84 Shares 9600 views

Który otworzył nową stację metra w Moskwie. Jazda nowe stacje moskiewskiego metra

Moscow Metro zwiększone tempo rozszerzania poza Moskwą. Są samochody na automatycznym sterowaniem, stale aktualizowana systematyki nowych stacji moskiewskiego metra.


Co zostało zrobione i co stacja metra jest już otwarty

W ubiegłym roku, planuje się otworzyć, być może, najbardziej długo oczekiwany stacji metra „Lermontovskiy perspektywa” i kontynuował Krasnopresnensky Taganka-line – „Żulebino”.

Wiceprezydent Marat Khusnullin obiecał otworzyć je z powrotem do 1 września 2013 roku, ale terminy zostały przesunięte.

W tej chwili mówimy, że w stosunku do planowanych projektów moskiewskiego metra będą realizowane w tym roku.

Budowa nowych stacji Moskwie zawieszone, a jak tylko stało odkrycie nie jest jeszcze znana.

Oprócz „Lermontowa Avenue” i „Żulebino” w grudniu 2013 roku planowano otworzyć „Victory Park” linię Solntsevsky-Kalinin i „pas zieleni”, a także stacji metra „centrum biznesu” i „Nowojasieniewskaja” znajdujący się na linii Butovo.

Również w 2013 roku planowano otworzyć drugi zjazd stacji „Bauman”, ale później na tym projekcie, zdecydowano się poddać, bo to było zbyt drogie. Nowe metro Moskwa na mapie metra nie będzie wkrótce.

W czwartym kwartale 2013 roku była kwestia tego, jak będą wyglądać nowe pociągi: Moscow Metro przeprowadził przetarg, który postanowił wziąć «Siemens» uczestnictwa grupa przemysłowa i przytrzymanie „Russian Machines”, specjalnie united dla tego projektu.

Zobacz pociągi Siemens Inspiro może już teraz świecące linie w drzwiach reagują na obciążenia samochodów, ekrany z informacjami, podkreślając na poziomie stóp, dodatkowych miejsc składanych przez przechodzi przez samochody i tak dalej.

wziął także udział w przetargu „Uralvagonzavod” wraz z koncernu Bombardier i innych. Całkowity koszt przetargu. – 300 mld rubli, które planowane jest dostarczenie i utrzymanie 2500 samochodów.

Bramki będzie akceptować karty

Na jesieni 2013 roku kołowrotki niektórych stacjach zostały wyposażone w system, który czyta karty kredytowe Visa payWave, że jest to prawdopodobnie po prostu odpocząć moją kartę do czytnika i podaniu kołowrotu. Taki system działa już na lotnisku Szeremietiewo, gdzie z pomocą kart można płacić za przejazdy na pociąg Aeroexpress. Przypominamy, obecnie w moskiewskim metrze kartą kredytową jest możliwa tylko do zakupu biletu z automatu.

Nowe funkcje „Trójki”

Począwszy od grudnia 2013 roku, a zmiany będą miały wpływ na kartę elektroniczną „trójki”. W wyniku jego realizacji możliwe będzie nie tylko w terminalach metra i automaty, ale także za pośrednictwem Internetu, aplikacji mobilnych, przez niektórych bankomatach lub SMS. Sprawdzić saldo karty lub zablokować to będzie na krótki numer 3210. Te innowacje wykorzysta „trójki” wygodniejsze i bezpieczniejsze.

Problemy i perspektywy metrze w 2014 roku

Urząd mera Moskwy za wielokrotnie podniósł kwestię rozwiązywania problemu dużego obciążenia dróg samochodowych, a jednym z rozwiązań jest bardziej obszerny schemat linii metra. Obecnie kwestia ta jest istotna, jak zawsze, już teraz możemy zobaczyć, jak intensywnie Moskwa budynek metra. Nowe stacje w 2014 już się rozpoczęła swoje pełne działanie i kilka innych czekają na jego uruchomienia.

W tym roku, zmiany będą miały wpływ na linię Sierpuchowska-Timiryazevskaya, który jest jednym z najbardziej problematyczne, ponieważ jest tutaj, że często występuje niewydolność i siły ognia siatek.

W 2014-2015 roku będzie wymiana wszystkich pociągów na nowej „Oka” modelu, który jest teraz jazdy na szarą linią.

Nowa stacja "Kotelniki" Metro "Spartak"

„Spartakus” Stacja, zaplanowane zostać uruchomiony już w 1970 roku, 30 lat był w stanie zamrożonym. Wreszcie, otwarcie nowych stacji odbędzie się w maju tego roku. W Moskwie, nowy zakład w 2014 roku są pomiędzy „Tuszyno” i „Schukin”.

