645 Shares 4653 views

Opanuj kwiat papierowy własnymi rękami

Dokonywanie kwiatów papierowych własnymi rękami jest fascynujące i twórcze. Można ozdobić takie kwiaty salą na bankiecie, sporządzić kartkę pocztową i po prostu ożywić wnętrze własnego pokoju. Jest to również użyteczny czas wolny. Dzisiaj porozmawiamy o buksorowych bukietach. Stylowe i kolorowe, są estetyczne w wyglądzie i nie wymagają żadnych kosztów. W artykule opisano metodę ręcznego robienia papieru kwiatowego. Ale opanowanie tej metody szybko, przy pomocy wyobraźni, można stworzyć wiele wariantów kompozycji z prostego schematu.

Wykonujemy kwiat spiralny rękami. Sposób wytwarzania

Wszystko, czego potrzebujemy, by zrealizować ten niesamowity pomysł to papier kolorowy, nożyczki, cienki drut, ołówek, superklej. Zaczynamy tworzyć. Bierzemy arkusz kolorowego papieru, najlepiej, jeśli jest szczelny. Wyciąć z niego plac. Uwaga: im większy kwadrat, tym większa jest średnica kwiatu. Narysuj zwyczajną spiralę od środka kwadratu do jej krawędzi. Ważne jest, aby wiedzieć, że odległość pomiędzy pierścieniami naszej spirali to długość płatków. Teraz nożyczkami wycinamy kwadrat wzdłuż narysowanej linii, to jest w spiralę. A potem weź krawędź zewnętrzną i zacznij delikatnie przekręcać ją do środka spirali, nie zapominając o pozostawieniu ostatnich dwóch ściegów, aby przymocować kształt kwiatu. Przykleić wewnętrzną część pozostałych skrętów spirali i przymocować podstawę pączka. Po kilku sekundach górna część kwiatka jest gotowa, można ją przymocować do drutu – trzpień. Zielony drut do dekoracji zrobi dobrze. Po przebijeniu kwiatem, przymocuj punkt łączenia pętlą. Jak widać, robienie papierowego kwiatu własnymi rękami jest bardzo proste. Ten stylowy manufaktura pomoże urządzić wiele przedmiotów i urządzić celebrowania.

Kompozycje i święta

Delikatny różowy kwiat, wklejony np. Na kartkę w Walentynki, niewątpliwie będzie podważał serce wybranego. Nawiasem mówiąc, można umieścić serce róż, mocowanie go na domowej karcie. Czerwony bukiet ozdobią prezent na 8 marca, kompozycje kombinacji białych i różowych pąków rozjaśni wnętrza podczas uroczystości weselnych. Wykonując papierowy kwiat z własnymi rękoma, uczysz się oryginalnym i eleganckim dodatkiem do ulubionej sukience lub innego rodzaju ubrania. Wieniec Bożego Narodzenia, tkany z takich róż, będzie niezwykle stylowy i nietypowy. Aby ozdobić wnętrze łazienki, kilka białych pąków należy skręcić spiralą. Łącząc je ze sobą przewodami, można osiągnąć kształt piłki, który jest następnie ozdobiony białą rozgwiazdą i muszelkami. Przyklejając kwiaty do gałęzi z drzew, je ożywisz i umieszczając ten projektant bukiet w wazonie, ozdobić pokój. Wykonane spiralne kwiaty papieru własnymi rękami, zdjęcia, które można zobaczyć powyżej, są w stanie ozdobić wakacje. Taka okupacja przyciąga duszę i dzieci, ponieważ tworzenie biżuterii nie jest trudne, a zakres wyobraźni jest ogromny. Jest to doskonały wybór na spędzenie wolnego czasu w deszczowe dni. Uczyń swoje życie jaśniejsze i piękne! Szyj ją różami, a nawet papierem!