492 Shares 1193 views

Prestarium. instrukcja

„Prestarium” zawiera jako składnik aktywny perindoprilu argininy. substancje pomocnicze: chlorofilina miedzi, monohydrat laktozy, maltodekstryny, stearynian magnezu, hydrofobowa krzemionka koloidalna, gliceryna, makrogol 6000, glikolan skrobi sodu (typ A), dwutlenku tytanu.

"Prestarium". opis

Aktywny składnik leku przyczynia się do poziomu bradykininy, która wywołuje rozluźnienie naczyń i poprawę funkcji śródbłonka. Odgrywa kluczową rolę w poprawie równowagi fibrynolizy we krwi i zmniejszenie przebudowę układu krążenia.

Perinidopril udział w rozszerzaniu naczyń krwionośnych obwodowych i zmniejszenie ich odporności. Wzrost przepływu krwi obwodowej występuje zatem bez wzrostu częstości akcji serca. Stosowanie leku zwiększa się przepływ krwi przez nerki, jednak zmiany szybkości przesączania kłębuszkowego występuje.

Złożony mechanizm działania składnika czynnego zapewnia zmniejszenie podwyższonego ciśnienia krwi.

"Prestarium". Instrukcje. świadectwo

Lek jest wskazany do niewydolności serca, nadciśnienia tętniczego, jak profilaktyka u pacjentów z nawracającymi udarem zaburzeń naczyniowo-mózgowych, w celu zapobiegania zdarzeniom sercowo-naczyniowym u pacjentów ze stabilną chorobą wieńcową zainstalowany. Lek „Prestarium” instrukcja pozwala trwać długo. Dzięki temu zmniejsza się ryzyko wystąpienia niewydolności serca oraz zawału mięśnia sercowego.

"Prestarium". Instrukcje. dawkowanie

Lek jest przyjmowany doustnie przed posiłkiem raz dziennie, zaleca się rano. Dawkę dostosowuje się indywidualnie w oparciu o odczyty i ciśnienia krwi. Tabletki 5 mg podziału zastrzeżeniem, 10 mg, – nie mogą być podzielone.

Gdy nadciśnienie brać leki Prestarium Podręcznik zaleca 5 mg. Połączenie leku z leki przeciwnadciśnieniowe innych klas.

Dzięki dobrej tolerancji w razie potrzeby, lekarz może przepisać stopniowe zwiększanie dawki od 5 do 10 mg.

W niewydolności serca, eksperci zalecają, aby rozpocząć przyjmowanie leku od 2,5 mg raz na dobę przed posiłkami w godzinach porannych. Po dwóch tygodniach, jeśli tolerowana dawka może być zwiększona do 5 mg.

W przypadku niewystarczającej skuteczności leku może ponadto Celem indapamidu albo stała kombinacja peryndoprylu i indapamidu w przygotowaniu „Prestarium argininy combi”.

Czas trwania terapii zmniejsza ryzyko zawału serca i niewydolności serca.

Do zapobiegania incydentom sercowo-naczyniowym u pacjentów z chorobą wieńcową, leczenie rozpoczyna się w dawce 5 mg na dzień rano. Po dwóch tygodniach, jeśli tolerowane dawkowanie stopniowo zwiększa się do 10 mg.

„Prestarium” przyporządkowana jest jedna tabletka 10 mg podczas długotrwałego leczenia pacjentów ze stabilną chorobą wieńcową, niezależnie od wieku, chorób współistniejących i terapii wspomagającej.

Leki przeciwwskazane z nadwrażliwością na którykolwiek ze składników, historia obrzęk naczynioruchowy.

Różne formy leków, w tym „Prestarium A” nauka nie jest zalecany do ciąży i laktacji.

Przedawkowanie leku jest w postaci niedociśnienie, tachykardia, wstrząs krążenia, zaburzenia elektrolitowe, niewydolność nerek, bradykardia, zaburzenia lękowe, hiperwentylacji. W takim przypadku pacjent powinien być hospitalizowany i zapewnić mu stałą opieką lekarza. Leczenie jest dobierana w zależności od nasilenia objawów. Zazwyczaj jako pierwsza pomoc przewidziane płukanie żołądka i doprowadzania ehnterosorbentov.