W tym roku zostanie uruchomiona stacja „Kotelniki” dla „Lermontowa Avenue” i stacji w północnej części linii Lublin-Dmitrow: „Fonvizinskaya”, „Butyrka”, „koło”, „Petrovsko-Razumovskaya”, „Seliger” i „Górny Likhobory” ,

Ponadto, zostanie on przedłużony, a czerwona linia „South West” nie będzie już ostateczna. Za to będzie zbudowany „Salaryevo”, „Rumyantsevo” i „Troparevo”. W rezultacie, „Salaryevo” Metro będzie się już poza Moskwą, a mianowicie między wsią Salaryevo i Kijów autostrady, że jest w „Nowej Moskwie”.

Nowe stacje będą wyposażone w wi-FEMA

Aż do trzeciego kwartału 2014 roku we wszystkich liniach metra zacznie działać wi-fi. Obecnie internet bezprzewodowy jest zainstalowany tylko na krótkiej linii Kakhovska, ale w najbliższej przyszłości i ustawienie linii Ring Sokolników i Kalinin. Planuje się, że wszystkie nowe stacje metra w Moskwie będą wyposażone w wi-FEMA, szybkość transferu będzie około 50 Mbit / s na pociąg.

Więcej bilety nie będą w dniach 1 i 2 podróży

W tym roku nastąpi jeszcze jedna ważna zmiana na metro w Moskwie. Nowe stacje w 2014 roku nie odbędzie stare bilety. Pojazdów i biura znikają podziemne bilety papierowe zmierzyć wartość 1 i 2 podróży, więc można płacić za przejazd lub „jeden” z wielu podróży lub kartę „trójki”, lub nabyć „90 minut” bilet.

przypisują to urzędnicy z faktu, że konieczność zmniejszenia kolejek przy kasie. Jednak, aby wycofać się ze sprzedaży biletów popularnych jeden i dwa wyjazdy były jeszcze w 2013 roku, ale Moskale tyle pretensję, że termin został przesunięty dwukrotnie.

Inicjatywa ta wydaje się dla wielu nieprawdopodobne. Istnieje również przyjemna odmiana. Na wiosnę tego roku, „Three” karta można płacić za parking i wypożyczalnia rowerów.

Do „Exhibition Center” otwarcie planowane jest północną przedsionek

W trzecim kwartale 2014 roku planowane jest otwarcie na północ stacja metra „ENEA”, który został zamknięty w czerwcu 2013 roku, aby zastąpić schody, renowacja sieci inżynieryjnych, renowacja wentylacyjnych, kołowrotki i hal pieniężnych. Obecnie stacja przeżywa trudne czasy. zjazd na północ, co prowadzi do OCE, był najbardziej wygodny i popularne, więc teraz jedynym sposobem, aby załadować znacznie wzrosła.

W 2015 roku Moskwa metra rozpocznie zakup nowych pociągów na firmie, która wygrała przetarg ogłoszony. Pociągi te są znane jako „zasadniczo nowego”, a mianowicie, ze poprzez przepuszczenie przez kompozycji, z automatycznym siedzenia można złożyć w godzinach szczytu i czyszczone. Również w nowych pociągach są rampy, które będą w stanie wywołać osoby niepełnosprawne bez problemu przesuwne.

Istnieje również stworzenie nowego systemu oświetlenia, który będzie reagować na natężenie naturalnego światła i zmienia się w zależności od aktualnej pory dnia, montaż ekranów, aby pomóc pasażerom znaleźć właściwy kierunek w planach rozwoju stacji metra, a nawet tworzenia samochodów na automatyczną kontrolą, to znaczy, gdy ruch sterownika nie jest konieczne dla nich. Jednak według Aleksandra Vaysburd, szefa taboru, pracownicy nadal będą wokół i oglądać.

Ponadto pociągi będą poruszać się niemal bezgłośnie, drzwi zostaną zaciśnięte lekko i klimatyzacja będzie naprawdę działa. Na co linie nowe pociągi będą teraz jasne, ale wiadomo, że w 2015 roku, zmiany wpłyną na linię Zamoskvoretskaya, gdzie preparaty zostaną zastąpione przez nowy model pociągów „Oka”.

Nowa stacja metra potrwają do Chimki

Zgodnie z planami rozwoju podziemnego, rok powinna zostać zakończona budowa stacji, przedłużając linię Zamoskvoretskaya w kierunku północnym, „Ulitsa Dybenko” i „White Sea Street”, a także stacji metra „Technoparku”, który znajduje się na mapie pomiędzy „Avtozavodskaya” i stacji „Kolomna” metro. Budowa nowych stacji Moskwie niecierpliwie czeka. Jeśli ten projekt jest realizowany zgodnie z planem, to będzie kolejny dobry krok do rozładunku sieci transportowej stolicy.

