655 Shares 3894 views

Róże szydełka (schematy i opis)

Do zdobienia wielu mistrzów rękodzieła stosowane dziania szydełka róży. Schematy te ozdoby, wiele z nich jest wymyślanie własnych. Początkujący igła kobiety mają szukać prostych opcji, które mogą z łatwością radzą sobie.

odmian róży

Przed dokładnie rozważyć dziewiarskiej wzrosła szydełka do systemów, aby rozpocząć z nami zobaczyć, jakie są. Najprostszy – zwykłe płaskie kwiaty, które często służą jako podstawa do okrągłych lub kwadratowych motywów. Produkty te są często wykorzystywane w zastosowaniach jak irlandzki koronki lub elementów.

Znacznie bardziej popularne objętość wzrosła z kilku warstw płatków. Od pierwszej chwili, aby zrozumieć, jak robić na drutach je rozwiązać. Jednak po opanowaniu podstawowych zasad, można zacząć improwizować i tworzyć własne „klasa” tych kolorach.

Nawet róże są używane jako wzorce. Jest to najbardziej typowy dla lędźwi drutach. W tej technice, najbardziej przestrzeń do odtworzenia skomplikowanych i szczegółowych rysunków. Knitting róże szydełka, układ i opis, które znajdują się w zbiorach wielu mistrzów, można się nauczyć w ciągu kilku godzin.

Biały objętość wzrosła

Można vyvyazat piękny trójwymiarowy dekoracyjny detal na podstawie prostego kwiatka. Składa się z kilku warstw.

Pierwszy etap prac – prosty dzianina kwiat. Własna pierścień blokujący 2 kolumny z dzianiny bez sc. W drugim rzędzie, aby 6 łuki pętli powietrza. Ich liczba może być dowolna, ale nie jest to konieczne, aby zrobić więcej niż 5 nie dużo rozciągania kwiat.

Na łukach sami tworzą płatki kolumn z SC i bez. Schemat est 1 kolumny bez SC SC 2 1 1 z dwoma sc 2 1 nakida 1 bez SC. Jak widać, płatek odbywa się symetrycznie. Samemu można eksperymentować z liczbą kolumn SC. Ale im więcej się je na jednym łuku, tym bardziej objętość będzie właścicielem płatek. Ten początkowy schemat dziania. szydełka kwiat róży dostać się do następnego etapu.

Kiedy pierwszy wiersz płatków gotowy, nie zrywać nici, a na odwrotnej stronie sprawia, że nawet 6 łuki pętlami powietrznych, tak aby dotrzeć do około połowy pierwszym rzędzie. Płatki tworzące na tej samej zasadzie, ale niewiele więcej kolumn jako liczby ściegów wzrosły. W ten sposób możliwe jest, aby do 5 kondygnacji. Więcej nie będzie bardzo miło.

motyw kwadratowy

W ten sposób tworzą się nie tylko kolory dla aplikacji, ale również podstawę dla różnych motywów. Na tym polega radość, która daje szydełka Rose dziewiarskich. Schematy takich motywów nawet nasze babcie używane podczas dziania dywany.

Gdy główny kwiat jest gotowy do dolnej kondygnacji jest związany zielone przędzy. W tym celu proste łuk obwodu powietrza. Ponieważ cztery boki są wykonane z imitacji liśćmi kwiatów za pomocą bujne pręty lub kolumn o wspólnym wierzchołku. Kolejna seria, pożądane jest, aby przędza trzeci kolor, który będzie tłem. W tej serii kolumn wykonanych z SC. W narożnikach, w którym liście, rozszerzenie liści występuje ze względu na łuku szwów.

Doskonała baza do szal kratę lub – takiej objętości wzrosła haka. Schematy drutach i montaż gotowego produktu nie wymaga żadnych specjalnych umiejętności mistrzów.

Kolejna wersja motywu kwadratu

Na placu motywów jako podstawa jest często używany dziania szydełka róży. Schemat pracy w nich zawsze chodzi o to samo. Pierwszym z nich jest gotowy do kwiatu, a następnie dołączone do niej i pozostawia głównego tła, który jest przekształcany do kwadratu.

W przedstawionej tutaj postaci wykonania przejścia do kwadratowego kształtu jest przeprowadzane za pomocą prostych oczek siatki. Utrzymać kwadratowy kształt sprawia, że ta technika: narożniki provyazyvayutsya wałek nie jeden łuk i dwóch, jak to było na etapie ustalania zaczepu dwustronnego w ramach jednej zasady.

Leves w tym schemacie są wykonywane oddzielnie, a następnie szyte. Przykład liści może być następujące: ściegów dzianiny łańcucha i tworzące pętle 3 z nią. Następnie łączy się kolumnę bez sc tak daleko, aby uchwycić krawędź karty i pokrycie powstały otwór.

Rose Ribbon

Weźmy pod uwagę inną opcję, która zamierza prowadzić dziania szydełka róży. płatków i liści programu jest bardzo prosta i przejrzysta. Ona zmieścić w jednym wierszu. Punktem całym tym procesie jest to, że efekt końcowy jest taśma, że fałdy i tworzy sam kwiat.

Zatrudnić dowolną liczbę szwów. Pierwszy płatek drutach z dwóch kolumn z nakida i dwóch łańcuchów szwów na brzegach. Następnie robimy znowu łańcuch polustolbik i typ 3 / N. Robimy kolejną kolumnę 2 z SC.

Trzeci płatek powinna być większa. Dlatego zwiększamy liczbę kolumn i nakida siebie. W konsekwencji, liczba ściegów w łańcuchu również wzrośnie.

Według tego algorytmu drutach dowolną liczbę płatków. Warto jednak pamiętać, że zbyt mało nie dadzą im piękny pączek, a nadto – złe rozwinie się gotowym kwiatem.

curl Rose

Gdy wszystkie płatki w taśmie gotowy, zakończyła pierwszy etap, reprezentujący szydełka dziania róży. pozostawia schemat patrzymy na ostatnim etapie. A teraz przystąpić do tworzenia kwiatu.

W tym celu, począwszy od dolnej wstążki skręcać do większego płata. W tym przypadku, spróbuj nie tylko do skrętu w probówce, a mianowicie tworzą pączek. Do „rolka” nie rozpada się, od czasu do czasu szyć dno płatków.

Kiedy Rose jest zmontowane, dolna część szyć dokładnie przy użyciu tej samej przędzy, która jest wykonana z kwiatem.

Teraz można przystąpić do liści. Oni tally jest bardzo prosta: u podstawy i na końcu prętów NIE nakida, w połowie dodając kilka kolumn z SC, ale nie za dużo, aby nie dostać nadęty lufę. Gotowy do szycia liści lub różowe lub szyć pierwszy produkt, i przymocować do górnej części kwiat.

Róże w komórkach

Najbogatszy w wzory i ilustracje – polędwica szydełka. Rose diagramy w tej technologii – najczęściej.

Napisz o tym, jak robić na drutach pachwinowych kwiaty, może być więcej niż jeden artykuł. Dlatego przypomnijmy tylko główne zasady tej technologii. Wzorce w nim są oparte na „malowanie” pustych komórek, jakby rysunek w zeszycie.

Podstawą wzorach – kolumnę z dwóch pętli, sc, powietrza i kolumny SC pustych komórek i czterech prętów o SC – dla zacienione.

Schemat róż jest bardzo proste: można je skopiować do produktu końcowego w tym samym notebooku w polu. Wprowadzony w przykładzie zdjęć – klasycznej wersji tego wzorca.