157 Shares 1438 views

Zovirax: przewodnik, opinie, rekomendacje

Każdy wie, co „zimno na ustach”. Niektórzy nazywają go (i całkiem bezzasadnie) malarii. Warg lub nozdrza są objęte wodnisty, swędząca wysypka mocno, dostarczając silny dyskomfort. Podzhivaya wysypka zamienia się w obrzydliwy brązowej skórki, niekorzystnego wpływu na twarz, dostarczając wiele niedogodności.

Obecnie w leczeniu tej choroby, lekarze zalecają stosowanie maści „Zovirax”. Przewodnik wyjaśnia, że jest to najlepszy sposób, aby leczyć opryszczkę (jest to nazwa powyższych chorób). Osoby cierpiące na tę chorobę, doświadczyli skuteczności tego leku. Warto kilka razy, aby traktować miejsce, w którym oczekuje się wygląd wodnistych bąbelków „Zovirax”, aby pozbyć się choroby.

Jednak niewiele osób wie, że nie jest jedynym celem leków „Zovirax”. Przewodnik wyjaśnia, co to jest używane do leczenia wszystkich objawów opryszczki, ospy wietrznej, w profilaktyce zakażeń wywołanych przez wirus cytomegalii.

Dla każdego z tych diagnoz rozwinęła terapeutyczną postać leku: krople, krem, proszek do iniekcji, maści do oczu. Substancja aktywna we wszystkich formach – acyklowir. Substancje pomocnicze różnią się w każdej formie.

„Zovirax”, którego skład jest zrównoważony rzadko powoduje reakcje uboczne. Tylko od czasu do czasu, u pacjentów poddawanych leczeniu, istnieją przejawy świąd lub pieczenie.

Jednak „Zovirax”, oświadczenie ostrzega wszystko – nadal zdolne do spowodowania niepożądanej reakcji. Mogą wystąpić w przypadku długotrwałego leczenia zwłaszcza tabletki lub zastrzyki. Możliwe zawroty głowy, nudności, naruszenie krześle. Układ nerwowy długotrwałego leczenia może odpowiedzieć wygląd zmęczenie, dezorientacja, utrata orientacji. Jeśli nie zrezygnować w trakcie przygotowania „Zovirax” Instrukcja ostrzega, może dojść do ciężkiej niewydolności wątroby, serca lub nerek, reakcje anafilaktyczne, obrzęk naczynioruchowy.

Aby uniknąć przykrych konsekwencji, zaleca się ściśle przestrzegać dawkowania i czasu trwania leczenia.

Tabletki „Zovirax”, instrukcja mówi, że, popijając dużą ilością płynu. Mogą one być pijany przed posiłkami i po. Aby osiągnąć dobre rezultaty trzeba zażywać leki co cztery godziny. Jednakże, w zależności od diagnozy, innym reżimie dawkowania: 200 mg co 6 godzin lub 400 mg dwa razy dziennie. Jednakże, należy wybrać schemat leczenia może być lekarzem.

W okresie pooperacyjnym zaleca się wlew z „Zovirax”. To zapobiega rozwojowi zapalenia pooperacyjnego. Wtrysk stosowany w leczeniu opryszczki zapalenie mózgu, ospa wietrzna, półpasiec półpasiec.

Krem stosuje się miejscowo do traktowania. Może być stosowany do 5 razy dziennie, bardzo cienką warstwą. Oczywiście – 4 dni. Tylko w wyjątkowych przypadkach jest on przedłużony do 10 dni. Jednakże, tylko lekarz może zdecydować, czy zwiększyć przebieg leczenia.

Ponadto, pięć razy dziennie, używać maści na oczy. Jego cienkie paski (1 cm długości) umieszczono w worku spojówkowym. Sprawiają, że tak długo, jak objawy choroby ustępują, a potem jeszcze trzy dni, aby rozwiązać ten efekt.

W leczeniu „Zovirax” musimy pamiętać, że przedawkowanie może powodować to zaburzenia neurologiczne i psychiatryczne, niewydolność nerek, halucynacje. To znowu sugeruje, że samoleczenie nie może powołać się, lekarz ma robić. Dawkowanie zależy od indywidualnych wskazań.

„Zovirax” Dobrze, że ma on praktycznie żadnych przeciwwskazań. Zaprzeczył jedynie do osób z indywidualnej wrażliwości i niektórych chorób neurologicznych.