457 Shares 9141 views

Oni naprawdę działają: dziwne lyfhaki od ekspertów piękna

Kto zrezygnuje z dobrego życia? Czas i energia są cennymi źródłami, a jeśli eksperci znajdą łatwy sposób, aby zaoszczędzić obu, warto zwrócić uwagę na ich porady. Jest to szczególnie interesujące, gdy lifkak pomaga poczuć się lepiej i wyglądać atrakcyjnie. Istnieje wiele wskazówek dotyczących piękna, ale może być trudne, aby dowiedzieć się, które z nich będą naprawdę dać wynik. Oto zalecenia wiodących stylistów i ekspertów w dziedzinie piękna – są to sprawdzone tajemnice od mistrzów! Poznaj ich – a twoje życie zmieni się na lepsze!


Poradzić sobie z tłustą skórą

Jeśli po prostu zastosujesz proszek, twoja skóra tłusta będzie wyglądać schludnie rano, ale w momencie, kiedy blask powraca. Zanim wyjdziesz z domu, użyj wodorotlenku magnezu – jest to idealna podstawa do makijażu dla osób o tłustej skórze. Wystarczy wstrząsnąć butelką i nałożyć cienką warstwę substancji na obszary, które są tłuste, a następnie pocierać. Zastosuj zwykłe fundamenty i inne kosmetyki używane, po których możesz pracować! Nie bój się takiej niezwykłej techniki – jest nieszkodliwa dla skóry i bardzo skuteczna. Jeśli odczuwasz, że powróciło do zdrowia, zmocz twarz z serwetkami, które absorbują nadmiar tłuszczu. Nawet nie potrzebujesz specjalnej, zwykłej pracy papierniczej.

Śledź trendy

Czasami przywieranie do najnowszych trendów może być trudne, zwłaszcza jeśli w wyniku tego makijażu wyglądasz jak rysunek przedszkolaka. Teraz bardzo ważne jest użycie musującego cienia, ale nie każdy chce być dręczony przez cały dzień z powodu połysku na policzkach. Możesz użyć małego kawałka taśmy, aby szybko i dokładnie usunąć cekiny ze skóry. W takim przypadku można łatwo używać połyskujących cieni i przestać martwić się o pozostawienie śladów na twarzy.

Doskonale wyglądają nawet w ruchu

Chcesz wyglądać świeżo przez cały dzień i nie nosić ważnej kosmetycznej torby? Okazuje się, że to całkiem możliwe zadanie! Wystarczy wrzucić torebkę lub torebkę wargi berbeć! Wystarczy połysknąć usta, przesmarować nadmiar palca i lekko polerować. Nie musisz rumienić ani jakichkolwiek innych środków kosmetycznych, możesz to zrobić bez patrzenia nawet w lustro! Jest to najprostszy sposób na bardziej żywy i lśniący wyraz twarzy, pracujący dla dziewcząt w dowolnym kolorze.

Zadbaj o wilgotne włosy

Jeśli włosy nie wyglądają dobrze, należy zachować szczególną ostrożność, szczególnie gdy są mokre. Star stylists zaleca się porzucić ręczniki po prysznicem. Chodzi o to, że wilgotne włosy są wystarczająco elastyczne i delikatne, a szorstkie włókna ręczników mogą je uszkodzić. Lepiej pozbądź się nadmiaru wilgoci we włosach starej bawełnianej koszulki. Jest to znacznie bezpieczniejszy sposób. Ponadto należy pamiętać, że włosy nie powinny być wiązane w ogonie, aż będą suche. Gumka może uszkodzić delikatne włosy. Jeśli zawsze będziesz pamiętać takie subtelności, możesz poważnie poprawić kondycję włosów w możliwie najkrótszym czasie.

Przywróć loki

Uszkodzone włosy wymagają odżywki. Podczas układania, użyj specjalnego kremu i szczotki z naturalnymi szczecinkami. Kiedy włosy są suche, podaj im połysk, stosując niewielką ilość oleju leczniczego – na przykład argan, a nawet oliwę z oliwek. W rezultacie lizie odbijają światło i wydaje się, że twoje włosy znalazły nowe życie.

