213 Shares 5394 views

Jak skutecznie pompować nasycić w domu

Niestety, natura zadekretował, że kobiece pośladki podatne na tłuszczu. Jeśli nie zwracać uwagę na obszar pośladkowy i, począwszy od wieku dojrzewania, nie trenować mięśnie pośladków, następnie można stopniowo tracą elastyczność, piękno i atrakcyjność najpiękniejszej części kobiecego ciała.


Cellulit, który pojawił się na pośladkach w młodym wieku, w ciągu kilku lat stać się poważnym problemem. Trudno jest pozbyć. Bez specjalnego zestawu ćwiczeń i odpowiedniej diety efekt nie wystąpi. Można ograniczyć swoją dietę, więcej ruchu, unikać sytuacji stresowych, do odwiedzenia salonów kosmetycznych, ale tylko zwiększona aktywność fizyczna sprzyja firmie szkoleniowej i napięte pośladki.

Skuteczne ćwiczenia na trening mięśni pośladków jest więcej niż wystarczająco. Każdy może wybrać dla siebie dokładnie taką technikę, która będzie mu do gustu. Niektórzy ludzie lubią robić w domu, niektórzy wolą wykonywać lub jazda na rowerze na świeżym powietrzu, a ktoś kiwa siłowni lub przydatności kompleks. W każdym z tych miejsc można wykonywać ćwiczenia na mięśnie pośladków.

Jedynym i głównym warunkiem – napięcie mięśni pośladków. Rozważmy kilka prostych ćwiczeń na mięśnie pośladków, które można zrobić w domu:

1. Początkowe położenie – leży na fotelu składanym (.. Couch ława, krzesło, itp), brzuch w dół, miednicy i nóg musi wisieć. Nogi powoli podniósł. Ręce należy trzymać się krawędzi podpory. Dotarcie na szczyt, trzeba rozciągnąć mięśnie pośladków i pozostać w tej pozycji przez kilka sekund. Pomijając nogi, nie powinny dotykać podłogi, i to lepiej, aby ponownie rozpocząć ćwiczenia. Taki ruch pozwala jednocześnie pompować mięśnie pleców.

2. Stały na czworakach z wyprostowanym kręgosłupem, huśtawki i wykonywać na przemian podnosi nogę lewą stopę, potem w prawo. Mach – zgięte kolano noga jest podniesiona, rosnąć – prosto noga wzrasta.

3. squat naciskany do przodu i krążków (pręt, butelki z tworzywa sztucznego napełnione wodą), przy czym oparcie jest utrzymywane prosto. Środek waga jest w rękach, zszedł po bokach, czy jest na wysokości barków.

4. Połóż się na plecach, ramiona wzdłuż tułowia. Miednica jest podnoszony do góry momencie zacisnąć mięśnie pośladków przez kilka sekund. Następnie przejdź w dół pośladków, ale nie dotykając podłogi.

5. leżący na jednej stronie, aby wykonać z parą w kierunku pod kątem 70 stopni. Aby utrudnić to ćwiczenie, można skorzystać z wagą, stawiając go w kostkę.

6. Siedząc na podłodze „w turecki” (palm położyć na kolanach), przenieść na przemian masa ciała jest w policzek, potem drugą. W tym przypadku, ręce trzeba stworzyć opór. Takie biegunach wykonana z płaskiej tyłu i wciągnął brzuch.

7. Siedząc na podłodze, należy na przemian przeniesiona pośladki, przesuwając w tym samym czasie, a następnie z powrotem. Wykonując ten ruch, trzeba umieścić swoje ręce za głowę i trzymać plecy prosto.

W kompleksach sportowych i siłowniach zainstalowane różne sprzętu sportowego i akcesoriów. Co do zasady, instytucje te są doświadczeni instruktorzy, którzy kompetentnie powiedzieć nam, jak podkręcić nasycić prawidłowo i skutecznie.