812 Shares 2316 views

Biała kurtka – modny i elegancki opcja na zimę

Nie każda kobieta odważy się kupić białą kurtkę. Po tym wszystkim, uważa się, że bardzo szybko brudzą, więc nie nadaje się do codziennego noszenia. Ale absolutnie wszystkich płci marzyć o takich rzeczach w szatni, tylko wtedy, gdy nie jest już szczęśliwym posiadaczem. Tych, którzy dostali górną szatę znakiem koloru, który jest bardzo zadowolony, a opieka jest wymagana, a także do innych rzeczy.


Jak wybrać białą kurtkę w dół? Tkanina górna musi mieć wodoodporne, nieprzepuszczalna dla wiatru. Szczególną uwagę należy zwrócić na wypełniacza, ponieważ jest odpowiedzialny za ciepło i komfort produktu. Wiele osób woli naturalne materiały, w tym przypadku, pióra ptactwa wodnego, takie jak kaczki i łabędzie. Nie mniej popytu i syntetyczne wypełniacze, takie jak thermoclaud. Są dobrze noszone, usunięte i ogrzać lepiej niż piór.

Wybierz biały puch kurtki kobiety powinny być ostrożny, ponieważ jest prawdopodobne, aby kupić złej jakości fałszywy. Najczęściej dotyczy to wypełniacz, którym może być konwencjonalny lub syntetycznej watoliny wypełniania. W tym przypadku sprawa nie trwa długo, a mroźna zima będzie wystarczająco ciepło. Aby nie paść ofiarą oszustów trzeba znać jakiś szczególny wybór piórko. Natychmiast powinna zbadać szwy, jeżeli wewnątrz wyściółka poliestrowa lub wełny, zwykle wycięte. Jeśli się zbyt wiele, gdy sondowania będzie odczuwalne. Najlepszy jest 80% pióra w pojeździe. Ważnym wskaźniki jakości i waga nie przekracza 1 kg.

Przy doborze reszty ubrania powinny mieć żadnego problemu, ponieważ biała kurtka pasuje dowolny kolor. Najlepiej jest szukać klasycznych wersjach: czarny, szary lub czerwony i biały. Ale garnitur i jasne zestawy. Większą uwagę należy zwrócić na stylu. Pod krótkim dół kurtki kupił dla aktywnego wypoczynku lub jazdy za kierownicą, dopasowanie i dżinsy z wysokich butach z obcasami. Szczególnie będzie dobrze wyglądać skórzane legginsy. W przypadku dłuższych modeli najlepiej wolą legginsy. Dla wygody, można nosić modne i praktyczne, ugg buty, które są idealnym miejscem na spacery i zakupy.

Biała kurtka wymaga starannej konserwacji. Najlepszym rozwiązaniem jest usługa czyszczenia na sucho, ale nie zawsze jest to wygodne, a dla wielu dość drogie. Czy możliwe jest, aby umyć się? Oczywiście, można. Należy zauważyć, że produkty z sztucznym wypełniacza skasowane znacznie łatwiejsze. Na naturalnych rzeczy puch zaleca się myć ręcznie. najbardziej delikatnym w trybie niskiej temperatury powinny być wybrane do prania bielizny. Aby wypłukać w dół kurtki jest niezbędne kilkakrotnie. Zaleca się, aby kupić specjalny środek do mycia w dół produktów, jako konwencjonalny proszek może nie być właściwe. Do suszenia, trzeba znaleźć jasną, równej powierzchni.

Jeśli absolutnie biały sprawa nie wydaje się bardzo praktyczne, można pozwolić sobie kurtkę w dół z białym futrem. To jest świetnym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą odświeżyć swój wizerunek na zimę, a nie spędzać zbyt dużo czasu dbając o odzieży wierzchniej.