264 Shares 8067 views

Dziać się: Letnia panama dla dziewcząt dzianin

Mimo młodego wieku, mała księżniczka zawsze chce wyglądać magiczne i piękne. Często zdarza się, że cały obraz wymyślił dla siebie dziewczynkę, zepsute śmieszną wybrany stroik, więc dziecko nie jest w każdy chce go nosić, mimo gorzki zimno, lub – wręcz przeciwnie – w palącym słońcu. Do takich zdarzeń związanych z dziećmi do niej nie doszło, jesteśmy pewni odebrać akcesoria i biżuterię zgodnie z ich życzeniami. Piękne muszą nie tylko bluzki i sukienki, ale także kapelusze. W tym artykule rozważymy tę ważną część obrazu, jak Panama dla dziewczynek.

Szydełka często zgadzają się dokładnie takich produktów. Na przestrzeganie prostych zasad wynikają często przekracza oczekiwania, a nawet małe i rozpieszczona księżniczka szczęśliwie nosi czapkę, która doskonale współgra z jej sukienkę lub garnitur lato. Więc jak można powiązać tego akcesorium? Teraz rozważyć krótką instrukcję i zapoznać się z pewnymi niuansami w niniejszym opracowaniu.

należy zacząć od obwodu głowy dziecka. Jest oczywiste, że można wybrać elastycznej przędzy, a następnie dostać się uniwersalną panamku dla dziewcząt. Hook, jednak nie zawsze jest to możliwe, aby odnosić się coś takiego, jak oni pracują głównie z naturalnych nici. Dlatego pożądane jest, aby ustalić wcześniej z wszystkimi parametrami. A dopiero potem rozpocząć pracę. Teraz możemy przystąpić do wyboru najbardziej przędzy. Ponieważ stroik lato, pożądane jest, aby wybrać przędzy bawełnianej, że przeciek powietrza, w związku z tym, że dziecko nie będzie gorąco w kapeluszu. Praca z podobną liczbą haka przędza 1.5 zaleca się (jeśli nie ma nikogo – zakup).

Tak, jak rozpocząć tworzenie takiego arcydzieła jak panamku dla dziewcząt? Wiąże hak pierścień utworzony z przędzy, umieszczenie go w 9 kolumny bez SC. Następnie, uzyskany wynik jest kurczliwe i wiąże wszystkie kolumny łączącej. Więc teraz mamy pierwszy rząd, który w przyszłości będzie ukoronować czapki. Teraz provyazyvaem drugim rzędzie. Zaczyna się z pętlą podnośnika powietrznego, trzy, następnie końcowa pętli powietrza i kolumny sc dzianiny następnej pętli. To jest podstawa, z którego można zacząć budować byle Panamy. Szydełka pierwszej pętli powietrza vyvyazyvayut, a następnie wzór zastosowany do nich – ten, który wybrać.

Najczęściej, czapki dla małych księżniczek mają kształt dzwonu. Taki model jest wszechstronne i bardzo wygodne w noszeniu, a ponadto ta czapka jest bardzo łatwo związać. Ważne jest tylko, z każdym rzędem kolumn i zwiększenie liczby pętli w równych proporcjach i zapewnia, że uzyskuje się wzór nie jest gładka i pochylenie. Przestrzegając tych prostych zasad, można bardzo szybko produkować dzianiny hak kamizelki. Program dla takich produktów jest bardzo proste i można je zrozumieć, nawet początkujący szwaczka.

Warto zauważyć, że im bardziej Twój wzór zostanie przewidziana szwów, bardziej miękkie i cieńsze niż dostać akcesorium. Jednak robi przesada z nich również nie jest warto, bo w przeciwnym razie czapka nie wykona swoją podstawową funkcję – w celu ochrony dziecka przed promieniami słonecznymi. W zasadzie panama dla dziewcząt dzianin szydełka jest dość proste, najważniejsze – aby wybrać odpowiedni hak, przędzy i zrozumieć schemat.