192 Shares 1107 views

Jak stworzyć Tinkerbell kostium z rąk?

Fairy – las bajkowy mieszkaniec, który może latać i mogą tworzyć magię wokół niego. W jednym z wykonań, kostium wróżki wybraliśmy dress Tinkerbell. To jest główną bohaterką filmów animowanych Disneya. Ładny jasny dziewczyna, która nosi sukienkę wykonaną z blachy, uwielbia pomagać innym.

Co jest w kolorze?

Trzeba pamiętać o kilku zasadach, jeśli zdecydujesz się zrobić własną stroju karnawałowego. Wróżka Dzwoneczek w kreskówce wygląda szczególnie. Oto główne elementy pełnego obrazu należy przygotować:

  • sukienka lub sundress;
  • korony lub rogów;
  • buty;
  • skrzydła;
  • Magiczna różdżka.

W bajki kreskówki na sobie zieloną sukienkę ze skrzydłami o tym samym kolorze. Jeśli zastosujemy się do tej listy, to możesz mieć pewność, aby uzyskać harmonijny sposób tej bajki. Następnie patrzymy na każdej pozycji i rozważyć szczegółowo technikę tworzenia.

sukienka

W oryginalnym stroju Dzwoneczek dla dziewczynek powinny być zielone. Jeśli jesteś w szatni jest strój taki sam kolor, można go używać do dekoracji wcześniej. Dół sukni musi być bujne, w przeciwieństwie do góry.

Spódnica może być spięte oddzielnie od warstw tiulu, jeśli nie można znaleźć sukienkę. Odpowiednia górna jako przepony tonu koszuli. Ten wariant jest więcej niż cały budżet sukienka krawieckim wykonania.

Uwaga: W przypadku korzystania z obcisłym kroju, dolna krawędź spódnicy powinna być rozdarty. Efekt ten można osiągnąć za pomocą nożyczek, co nacięcia na obwodzie rąbek.

W ten sposób możemy dokonać garnitur Tinker Bell własnymi rękami, wykorzystując zielonym suknem. Ale jeśli nie jest to możliwe, można włączyć wyobraźnię i ozdobić strój dowolny kolor. Na przykład, stosując gęstą tkaninę wycięte z zielonych arkusze lub inne ozdoby taki kolor.

fryzura

W wróżek kreskówek mają krótkie blond włosy, które pyszni okład z liści. Dla naszego stroju można odebrać kapelusza do własnych upodobań.

To może być zielony obręcz do włosów, na których zamontowane są miękkie rogi lub owinąć wykonany własnymi rękami. Można użyć napięty sznur, sztuczne włosy, tektury lub innych materiałów pod ręką.

Tinkerbell kostium mogą być ozdobione zwykłej diademem, jeśli masz. Nawiasem mówiąc, takie akcesorium jest bardzo przydatny i uniwersalny w szatni trochę fashionistka. Diadem łączy również z prawie wszystkich zdjęć i kostiumów.

Nie zapomnij, aby zwrócić uwagę, by nakryć głowy był wielkości, w każdym razie nie naciskać dziecka.

fryzura

Fryzura dla wróżek, można tworzyć własne. Można oszukać duże loki i je naprawić lakierem. I można spleść dwa warkocze.

Jeśli długość włosów pozwala, można uzupełnić rogi kostium Tinkerbell włosów. Aby to zrobić, należy podzielić włosy na dwie części, warkocz ogonami, a następnie dokręcić je. Można użyć specjalnego siatkę mocującą.

Podstawową zasadą przy wyborze fryzury – kompatybilność z nakryciu głowy. Oznacza to, że jeśli zdecydujesz się użyć rogi nakrycia obwodowe włosy będą zbędne.

Oprócz fryzury będzie odpowiadał piękne ozdoby, szpilki złota.

obuwie

W oryginalnym kolorze pointe zielony, ale jeśli nie można je dostać, to nie ma znaczenia. W celu uzupełnienia garnitur Tinker Bell, z rękami sdelnny oferują ozdobić buty. Zamontuj obraz z bajki sandały, buty, a nawet buty siłowni.

Aby stworzyć efekt pointe polecam zakup satynową wstążką w kolorze butów i związać go wokół nogi. Przykładem takiej opcji można spojrzeć na zdjęcia.

Jeśli zwykłe buty zdobią elementy tematyczne, dostać wielkie buty dla wróżek. Jeśli kombinezon Dzwoneczek jest wykonana z wykorzystaniem tiulu, można go używać do dekoracji sandały. Jeśli rozety skrętu tego materiału, może być przymocowany do klocka za pomocą ciekłego kleju silikonowego.

Pytanie pozostaje otwarte z rajstop, noszą je opcjonalne. Ale jeśli zdecydujesz się wybrać kostium rajstopy Tinkerbell, a następnie dać pierwszeństwo do białego.

skrzydełka

Bez tej wspaniałej bajki dodatki nie będą brane pod uwagę realne. Piękne skrzydła są integralną częścią obrazu. Najprostszym rozwiązaniem – jest kupić gotowe skrzydła w sklepie. Ale jeśli zdecydujesz się zrobić całą kostium Tinkerbell z rąk, a następnie następujące wskazówki dotyczące tworzenia skrzydeł będzie przydatna.

Musimy twardy drut i nylonu. Jako ostatni pasuje stare rajstopy odpowiednim kolorze.

Zaczynajmy. Drut wyrób ramki, które mogą mieć różne kształty. Prostsze rozwiązanie – aby dwa duże skrzydła. Ale możemy zrobić krok do przodu i zrobić dwa duże, a pod nimi – dwa małe skrzydła.

Po tym, nasz obcisły rama Caproni, kolor może wybrać zielony, biały lub żółty. Teraz przystępujemy do zbierania naszej budowie, za to połączyć razem skrzydła.

Należy uważać, że skrzydła mogą być łatwe do zakładania. Aby to zrobić, używamy cienką gumką, która szyć na skrzyżowaniu. Powinno to wyglądać mniej więcej tak plecaku. Skrzydła gotowe udekorować dowolnie.

różdżka

I, oczywiście, Tinkerbell karnawał kostium bez czarodziejskiej różdżki? Jest to obowiązkowy atrybut wróżek, z którą tworzy magiczne. Taki kij mogą tworzyć własne, i można kupić w sklepie.

Jeśli wybierzesz pierwszą opcję, trzeba plastikowej lub drewnianej nie dłuższy niż 50 cm kij. Konieczne jest, aby ozdobić taśmą lub farby.