195 Shares 8965 views

Kombinacja kolorów z niebieskie ubrania

Nowa moda sezon lekki niebieski odcień jest uznawana za jedną z dwóch najbardziej aktualnych kolorach przyjść jesień 2016 według Instytutu Pantone kolorów. Nazwał ten cień „spokój”. I to nie przypadek: uspokajające, przynosząc harmonię, spokojny i łagodny, kolor ten jest odpowiedni zarówno dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku i pozwala się do uzupełnienia różnych kombinacjach kolorystycznych. W tym przypadku, niebieski mogą być doskonale wykorzystywane przez amatorów całkowity wygląd obrazów. Ale nie tylko spokojny niebieski może być przyjemny w użyciu w szafie. A szary i lazur i chaber niebieski i niebieski są odpowiednie dla dziecka w nadchodzącym sezonie.


z szarym

Obecny odcień jasnoniebieska wygląda bardzo harmonijnie połączone z szarego, ale powinno być jasnym odcieniu szarości (grafit „mokrym” asfaltu, stal) lub pastelowy, wariant razbelennye.

Połączenie kolorów „niebieski i szary” jest idealne proste i eleganckie ubrania dla kilku stylu biznesowym. Jest doskonale uzupełnione akcesoriami i buty z białymi lub beżowymi odcieniami lub połysku białego metalu.

z czarnym

Niebieski w połączeniu z czarnymi wygląda całkiem bezpiecznego i odpowiedniego ubrania w ścisłym stylu biznesowych lub wieczorowych sukniach.

Czarno-niebieski strój dobrze jest w harmonii z zarówno ciemne iz jasnym kolorze włosów. I na wieczór dobry strój do uzupełnienia złote i srebrne ozdoby i akcesoria. To dramatyczne połączenie kolorów z niebieskim mogą być wykorzystane do kolacji biznesowej lub odbioru, dodając nieoczekiwane jasne akcesoria – torebki fioletowy odcień lub czerwony pasek w talii.

z zielonym

Zielony i niebieski na kole barw znajdują się w pobliżu, więc są one podobne w skali. Połączenie kolorów „niebieski – zielony” uspokajający wpływ na innych, i podkreśla kobiecość i sprawia, że droga łatwa.

W tym przypadku, połączenie jest dość zimno, więc jest bezpieczny do stosowania na ubrania biurowych czy spotkań biznesowych. Szczególnie dobrze wyglądają w tym zakresie kobiecie typu zimny wygląd. To połączenie może być uzupełniony światła, neutralnych odcieniach – beżowy lub białego.

z czerwonym

Kontrast, pogrubienie, jasne, nawet kombinacja kolorów prowokacyjny z błękitem. Do niego doskonałych i jasnych odcieniach czerwieni i pomidorem ostromodnyh i bogaty ciemne czerwienie – Marsala, wina, bordo, Szkarłat, wiśni.

Cool Blue jest z powodzeniem w połączeniu z agresywnym kolorem pasji i dobrze dobranych kolorów może podkreślają szlachetne cechy ludzkiej postaci, aby je zaznaczyć. Stylowy wygląd, należy pamiętać, harmonijne palety kolorów przez zmieszanie poprawnych „Temperatura” odcienie. Klasyczny chłodny niebieski pasuje szkarłatu. Cieplejszy ton Azure wymaga odcień karmazynowy koloru czerwonego. Niebieski kolor w tym przypadku musi być dominujący, tło, i czerwony – jako suplement (szczególnie dobre, jeśli to będzie kilka małych części i akcesoria), lub odwrotnie.

z pomarańczy

Te kolory są uważane za komplementarne. Pomimo pozornej wspaniałomyślności, połączenie jest trochę arbitralne, buntowniczy, pozaformalnej. Pomarańczowe energiczny, orzeźwiający, tak niebieskie stoiska zmiękczanie, uszlachetnia odcień. Prawie klasyczne połączenie kolorów z niebieskim, mocno przypominające lato, słońce, morze i piasek, pracuje również w modzie plażowej i ubrania dla letnich wakacji, ale z powodzeniem stosowany w damskiej szatni rzeczy etnicznych czy ubrania w stylu boho.

