171 Shares 9571 views

Jak zachowywać się przy zakupie mieszkania? Na co zwrócić uwagę w pierwszej kolejności?

Wiele zajęty ich problemu mieszkaniowego w Rosji. Niektórzy ludzie wolą obudowa wtórne, ktoś zwraca uwagę na nowe budynki. Ale te różnice, nie ma nic dziwnego przy zakupie mieszkania. Na co zwrócić uwagę – to inna kwestia, która wymaga odrębnego rozpatrzenia. Po tym wszystkim, każdy z nas chce żyć komfortowo i wygodnie, jak to możliwe.


Co zwykle bywa przy zakupie domu?

Jakie pytania kupujący uprawiać? Cały materiał koszty, cena, planowanie i filmowy, sprzedawca i producent, lokalizacja – chyba, że to wszystko, co ludzie zwykle rozważyć przy zakupie mieszkania. Na co zwrócić uwagę , oprócz tych części, prawie nikt nie myśli. Ale niektóre czynniki mogą odgrywać istotną rolę w doborze odpowiedniej obudowie. Najczęściej w naszych głowach już opracowany plan wyprzedzeniem w stosunku do nieruchomości, w których inwestujemy. Jeśli potrzebujesz wynajem, właściciel najważniejszą rzeczą na zakup nieruchomości tanie. Ale to nie jest wyjście.

Zakup mieszkania: jak zrobić to dobrze?

Kiedy nabył nieruchomość, przede wszystkim powinniśmy rozwiązać ten problem – czy dana osoba jest skłonna szukać nabywców i zorganizować kontrakt lub chce to wszystko wierzyć pośrednicy. W zasadzie pytanie może być zaskoczony i sam, jeśli to możliwe. Jednak fachowa pomoc jest nadal potrzebna, gdy chcesz sprawdzić właściwość od czystości prawnej lub bezpieczeństwa. Praktyka pokazuje, że awaria kończy się około 95 procent transakcji kupujący i sprzedający zawrzeć jeden-na-jeden. Więc powinien ocenić ryzyko przy zakupie mieszkania w każdym przypadku.

Jaka jest wartość usług Realtor?

Za swoje usługi Realtors może zwykle poprosić o nie więcej niż 5-10 procent kosztów mieszkania. Jeśli ustalenia ceny bardziej konkretnie, to zależy od gwarancji klientów oraz wykaz obowiązków nieruchomości. Umowa ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej dla klienta Realtor będzie dodatkowym atutem przy zakupie mieszkania. W tym pamiętać, że to właśnie na istnieniu takiego ubezpieczenia. To nie jest obowiązkowe, ale jego obecność daje mniej powodów, by wątpić wysoką jakość usług.

Mediatorzy: za co płacą?

Jako procent ceny sprzedaży lub ilości stałych można określić wartość usług Realtor się na własną rękę. Ponadto należy wskazać, czy część umowy do wyboru przy zakupie kosztów mieszkania. Na co zwrócić uwagę – tak to jest fakt, że kwota tych wydatków powinny być rejestrowane jako odrębna pozycja, jeśli odpowiedź na pytanie była negatywna. Oddzielna rozpatrzenie wymaga tego sytuacja, gdy wyszukiwanie zakończyło się niepowodzeniem. Gdy klient sam decyduje, kto i jak do dysponowania funduszami. Lepiej jest określić, co i komu jest winien w razie takiej awarii.

Kilka ważnych punktów

Osób uznało niekompetentny prawem, nie ma prawa do zawierania transakcji na własną rękę. Te organy opieki i kurateli w miejscu zamieszkania obywatela można zwykle znaleźć wszystkie niezbędne informacje. Pułapki przy zakupie mieszkania może wystąpić wówczas, gdy transakcja jest, że tak powiem, z osobą chorą, kiedy nie czuje się dobrze i jest zarejestrowana w narcological ambulatorium lub neuropsychiatrycznych natury.