjazd się siedem kilometrów pierścień.

LCD "Mandaryn": Plan

Jak już wspomniano, apartamenty w kompleksie prezentuje studio i mieszkania 1-2-pokojowe. W odniesieniu do decyzji planistycznych, jest szczególnie różnorodna, niestety, nie można nazwać.

Tak więc, z dwoma sypialniami są pokazane tylko w jednym rozwiązaniu, a przynajmniej usytuowanie pomieszczeń i ich ergonomii i funkcjonalności jest dość dobry. Tutaj, duża kuchnia, przestronny przedpokój w kształcie litery L z szatni niszy dla grzywny wykończone w czterech z „Kwadrat”, oddzielne WC. Jest oszklony balkon. Studia reprezentowane przez 4 gatunki. Łazienki w tych kombinacjach, korytarze głównego ścianie pomieszczenia nie rozdziela się, lecz wyposażona jest izolowany balkon, który może być przystosowany do biura, bez żadnych problemów.

Jeśli chodzi o „odnushek” planem trzech opcji. We wszystkich rodzajach mieszkań zapewnia dostęp do balkonu przez kuchnię, która, nawiasem mówiąc, jest dość duży (od 10 do 14 m kw.), W korytarzu znajduje się nisza dla szatni lub przestronną szafę. Łazienki się połączą. wysokość sufitu – 70 cm do 2 m.

dekoracja

Wszystkie mieszkania są wynajmowane bez wykończenia. Wywoływacz ustala oszklenie, zbiera i łączy wszystkie narzędzia, wyposaża wejściowe drzwi metalowe drzwi. Na podłodze jest remis. Ponadto, do tej pory, specjalną ofertę, w ramach którego warunki przy zakupie mieszkania w domach z drugiego etapu, można uzyskać dokładne wykończenie jako dar.

Oznacza to, że mieszkanie zostanie oddany „pod klucz” – z zainstalowanych drzwi wewnętrzne, malowane sufity, tapety na ścianach, kafelki w łazience i kuchni, a także wszystkich niezbędnych urządzeń sanitarnych.

Koszt mieszkania

Do tej pory, kompleks mieszkalny „Mandaryn” (St. Petersburg) w studiu, 24-25 area „kwadraty” można kupić za pół miliona rubli za jeden pokój (38 do 46 „kwadratów”) będzie musiał zapłacić od dwóch do dwóch i pół miliona. Sypialnia pokój dzienny (52 m kw.) Kosztował 2 mln 249 tys.

LCD „Mandaryn”: Opinie

Co mówią o tym kompleksie niskiej zabudowie tych, którzy już kupili mieszkania, a ci, którzy są nadal tylko rozważa możliwość zakupu go? Warto zauważyć, że dość mieszane opinie. Na początkowym etapie budowy wszyscy doświadczyli, że w związku z faktem, że projekt jest pilotem dla brytyjskiego „Arcade”, deweloper nie może poradzić sobie z zadaniem. Niemniej jednak, dostawa obiektu przed terminem potwierdzone nie tylko reputację firmy, ale także „wytarł nos,” wszyscy, którzy nie wierzą w jego mocy. Oznacza to, że do tej pory, wszystko jest absolutnie spokojny, a nawet czekając na początku dostarczenia drugiego etapu domów. Ludzie, którzy już kupili mieszkania w kompleksie mieszkaniowym „Mandarin”, wszelkie roszczenia wobec dewelopera nie ma. Wręcz przeciwnie, wszystko tylko podkreślić jakość robót. właścicieli lokali, jak fakt, że robią prostych ścianach, dobrze zrobione instalacji elektrycznej, wszystkie podkreślają współczynnik jakości i atrakcyjny wygląd metalowych drzwi wejściowe.

Co do lokalizacji, w rzeczywistości ich własnych domach w sąsiedztwie niczym pałace królewskie, ale podziw, bo nie może. Tak, są niezadowoleni z faktu, że daleko od metra i jest tam kilka dużych supermarketów, ale nic z tego, a nie ukrywać. Ponadto, w centrach handlowych Petersburgu i stacje metra, też nie są umieszczone przed każdym wejściem. Tak to jest, ogólnie rzecz biorąc, nitpicking. Zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że przed TRC „Rocket” w samochodzie może być osiągnięty w ciągu dziesięciu minut.

Co do kosztów mieszkania, wszystko to jest uważane za całkiem do przyjęcia. Więc ogólnie rzecz biorąc kompleks mieszkalny „Mandaryn” można uznać za doskonałe miejsce dla tych, którzy chcą zatrzymać się w pobliżu głównych atrakcji historycznych i przyrodniczych, ale w tym samym czasie, w pobliżu metropolii.