Nowe stacje w 2014 roku zostaną otwarte w kierunku zachodnim Solntsevsky-Kalinin linii ( „Łomonosowa Prospect”, „Mińsk”, „Ramenky” i „Kożuchowskaja”), w południowo-wschodniej ( „Nekrasovka”, „Koshino”, „Koshino-Ukhtomskaya” i "ulica Saltykovskaya").

W 2015 roku, uruchomi pierwszy z odcinków trzeciego obiegu wymiany, w tym stacji „Peter Park” „Khoroshevskaya”, „Dolna Maslivka”, „Khodynka”, „Centrum biznesowe” i „Shelepiha”. Również w 2015 roku, uruchomi nowy oddział lekkiego metra w Khimki – Moskwa i lotniska Szeremietiewo.

Jakie zmiany czekają na moskiewskim metrze w najbliższej przyszłości?

Stary pociąg na kompozycjach marki „Oka” zostanie zastąpiony przez Krasnopresnensky Taganka-line. Ponadto, budowa pięciu stacji na linii Kozhukhovsky, położone w południowo-wschodniej części Moskwy, które mają być zakończone do 2016 r. Nowa stacja metra w Moskwie – jest "ulica Niżny Nowogród", "Aviamotor", "Oka Ulica", "Stakhanov" i "street Fergana". Budowa będzie nadal trzeci obwód interchange.

W 2017 roku, zostanie zlecone trzeci obwód interchange. Jeśli budować wszystko od swojej stacji, pojawi się kolejny pierścień metro (Moscow). Nowe stacje w 2014 roku będzie otwarty do zachodniego Solntsevsky-Kalinin line: „Ochakovo”, „Solntsevo”, „Tereshkovo”, „Novoperedelkino”, „Borovskoe autostrada”, „Michurinsk prospekt”, „Rasskazovka” – ten ostatni jest ostateczna i zostanie otwarty w tej samej nazwie wieś. Wcześniej było przedłużenie linii na lotnisko Wnukowo, ale w ostatnim badaniu Sobyanin powiedział, że obecnie nie ma takich planów. Długość Solntsevsky-Kalininskaya linia – około 26 km – będzie to najdłuższa linia metra (Moscow). Nowe stacje w 2014 roku, bez wątpienia, będzie przedmiotem zapotrzebowania na bezpośrednich przedmieściach. Więc teraz zobaczmy co jeszcze perspektywy budowy społeczeństwa moskiewskiego metra czeka kapitałowym.

Zmień mapę metra w Moskwie. Nowe stacje zostaną uruchomione kolejne 12 lat

Budowa metra w Moskwie – jest to jeden z priorytetów na najbliższe lata dla stolicy.

Pomimo faktu, że urosła na tyle w moskiewskim metrze, nowa stacja 2014 stale pojawiają się na mapie metra, tendencja ta będzie się utrzymywać przez kilka następnych lat.

2018, to zakończyła budowę linii Kalinin-Solntsevo, które zostaną uzupełnione przez centralne stacje „Volkhonka”, „Tretyakov”, „Kutuzow Prospect” i „Plyushchikha”.

Zgodnie z projektem powinna zostać zakończona budowa linii cięciwy przebiegającej równolegle do drogi Kaluga – dzielnicy Nowego Moskwa – od 2 do 5 stacji (ostateczne dane różnią) do Kommunarka, próbuje uczynić centrum parlamentarnej i bardzo próżny. Linia znajduje się na etapie projektu, a wszelkie dotyczące go drastyczne środki nie są spodziewane. Nowa stacja metra w Moskwie w związku z tym nie będzie wkrótce.

W roku 2020 planuje się zakup 3000 nowych samochodów. Biorąc pod uwagę, że teraz nowe metro w Moskwie, posiada łącznie 4500 samochodów, będzie aktualizować wiele taboru.

Po 12 latach lekkiego metra przyjdzie do Moskwy

Urzędnicy obiecali, że linia metra będzie prowadzona przez głównych miastach regionu moskiewskiego. Nowa stacja metra w Moskwie będą zlokalizowane w następujących punktach: Szeremietiewo, Kryukovo, pociąg, Pushkino, Lyubertsy, Balashikha, Podolsk, Domodiedowo i Odintsovo Nachabino. Najbardziej pechowym miasta w tym zakresie – Mytishchi, gdyż istnieje już kilka lat nie może decydować o celowości branży budowlanej. Otwarcie nowej stacji metra w Moskwie w tym kierunku byłoby znacznie złagodzić podmiejskie pociągi elektryczne, które niosą ze sobą ogromną liczbę codziennych pasażerów.

biuro ostatniego czasu moskiewskiego burmistrza postanowiła zrezygnować z budowy metra „Mytishchi”. Uważa się, że doprowadzi to do poważnego załamania.