405 Shares 5759 views

Biografia Anatolij Wasiljew: kariera i życie osobiste

Biografia Anatolij Wasiliew, znany szerokiej publiczności w serialu „matchmakers” jest dość proste i nie posiadają skandalicznych wydarzeń.


Vasilev Anatolij Aleksandrowicz urodził się 06/11/1946 w regionie Swierdłowsku, Niżny Tagil. Koledzy przypominają, że był gejem, działali w porozumieniu, był duszą każdej firmy – z gitarą, żarty i śpiew grupy „The Beatles” w repertuarze.

Następny biografia Anatolij Wasiljew nadal w studiach inżynierskich, gdzie zapisał po ukończeniu liceum. I Tole być inżynierem, ale nagle zabiera dokumenty i postanowił udać się do zawodu działania, pozostawiając z Briańsk, gdzie wówczas mieszkała, do stolicy. W Moskwie, on przeszedł pomyślnie egzaminy i został studentem Moskiewskiego Teatru Artystycznego School, którą ukończył w 1969 roku.

Teraz rozpoczyna pracę Anatoliya Vasileva biografię – od 1969 do 1973 roku pracował w Moskiewskim Teatrze Satyry, a rok później idzie do Teatru Armii Radzieckiej. Głęboki głos męski, męski imponujący wygląd i temperament – to wszystko sprawia, że młody aktor na wyjątkowy i popularny.

Biografia Anatolij Wasiljew wspaniale kontynuowane w Teatrze Mossovet w roli komediowej. dyrektor artystyczny teatru w 1995 roku spotkał się z Anatolij i jego trupę zaprasza do roli oszusta w komedii „Szkoła defaulters”.

Mikoła Dymow w filmie „Step” (w reżyserii Siergieja Bondarczuk 1977 rok modelowy) – pierwsza zauważalną rolę w filmie grany przez aktora Anatolij Wasiljew. Jego biografia w filmie była bardzo udana – wszystko w filmografii aktora ponad pięćdziesięciu filmach. To jeden z pierwszych krytyków doceniło pozytywne role.

Znak był główną rolę w filmie Valentine Nenarokova „załogi”, który genialnie grał przez Vasilevem Anatolij Aleksandrovich. Biografia o nim jako aktor od tej chwili był z góry przesądzony: praktycznie wszystkie jego późniejsze role były jak ten – miękki charakter dramatyczny, powodując sympatię publiczności.

Następnie ról:

  • ojciec Łomonosowa w „Michaiła Łomonosowa”;
  • Shubnikov w "General Shubnikov Corps" (główna rola);
  • Fomina rola w „nadziei i wsparcia”;
  • Chwała Bogu w filmie „Beloved Woman Mechanic Gavrilov”;
  • Fedor z "Ladies Tango";
  • „Firma przygód” i inni.

Byliśmy w życiu aktora i niespodziewanych rolach – w latach dziewięćdziesiątych, pojawił się przed widzem w roli wampira w filmie „Twoje palce zapach kadzidła.”

Anatol ma dwoje dzieci – syna Filipa z jego pierwszego małżeństwa z Tatyanoy Vasilevoy i córka Varya z jego drugiego małżeństwa. Syn, jak również jego rodzice, to aktor etap. Z byłą żoną Tatyanoy Vasilev mówi w jednym spektaklu „Rysunek”, gdzie grają roli byłych małżonków.

W 2012 roku aktor zagrał po cztery udane sezony popularnego komiksu „matchmakers” opuścili projekt. Jak wyjaśnił Anatolija w wywiadach, z powodu nieporozumień z aktorem Fedorom Dobronravovym, który grał drugi swata. Inteligentny Vasilev nie mógł kontynuować gry nieprzekonywających działek i chciał doprowadzić wszystko do realnego życia, które nie akceptują i nie rozumieli zespół, który pracował nad projektem.