897 Shares 2007 views

Czy leszcze złowione w podajniku? Tajemnice rybaków


Istnieje wiele różnych sposobów, aby złapać dużą rybę, ale czy leszcze złowione w podajniku? Oczywiście! Jest to jeden z najbardziej popularnych rodzajów połowów. Co to jest? W swej istocie, podajnik – to rozwiązania, to nowoczesny Donka. Sama nazwa pochodzi od angielskiego tłumaczy się jako „dno narzędzi połowowych.” Jest z Anglii i rozprzestrzenił się na całym świecie. Ten bieg ma specjalny podajnik i jest przeznaczony dla rzuca długi hak. Wtedy to leszcze. Na podajniku do połowu tej ryby – to znaczy połowu leszcza z dna stawu. Taki proces nie jest możliwe bez specjalnej wędkarstwa długich prętów. Pręt zasilający powinien wynosić co najmniej 3 m. W tym celu wybiera się wydajne i niezawodne w zwojach. Jego szpuli musi pomieścić 130-150 m niezawodne rusztowanie (0,4 mm). Cewka powinna mieć IAR i tylne sprzęgło.

oprzyrządowanie podajnik dostępne na rynku są różne: głuchy, przesuwne, z / bez dostaw żywności. Leszcze rybacka w lecie na podajniku jest bardziej skuteczne, jeśli wędkarz używa narzędzi o koryta ( „głuchy” do lamp wyładowczych, „ślepe”). Liczba stanowisk karmienia nie jest większa niż 150 g nie jest konieczne do eksperymentu z kompozycji, i jest on zbyt skomplikowany. Najlepiej jest korzystać z tych składników, które są stosowane bezpośrednio do przynęty. Przynęta często dodać specjalne dodatki, które to środki aromatyzujące i atraktanty, przyciąganie ryb, takich jak bogara. Na podajniku z tymi substancjami leszcza jest o wiele łatwiej złapać niż bez nich. Przynęta dodano krakersy, otręby, pszenica, sucha mieszanka mleka dla dzieci (bezpośrednio przed połowy). Ryba ukąszenie na podajniku z długiej smyczy – dyskretny i delikatny. W tym przypadku, należy być bardzo ostrożnym, aby krojenie w dół natychmiast.

Najczęściej złowionych leszcz na podajniku jesienią. W tym czasie, wędkarstwo jest znacznie bardziej wydajne i ciekawe. Wynika to z faktu, że woda w stawach wystygnie, dzięki czemu ryby nieco traci swoją aktywność, ale nadal czuje potrzebę jedzenia. Ponieważ w tym czasie, by zwabić leszcze na podajniku? Tajemnice zawodowe: ryby, aby znaleźć swoje przynęty, łowiska jest konieczne, aby zwabić. W tym przypadku jeden z głównych punktów jest wybranie odpowiedniego miejsca i przynęty. Chłodne leszcz wody zbierają się w ławicach że mały ruch. Najczęściej obserwuje się nagromadzenie ryb w głębokich obszarach (około 8 m). Chwasty ukrywanie w otworach, wąskie rowy w obszarze zaczepów. Dlatego przy wyborze miejsca lepiej niż poprzednio, aby dowiedzieć się, jaki rodzaj dna zbiornika w okolicy. Ostatnio doświadczonych wędkarzy do określenia topografii dna jest często używany ręcznych sond laser echa.

Aby znaleźć idealne miejsce do wędkowania, szczelnie zapakowane podajnik rzucać jak najdalej. Po to, że powoli podciągnął do brzegu, czasami pozostawiając jedno miejsce i czeka na przekąskę. Kiedy okazało się, że miejsce, gdzie zgryz, i konieczne jest, aby szybko zwabić. Jesienią można stosować przynęty Bloodworm. Ten mieszano z glebą (1: 1). Do połowu wcześnie (5-6 rano) niezbędnego do 4 kg przynęty. Dobre wyniki daje „Unikorma” i tenderized Pshenko. Owsianka może dodać zmielonego ziarna słonecznika. W przypadku stosowania jako przynęty Bloodworm, a następnie zgłosić się do pakowania największe okazy. Leszcz na podajniku jesienią jest dobrze na czerwonym robakiem. Może być również nawleczone na haku na tych samych larwy ochotki czasowych i robaki. Największe ryby ugryźć około 3-4 godzin w nocy do rana.