Aby przywrócić uszkodzone włosy, użyj improwizowanych środków. Na przykład spróbuj płukać loki z octem jabłkowym, zmieszanym z wodą. Zrób to po prysznicu, aby zamknąć skórkę włosów i przywrócić ich połysk. Możesz też zrobić domową maskę do włosów, wymieszając łyżkę oleju kokosowego łyżeczką miodu. Miód pomaga utrzymać wilgoć w komórkach, a olej kokosowy nawilża, dzięki czemu włosy będą wyglądały bez zarzutu. Jeśli masz problemy z suchą skórą głowy, możesz też użyć oleju kokosowego. Wystarczy zastosować niewielką ilość bezpośrednio do skóry – cudownie pomaga w suchości, łuszczeniu się lub łupieżu. Wystarczy powtórzyć procedurę co najmniej raz w tygodniu, tak aby skóra głowy była dobrze pielęgnowana i nawilżona.

Chroń farbowanie włosów

Wszyscy wiemy, jak kosztowne farbowanie włosów może być. Jeśli zamierzasz spędzić, chcesz, aby wynik był długotrwały. Star eksperci doradzają przy użyciu klimatyzatora, który nie wymaga płukania. Więc skutecznie chronisz piękny odcień. Aby utrzymać połysk i nasycenie koloru przez długi czas, należy używać szamponu i odżywki, jak zwykle, osuszyć włosy ręcznikiem i zastosować dodatkowe środki zaradcze na końcówkach. Potem robi styl. Jeśli włosy wymagają odbudowy, osuszyć je naturalnie co najmniej kilka razy w tygodniu, aby mogły odpocząć od suszarki do włosów. To również przyczynia się do długotrwałego zachowania koloru. Jeśli masz stylowy kolor w zimnej bieli lub srebra, pamiętaj, że włosy mają tendencję do żółknięcia po przebarwieniu. Fioletowy odżywka pomoże zapobiec temu procesowi. Wzmacnia włosy, nawilża je, przywraca elastyczność i odcienie, dzięki czemu kolor nie staje się żółty. Istnieje szeroki wachlarz takich narzędzi, dzięki czemu można łatwo wybrać właściwą opcję. Jeśli nie masz barwienia przez długi czas i nie możesz na to czasu, w porządku. Wystarczy zastosować kilka cieni oczu na korzeniach włosów. Jest to dobry sposób, aby ukryć szarą między plamy na chwilę.

Zwiększ ilość loków

Aby uzyskać wyraziste pierścienie, musisz poznać proste tajemnice. Aby uzyskać objętość, należy najpierw zastosować odżywkę, a następnie umyć włosy szamponem. Kondycjonery są często zbyt ciężkie dla cienkich włosów. Jeśli chcesz uzyskać dużą fryzurę, najpierw użyj odżywki. Kiedy osuszy włosy, przechyli głowę w dół lub po prostu wysusz ją w przeciwnym kierunku, w porównaniu do miejsca, w którym planujesz fryzować włosy. Wreszcie, raz w tygodniu, użyj szamponu oczyszczającego, aby pozbyć się pozostałych produktów stylizacji, które mogą gromadzić się na włosach i je obciążać. Można również użyć małej wkładki do prasowania, aby nakładać włosy na korzenie. Po utworzeniu faktury wygładź włosy, aby uzyskać imponującą objętość. Upewnij się, że zostawisz górne nici bez efektu prasowania – możesz je wygładzić, aby ukryć teksturę. To bardzo proste, a loki będą wyglądać niesamowicie spektakularnie.

Zdobądź luksusowe rzęsy

Nic nie jest w stanie przekształcić i upiększyć wizerunku tak bardzo, jak grube ciemne rzęsy. Specjaliści podzielają tajemnicę: po naniesieniu pierwszej warstwy tusz, posypuj rzęsy proszkiem lub skrobią kukurydzianą. Następnie zastosuj kilka nowych warstw tuszu do rzęs. Pozwoli to uzyskać niesamowitą kwotę! Jest to bardzo prosty sposób, trzeba trochę ćwiczyć – i zawsze otrzymasz nienaganny wynik. Jeśli używasz fałszywych rzęs, skręć je lekko wokół palca przed klejeniem. Więc rozgrzewają się, stają się bardziej elastyczni i ładnie uzupełniają oczy.