886 Shares 7030 views

Tylko o narkotyki „Betahistyna”: Instrukcje dla pacjentów

To jest ucho wewnętrzne, wiele osób nauczyć tylko wtedy, gdy w tym obszarze mają problemy zaczynają. I co się dzieje? Najczęstszą chorobą Meniere'a, które doprowadziły do klęski ucha wewnętrznego pacjenta pogarsza się poczucie równowagi, osłabienie słuchu, często czuł się „szum”, a także pojawia się zawroty głowy. Jest oczywiste, że takie objawy, wiele towarzyszą nudności i wymioty. Ponury obraz? Tak, ale jest ona traktowana. Na przykład, „Betahistyna” lek.


Instrukcja określa jako dowód choroby Meniere'a, dodatkowo, jak jej pochodzenia choroby. Ale musimy pamiętać, że betahistyny ma również zdolność do wiązania się z receptorami typu histaminy, a więc będzie zmienić niektóre właściwości ciała reagują na bodźce. Substancja ta jest chemicznie bardzo podobny fenyloetyloaminy i samą histaminę.

„Betahistyna” ( „Betaserk” – inna nazwa) jest przedstawiony na rynku w postaci tabletek. Problemy ssące z tego leku nie istnieje – jest trawione szybko i całkowicie. 3-4 godzin to już opuścił ciała, nawet stężenie następnego dnia całkowicie zniknąć z krwi śladowe. Jest słabo wiąże się z białkami osocza, a tego można wyjaśnić jako szybką eliminacją z organizmu. Chociaż ostatnio pojawiły się badania, które dowodzą, że niektóre z jej pochodnych są tworzone przez wątrobę, jako aktywny metabolicznie, tak jak „Betahistyna”.

Uwaga informuje, że główny mechanizm działania tego preparatu jest zwiększenie środku naczyń i ucha wewnętrznego, co powoduje znaczne zmniejszenie obrzęku i dlatego objawy choroby Meniere'a znacznie złagodzony, aż do ich całkowitego zaniku. Co jeszcze robi „Betahistyna?” Przewodnik twierdzi, że zwiększa się przepuszczalność cieczy ścianek naczyń, co prowadzi do pęcznienia jest mniejszy. Ponadto, lek wpływa na stan zakończeń nerwowych. Zwiększa to ilość neuroprzekaźników serotoniny i do przesyłania sygnałów do jądra nerwu odpowiedzialnych za postrzeganie równowagi jest lepsza. A efekt ten jest bardzo dobry na znaczeniu pacjenta równowagi, to jest mniej nękane przez zawroty głowy i szum w uszach, a także wymioty.

Czy są jakieś skutki uboczne leku, „Betahistyna?” Instrukcja określa jako najczęstszym objawem jest ból. Ze względu na fakt, że substancja podobna do histaminy, zaburzenia trawienia są możliwe, ale objawy te są rzadkie. Z „betahistyny”, często zmniejsza łaknienie, co powoduje zmniejszenie masy ciała zaobserwowano czasami bardzo znaczne. Czasami, ze względu na lek osoba odczuwa senność w ciągu dnia sprawia, że ogranicza możliwość jednoczesnego prowadzenia samochodu i innych pojazdów. Ale to nie wszystkie osoby, więc rozwiązaniem jest wziąć doświadczonego lekarza. Ponadto, lek czasami powoduje obniżenie ciśnienia i wygląd niektórych rodzajów arytmii. Dlatego przyjmowanie leku pokazuje od czasu do czasu, aby przejść do serca badania.

Czy to dobrze, aby pomóc „Betahistyna?” Recenzje bardzo korzystne, ponad 75% pacjentów z chorobą Meniere'a są bardzo zadowoleni, chociaż objawy i nie zniknie całkowicie, ich ekspresja staje się znacznie mniejszy, a zatem za granicą „Betahistyna” pozostaje bardzo popularne. Lek jest znana od ponad 30 lat, ale jego zastosowanie jest długa – dowód, że jest to bardzo dobre rozwiązanie dla tych, którzy cierpią z powodu chorób obszaru środkowego i ucha wewnętrznego.

Nie możesz używać tego leku u pacjentów z zaburzeniami żołądka (wrzody), a także nowotworów układu nadnerczy. Jeśli ten lek jest przepisywany przez lekarza, to jest, oczywiście, świadomość tych niuansów. Tak więc „Betahistyna” pomoże Ci jak już pomógł tak wielu.