198 Shares 5824 views

Kwiaty taśm: Sprzęt KANZASHI

Kwiaty z taśmą z rąk nigdy nie wyszły z mody. Jest to cecha wyróżniająca ich. A teraz przedmioty ozdobione kwiatami z taśm są droższe, ponieważ tutaj znajduje się specjalny piękno i ciepło rąk ludzkich.


Wiele lat temu, więc nie było niczym niezwykłym hobby. Następnie wstążki kwiaty wykonane wystarczająco długo, i to była ciężka praca. Szerokie wstęgi tkaniny lub płatki cięcia wzdłuż obrysu (ubranie specjalne wzory dla każdego rodzaju kwiatu), spalone kątem płatków, tak aby nie kwitnącym gwintem i specjalne maty z gumy dołączony postaci płatków. Przed wykonaniem formularza płatków ogrzewano w gęstym skrobi i suszy. Aby dodać objętości i kształtu płatków był specjalny zestaw „Bulekov” – metalowe kule na uchwycie nóg. Bułka ogrzewano przez ogień i wyciskany na wykrochmalonym taśmy wymagane w odniesieniu do wypukłości. Następnie płatki zgromadzonych na drucie, robi nogę drutu, a następnie w ten sam sposób ściśnięte płatki. Zgodnie z tą techniką, produkcja kwiat z taśmy trwa długo.

Obecnie technika ta przeżyła jego użyteczność. Teraz kolory taśm wykonane są wystarczająco szybko w inny sposób. Bardzo popularne KANZASHI technika , który przyszedł do nas z Japonii. Pierwotnie oznaczało KANZASHI klipy szprychy, które japońskich kobiet, która odbyła się długie włosy. W przybliżeniu w XVII wieku zostały one przekształcone nie tylko pliki i spinki z kwiatami. Ta przemiana pomóc japońskiej gejszy, który zawsze wyglądał niedopuszczalne luksus, ze względu na to, co i poniesione złą postawę ze strony Europejczyków. Taśmy podobne kolory były pierwszym singlem i mocowane każdy kwiat na piętach. Następnie z poprawą technologii na jednym barrettes KANZASHI zaczął robić całe pęki, a następnie – kilka połączonych ze sobą szpilki i odbierać pola kwiat na czele kobiet. Nie możemy powiedzieć, że była niewypałem. Kwiaty taśmy wyglądają bardzo blado i spowodować nadzwyczajne poczucie estetycznej przyjemności.

Jak zrobić kwiaty z taśmy? Że każdy może się nauczyć. W sieci istnieją specjalne grupy interesu, które komunikują KANZASHI mistrzów, którzy są chętni do dzielenia tajemnice swoich arcydzieł. Opiszemy najprostszy sposób, aby najbardziej primitivyny kwiat.

W celu uczynienia barwy taśmy potrzebują materiału (taśmy), pięć centymetrów szerokości, odpowiada lub jaśniejszy, klej (lepsza szybko schnąca i bardzo mocne) liniowy, nici i igły.

  1. cięcia taśmy na sześć części do dziesięciu centymetrów;
  2. rogi taśmy wygina wewnątrz i krawędzie spalić tylko z dużą ostrożnością;
  3. Robimy dokładnie wszystkie części;
  4. przewrócenie otrzymany wstępnej, a także do wewnątrz krawędź wygina i oparzenia;
  5. Teraz sadzimy wszystkim na wątku i trochę wycisnąć, jakby w zespole;
  6. wystaje pod okręgu, im mniejsza jest średnica kwiatu, który nie był widoczny z płatków;
  7. Klej dołączyć koło, dajemy do wyschnięcia;
  8. wnętrze kwiatka na środku pęsety koralików sadzenia – sześć rzeczy wokół. Idealny wygląd małe białe perłowe koraliki, określonymi w kształcie kwiatka.

Cały kwiat z taśmy jest gotowy. Splendor kwiatu zależy od ilości płatków jest wykonany, co grubość materiału, z którego wykonane taśmę. Bardzo ładny wygląd kwiatów połączone – jeśli taśma, na przykład, jedwab i nylonu lub satyny i organzy. Następnie płatki kwiatów mają różne długości i grubości. Pomysły na tworzenie kolorów taśm – ogromny zbiór. Mogą być stosowane do przedmiotów decoupage, biżuteria nakrycia głowy produkcja akcesoriów ślubnych. Najważniejsze – pragnienie, aby tworzyć piękno, a wszystkie niezbędne poluchitya.