500 Shares 8387 views

Jak oczyścić wątrobę i kiedy jest to potrzebne?

Wątroba jest rodzajem filtra dla naszego ciała, który oczyszcza krew i usuwa wszystkie zanieczyszczenia. Jak każdy filtr, wątroba jest zatkana, gromadzą się toksyny. Może to prowadzić do rozwoju różnych chorób. Nasi przodkowie wymyślili kilka sposobów oczyszczenia wątroby. To jest kąpiel i szybki. Podczas postu spożycie produktów pochodzenia zwierzęcego było ściśle ograniczone, a wątroba w nim Czas "odpoczął". Stymulowane procedury oczyszczania i kąpieli. Współczesne kąpiele nie mają nic wspólnego z kąpieli zgodnie z zasadami naszych przodków. Przed parownią, a jeszcze bardziej podczas zabiegu nikt nie jadł. Pili tylko zaparzone zioła lub czystą wodę. Picie alkoholu, bardzo mało, było dozwolone tylko półtorej godziny po kąpieli, a nie wcześniej. Oto zestaw zmiennych ograniczeń w procedurach odżywiania i kąpieli i pomagał oczyścić wątrobę.

Nowoczesne życie jest zupełnie inne. Inne prędkości, rytmy i produkty. Potrzeba oczyszczania wątroby staje się oczywista, gdy zmniejsza się zdolność robocza, zmęczenie wzrasta, skóra staje się matowa i siniaki pod oczami pojawiają się. Jeśli znasz objawy, nadszedł czas, aby oczyścić wątrobę. W jaki sposób oczyścić wątrobę, są prowadzone Spory od dawna, ale do tej pory do wspólnego mianownika nie przyszedł. Jednak nikt nie sprzeciwia się stosowaniu ziół: były one używane przez naszych przodków, popularne zabiegi ziołowe. To nie znaczy, że zioła są nieszkodliwe i można je pić niekontrolowane. Zioła są tymi samymi lekami, wyłącznie pochodzenia naturalnego i
Bardziej łagodne działanie (a to nie wszystko). Aby je wybrać, konieczne jest kompetentne i zgodne z instrukcjami. Naruszenie zasad przyjmowania i dawkowania może prowadzić do bardzo nieprzyjemnych konsekwencji.

Jak czyścić wątrobę środkami zaradczymi ludźmi?

Długi, ponieważ zioła były używane do oczyszczania wątroby, nazwali je oczyszczaniem krwi. To nie jest błąd: oczyszczenie wątroby i czyszczenie krwi (czysty filtr lepiej wykonuje swoje funkcje). Oto lista tych ziół:

 • Stygmaty kukurydzy ;
 • Piołun;
 • Cykoria;
 • Immortelle;
 • Pokrzywy;
 • Mniszek lekarski;
 • Krwawnik;
 • Rose biodra;
 • Plantain;
 • Mennica;
 • Celandynę.

Wszystkie te zioła można stosować w kompleksie, jest to możliwe – oddzielnie. Każde zioło ma swoje działanie, ale wszystkie czyszczą wątrobę.

Jak czyścić wątrobę kolekcją?

Weź wszystkie te zioła w równych ilościach, zmielnij, wymieszaj. Kilka łyżek zebranych (3-4) wylewa się wrzącą wodą (0,5 litra) i nalega 30-45 minut (najlepiej jest użyć butelki termosu). Powstały wlew stopniowo dekantuje przed każdym spożyciem. Pij całą ciecz na cały dzień. Pierwszą metodą jest szklanka na pusty żołądek, ostatnia jest szklana przed pójściem spać, reszta w ciągu dnia.

Podczas czyszczenia stołek jest częsty i obfity. Jeśli masz tendencję do zaparowania, ilość zaparzonej trawy może nieznacznie wzrosnąć. W przypadku pojawienia się biegunki zmniejsza się liczba ziół. Czas przyjęcia wynosi jeden miesiąc. Powtarzaj co 6 miesięcy. Czyszczenie wątroby za pomocą kolekcji jest zrozumiałe. Można jednak użyć ziół oddzielnie. Aby to zrobić każdego dnia, zrób nową trawę. I weź infuzję zgodnie z tym samym schematem. Działanie jest bardzo miękkie. Podczas recepcji należy zwrócić uwagę, które z ziół są bardziej skuteczne na ciele. W przyszłości można ich używać tylko.

To tylko jedna kolekcja i jeden sposób oczyszczenia wątroby toksyn. Ale zioła były wybierane od wieków, a ich skuteczność jest wspaniała. Leczenie ziołowe jest najdelikatniejszym sposobem, ale to nie znaczy, że nie działa. Aby osiągnąć rezultaty potrzebujesz cierpliwości i wytrwałości.