276 Shares 7603 views

Wirowanie krwi (przyczyn)

Prawie każdy, nawet zupełnie zdrowych kobiet przynajmniej raz w życiu pojawiają alokacji z krwią. Co jest przyczyną tego zjawiska i jak postępować w takim przypadku? Wydzielina z pochwy z krwią są dość powszechnym problemem dla wielu kobiet. Pojawienie się takich zrzutów jest zazwyczaj natychmiast przeraża kobietę i zmuszając obraschatsya skonsultować się ze specjalistą.


wydzielina Sukrovichnye może nastąpić przed menstruacją, a często stają się przydział zwykłe cechy podczas menstruacji. Mogą również kontynuować przez kilka dni po zakończeniu miesiączki. W tym przypadku nie należy się zbytnio obawiać, gdyż jest to zjawisko obserwowane w wielu zdrowych kobiet. Rozdzielenie krwi są typowe dla kobiet, które powinny wkładki. Zjawisko to również nie powinien powodować poważne zaniepokojenie. Często rozdzielania krwi mają brązową barwę (tak zwany „rozmazywania”), których występowanie wiąże się z procesu utleniania i rozkładu krwi w pochwie. Zazwyczaj okolomenstrualnye normalne absolutorium praktycznie mają nieprzyjemny zapach.

Czasami niewielka ilość krwawień może być również obserwowane w połowie cyklu (tak zwane „krwawienie podczas owulacji”) lub u kobiet stosujących doustne środki antykoncepcyjne różne. W tym drugim przypadku, jest często takie zjawisko: gdy niższa dawka estrogenu, obserwuje się obfity wyciek. W przypadku, gdy rozdzielenie krwi występują u pacjentów przyjmujących hormonalne środki antykoncepcyjne lub w okresie ścieranie spiralne, należy skonsultować się z ginekologiem.

Inne przypadki upławy, to jest absolutnie nie związane z cyklem miesiączkowym, prawie zawsze wskazują na fakt, że ciało kobiety nie było pewne choroby. Często występują one w trakcie lub po wystąpieniu erozji następnie raka szyjki macicy. W tym przypadku wybór jest często gorszy po stosunku płciowym. Jednocześnie w trakcie stosunku płciowego występują raczej nieprzyjemne uczucie bólu.

Obfity krew (nagłe i jednorazowa) jest często spowodowane przez samoistnego poronienia w pierwszym trymestrze ciąży. Bardzo silne i długotrwałe uwalnianie wystąpić podczas ciąży pozamacicznej. Jeśli wygląd tych wydzielin u kobiet występuje w określaniu różne objawy ciąży, należy natychmiast skontaktować się z ginekologiem. Należy również pilną analizę wyglądu nim w późnym okresie ciąży, ponieważ może to oznaczać początek porodu przedwczesnego. Nieznaczne brązowo rozładowania podczas ciąży czasami wskazuje niewielki krwawienie z naczyń krwionośnych szyjki macicy. I w tym przypadku konieczne jest sprawdzenie i skonsultować się z lekarzem.

Często taki rozładowania wskazują na występowanie różnych chorób ginekologicznych , takich jak ostre i przewlekłe zapalenie przydatków, endometrioza, polipowatość, przewlekłe zapalenie macicy (endometrium), nieswoistego zapalenia pochwy (zapalenie pochwy) i wielu innych chorób. W większości przypadków powyższe mają nieprzyjemny krwawe absolutorium, zgniły zapach. W przypadku ich wystąpienia i pewność, że nie są one związane z cyklu miesiączkowego i ciąży, trzeba będzie pełne badanie przez lekarza specjalistę, jak tylko poprzez podejmowanie działań w celu wyleczenia choroby podstawowej, objaw zostaną wyeliminowane. Samoleczenie w postaci Bicze lub odbierania przeciwzapalne tabletki bez odpowiedniej porady lekarskiej może doprowadzić do poważnych powikłań.