879 Shares 1423 views

Jak zrobić kilka długich włosów?

Elegancki węzeł włosów wygląda wyjątkowo kobiece, ponieważ otwiera najbardziej uwodzicielskie panie ciała – szyi. Belka – jeden z najbardziej wszechstronnych fryzury. Jest idealny do pracy, szkoły, wielkiego zjazdu i romantyczną randkę. Belka może wyglądać zupełnie inaczej, w zależności od tego, jak instalacja zostanie wykonana. Dzisiaj chciałbym dać wam kilka sposobów tworzenia tej wspaniałej fryzury oparte na długich i średnich włosach.


W stylu orientalnym minimalizmu

Dla tych, którzy wiedzą, jak zrobić kok, włosy bez żadnych problemów. Budowanie modnej stylizacji możliwe w ciągu kilku minut. To wystarczy, aby mieć pod ręką kilka gumek, kilka szpilek i barrettes w postaci pałeczek. Należy również specjalny walec formujący, który można kupić w sklepie z akcesoriami fryzjerskich. To wygląda jak okrągły obwarzanek.

Po pierwsze, gładko uczesane włosy i zebrać je w górnej części zespołu głowicy. Powstały ogon jest wkręcony do otworu „cukierka”, a zagięte do końców włosów. Potem zaczynają delikatnie obrócić rolkę, kręcenie kosmyk niego. Prostowania włosów i zamocować wiązkę za pomocą kołków.

Taki sposób jest bardziej odpowiednie dla grubych i długich włosów. Jeśli nie może się pochwalić bujną czupryną, po prostu wyprostować ogon na całej powierzchni równomiernie obejmujące poduszkę i wyciągnąć go z gumką. Swobodne końce dwóch holowniczego skrętu i owinąć wokół podstawy belki. Pozostaje tylko wkręcić pręt i fryzura w stylu orientalnym jest gotowy.

Moja historia, jak zrobić kok, jest niekompletna bez jednego ważnego szczegółu. Podstawą tego wałka służy fryzury, z włókien syntetycznych. Jeśli chcesz kupić to nie jest możliwe. łatwo jest budować od golfa frotte lub starych rajstop. Wystarczy wyciąć zbyt dużo, aby uzyskać cylinder dziewiarskich. Po tym toczyć się w ciasnym rolki. Jeśli chcesz uzyskać szerszą wiązkę o średniej długości włosy, zrobić „pączek” grubsze.

uroczy zaniedbania

W nadchodzącym sezonie fryzury w stylu „a la naturel” nadal utrzymuje pozycję lidera. Dlatego rada jak zrobić to niechlujny kok, bardzo przydatny dla posiadaczy długich włosach. Zlokalizować urządzenie, można wszędzie: u podstawy szyi, na plecach, na wysokim szczycie głowy, asymetrycznym, przesuwając na bok.

Po pierwsze, zdjąć wszystkie włosy w kucyk i podzielić ją na cztery nici. Twist parami połączone w dwie wiązki owinąć swobodnie wokół swojej bazy. Przymocować kołkami. Z pomocą grzebienia z długim obchodzić ostrożnie unieść włosy od korzeni. Wydany kilka pryadok na skroniach. Fryzurę można ozdobić sztucznych kwiatów, spinki do włosów w kształcie łuków, koralikami.

antyk klasyczny

Fryzura w stylu greckim bardzo modne dzisiaj. Oni po prostu wyglądać uroczo i budować takie piękno łatwe. Jako podstawę weźmiemy Powyższe porady jak zrobić paczkę. W celu uzyskania wymaganego koloru gotowego fryzurę trzeba pleciony skórzany Wrap – opatrunek.

Grecki fryzura powinna być bujne, więc przed podjęciem ogon, drażnić włosy u nasady. Stawiamy na obręczy i zebrać kucyk. Podzielić ją na kilka pasm, które są również drażnić całą długość. Włosy są skręcone w pierścień, tak by utworzyć otwór. Drażni każdą część podstawy ogona. W ten sposób można uzyskać wystarczającą wiązkę przestrzenny z tyłu. Aby sprawić, że włosy wyglądają bardziej niefrasobliwe, rozdzielenie nici na skroniach i tył w pobliżu szyi. Zaostrzyć swoje kleszcze. Fryzura na noc gotowy. Pozostaje posypać brokatem lakier.

Śniadanie u Tiffany'ego

Aktorka Odri Hepbern pozostaje standardem kobiecości więcej niż jednej dekady. Jej fryzury inspirowane są przez wielu stylistów. Dziś Pokażę ci, jak zrobić paczkę w stylu „Babette”, podobnie jak uroczej Audrey w jej słynnym filmie.

Ta fryzura jest bardzo ważne objętość. tak, że włosy przed wiatrem na duże wałki farbowe sbraznem lekko osuszania suszarkę do włosów. Po tym, zebrać włosy w dwóch ogonach, jeden na górze i jeden poniżej.

Jest podstawą fryzury rozmiar większy niż walec na belce konwencjonalnej. Radzę to zrobić samemu parę starych pończoch dostać to, czego potrzebujesz. Suszarka do gwintowania otworu w rolce, kotwiczenia jego stadniny. „Babette” jest w istocie bouffant. W związku z tym, na początku każdego pojedynczego pasma trzepaczką, a następnie delikatnie grzebienia. Prostowania włosów, obejmujący rolkę delikatnie zawijania końców wokół podstawy. Kotwienia śrub. Końcowy akcent – szeroka wstążka wokół wiązki, wiązanej łuk.

retro urok

Fryzury w stylu 20-30 lat jest teraz nazywany glamour Hollywood, tak wyrafinowany i elegancki wyglądają. Dlatego na szczycie Chciałbym wam drodzy czytelnicy, jak zrobić kilka retro.

Aby utworzyć takie fryzury wymaga lakieru i żelu, płaskich zacisków że Cyrulicy stosowanych w formowaniu dużych fal na włosach.
Część pierwsza wilgotny żel i przytrzymaj przedziałek z boku. Kotwienia zacisków i suszy suszarką do włosów. Naprawimy lakier powstałej fali. Teraz można zebrać włosy w kok w dowolnym dogodnym sposób.