Kiedy właściwie dobrane odcienie pasują każdej tsvetotip (oprócz lata). Zimno tsvetotip harmonia z neyarkimi jakby pripylennymi odcieniach pomarańczy, zdominował strój powinien być niebieski. Ciepłe tsvetotip pasują jasne, żywe, soczyste barwy pomarańczowe i jasny niebieski, błękitny odcień.

z brązowym

Czysty niebieski odcień z powodzeniem ruszył i uzupełniać inny półtonów brązowy kolor: terakota, „wielbłądziej” kakao „kawy z mlekiem”, „czekolada”, beżowy.

Jest to spokojna połączenie kolorów z niebieskim wygląda porządny. Ciepły tsvetotip powodzeniem może patrzeć na ciepłych brązowych kolorach: cegła czerwony odcień cynamonowego. Niebieski Szczegóły powodzeniem uzupełniają obraz. Zimno tsvetotip lepiej zatrzymać wybór na niebiesko w połączeniu z szaro-brązowe, piaskiem lub chłodnym odcieniu ciemny brąz w połączeniu z bławatka.

Zestawy te świetnie wyglądają z galanterii skórzanej lekkiego beżu. Na przykład, może to być pas lub torby z odpowiedniego stylu.

Na innych odcieniach niebieskiego

Związanych mieszanka niebieskie ubrania z odcieni błękitu jest niezastąpiony w szafie na zimno tsvetotip „Zima” i „lato”. Niebieski z niebieskim wygląda szlachetny i surowo. Ale to są prawie takie same kolory nie są połączone, a nie ubierać zbyt nudny i spokojny, to najlepiej, aby odebrać im trzeci kolor – może to być albo neutralny (dla biznesu i codziennej garderoby) i jasnym, chwytliwe, wysokim kontraście (na świątecznym lub wakacyjnym wydaniu ), takie jak czerwony lub różowy neon.

Jest ona połączona z kobaltowych odcieniach niebieskiego z klasyczny denim.

z różowym

Po drugie, główny kolor – odcień „Rose Quartz” – nie można łączyć z ulubionych przez tworzenie najistotniejsze duet ten upadek. Łączenia kolorów w technice blokowania kolor lub wybierając tkaninom efekt Ombre (płynne przejście kolorów), można wyglądać modnie i znakomicie, tworząc naiwny i delikatne obrazy romantyczną randkę lub na spacer po mieście. Ale ta kombinacja dla ścisłego biurowej atmosfery jest niewłaściwe.

Jeśli marshmallow różowy ci się nie podoba, spróbuj połączyć niebieski z jasnych kolorach – różowy neon lub fuksja. Połączenie bardzo śmiały, ale stylowe. Jednak jasny kolor wziąć jako akcent i niebieskiego – jako podstawa. Jasny różowy lub dodać do pastelowych różowo-niebieski zestaw.

z żółtym

Idealne połączenie dla radosnych lato i plaża kit – jasny żółty z bladym błękitem. Dobrze wygląda w górę / w dół, a połączenie ubrań tego samego koloru z dostępnych na sekundę. To połączenie młodości, przyciąga uwagę, to wygląda jasne i beztroski, więc wygląda na szczególnie dobre na wakacje i letnie dni świąteczne.

W codziennym życiu należy wybrać jeden odcień jaśniejszy, a drugi – w formie wyciszony. Dla „lato” Color Type pasuje chłodny niebieski z wyciszony zielonkawożółta.

z białym

Najlżejsza i najbardziej delikatne połączenie kolorów przypominających nieba z białymi chmurami, ośnieżone szczyty i zalewów morskich o białym piasku. Odpowiednie tsvetotipu „zimowe” pale skóry i ciemne włosy.

Druga Zimna Opis „lato” lepiej rozcieńczyć duet bardziej nasycone kolory, które będzie trzecią w połączeniu, ponieważ te dwa jasne odcienie z jasnymi włosami i bladą skórą może obrócić obraz w rodzaju wyblakłym miejscu. Połączenie niebieskiego z innymi kolorami widma światła jest najbardziej odpowiedni w letniej garderobie. Ale jesień jest miękka, romantyczny i lekki kombinacja może pokonać swoje naturalne piękno.

Oczywiście nie są to wszystkie możliwe kombinacje kolorów i odcieni. Ale wszystkie powyższe Jedno jest pewne – połączenie koloru niebieskiego z innymi w różnorodny i wszechstronny odzieży dla wszystkich tsvetotipa i różne okazje i pory roku.