491 Shares 6549 views

Transformator szalik – Trend Fashion 2015

Niezwykłe akcesoria mody nigdy nie przestają zadziwiać miłośników niepowtarzalnych rzeczy. W tym czasie, świat został wprowadzony Transformers szal, który stał się prawdziwym trendem w 2015 roku. O tym, jaka jest jego funkcja i jak nosić, dowiesz się w tym artykule.


Co jest szalik-transformator?

Ten wynalazek zawdzięcza swój wygląd do zachodnich projektantów. Teraz trudno powiedzieć na pewno dokładnie, kto wymyślił tę niezwykłą akcesorium. Po tym wszystkim, można je znaleźć w kolekcjach najbardziej znanych domów mody.

Transformator cud chusta jest długi kawałek tkaniny, której końce są zszywane. Tak więc, z powstałego pierścienia mogą tworzyć nie tylko ciepłą pelerynę na ramiona i głowę, ale również elegancką kurtkę bolero i jeszcze surowsze. Ta funkcjonalność jest nowy wynalazek, wielka sympatia dla tysięcy kobiet na całym świecie, które są niezbędnym akcesorium z obu garniturach iz sukienki na co dzień.

Jak nosić transformator?

Szalik kasuje wszelkie stereotypy na temat standardów skarpetek. Innymi słowy, kobieta może tworzyć wszelkiego rodzaju form i obrazów, które są wystarczające dla własnej wyobraźni. Można owinąć szalik wokół ramion i rzucić w dół, tworząc ciepłą i przytulną zestaw zimowy. Czy to możliwe, aby wkręcić końce ramion i związać z tyłu, dzięki czemu skromny bolero. Opcje takie letnie chusty są stosowane jako pareo lub nawet mini sukienkę.

Nieoczekiwanie stwierdzono, że chusta transformator, ze względu na jego wielkość, jest w stanie wizualnie regulacji wady rysunku. Dzięki temu rozwiązaniu, można odwrócić uwagę od nadmiernej pełności lub szczupłości, ukryć niedoskonałe ręce i nawet wizualnie dodać wysokość. Najważniejsze – do eksperymentowania w lustrze i znaleźć idealny dla twojej figury.

Porady stylistów

W celu bardziej interesujący transformator-szalik, zaleca się korzystanie z wielu dodatkowych akcesoriów. To może być nieporęczne broszki, spinki do włosów, ciekawe przyciski i kolorowe kulki. Nawet drobny szczegół jest w stanie radykalnie zmienić obraz. To nie ma znaczenia, chodzi o dzianiny zimą lub lekkiej wersji letniej.

Przy wyborze szalik transformator powinien również uwzględniać jego kolor. Dla dziewczynek zimnym wyglądzie -Type pasuje niebieski, fioletowy, szary i biały odcienie. Choć przedstawiciele ciepłym tsvetotipa może sobie pozwolić jasnoczerwony, zielony, pomarańczowy i nawet żółte chusty.

Ale nie zapominaj, że wszystko powinno być z umiarem. Zbędne kolorowe i wulgarne kolory tylko zepsuć wizerunek. Szorstki i ciemne tkanina postać tłuszczu. Przy zakupie w sklepie przymierzyć różne warianty kolorów i materiałów. Twój idealny transformator szalik zidentyfikować natychmiast.

Gdzie kupić akcesoria mody?

Kupię Transformatory szalik dzisiaj może być praktycznie każdy sklep akcesoria mody, jak prawie każdy szanujący marka produkuje tego niezwykłego, ale bardzo praktyczny wynalazek. W tym przypadku można nawet znaleźć najbardziej niewiarygodne kolory, style i rozmiary.

Dodatkowo można zamówić doskonałe projektantów transformatorów szalik w sklepach internetowych. Co do zasady, mistrz stosować w swojej pracy niezwykłymi kolorami i można wykonać model dostosowany klienta. W tym przypadku, będziesz mieć pewność, że drugi z szalikiem nie będzie nic. Rzeczywiście, w zakresie akcesoriów, takich jak unikalnych momentów, odgrywa ważną rolę.

Szal-transformator z rękami

Ostatnio, rzeczy są bardzo cenione, wykonane własne. Dlatego można spróbować stworzyć szalik zamienny z rękami. Wymagać to będzie niezbędne materiały, trochę wyobraźni i wolnego czasu.

Jeśli chcesz, aby starą wersję, to lepiej, aby dać pierwszeństwo do lekkiego szyfonu, Jersey i bawełny. Każdy z tych materiałów będzie oczywiście patrzeć sarafany, dżinsy i stroje kąpielowe. Jest możliwe, aby stworzyć szalik transformatora jakiegokolwiek gotowego szal lub kawałek tkaniny. Wystarczy szyć końce z jednej strony podnieść żądaną szerokość i długość produktu.

Tworzenie szalik zamienne igły też nie być trudne, jeśli jesteś właścicielem podstawy drutach. Aby to zrobić, należy podnieść przędzy odpowiedni odcień. Dobrze, jeżeli składa się ona z czystej wełny, przędzy akrylowej jako krótkotrwały i będzie stanowić granulki. Ponadto konieczne, aby wybrać odpowiednią liczbę pętli odpowiadających szerokości szal i dzianiny aż do uzyskania żądanej długości. Możliwe jest użycie różnych wzorów dziewiarskich, ale łatwiej i szybciej, po prostu aby produkt wspólnego przodu haftem. Te końce mogą być połączone ze sobą lub igieł szydełkowych ściegów.

Wszelkie rzeczy zrobione przez ręce, będzie wyglądać wyjątkowy i niepowtarzalny. A tym bardziej szalik-transformator, który zakończy wizerunek każdej dziewczyny.