125 Shares 4361 views

Dlaczego marzą o ulewie? Wartości dodatnie i ujemne

Dreams – ślad (drukowane) w podświadomości wydarzeń z rzeczywistością, więc jak w życiu, to samo zjawisko może mieć różne znaczenia, zarówno pozytywnych jak i negatywnych.


„Marzę o deszczu”

Jedno trzeba tylko jedną linię piosenki uchwycić nastrój autora, który, zdaje się, miał bardzo odległy szum deszczu. Togo, który wyszedł z nastolatków. I deszcz, a sen jest a priori nie może być złe – w rzeczywistości w młodości wszystko jest w porządku, w tym wiatru, deszczu i wspomnień z nimi.

Patrząc przez noc tak polusnovideniya-poluvospominaniya, nie pytaj o to, co prysznicem snu. Wszystko jest jasne. Ta dawna deszcz powraca, aby odświeżyć pamięć o coś lekkiego i ważne dla ludzi, aby nie koncentrować się na codziennej rutyny, a czasem nawet go słuchać.

szum deszczu marzenia z trzech powodów: jeśli wspomnienia padało powodzi z powrotem, jeśli będzie jakaś ważna rozmowa, a jeśli ulicznych kotów i psów. Prawdziwy, prawdziwy deszcz ma tendencję do dostania się do snu hałasować, a tam trochę.

Szybka ulewny deszcz – to lepiej niż długotrwały-out

Wartość tego, co pod prysznicem snu, różne downers wytłumaczyć inaczej. Większość ekspertów są skłonni wierzyć, że to, co widział we śnie ulewny deszcz zapowiada duże zmiany.

Ale jaki charakter będą Wear – pozytywnej lub negatywnej zależy od wielu innych czynników: Sprawy ogólne przepisy marzycielem, niuanse w pracy, w życiu osobistym, w stosunku do innych.

W każdym razie, zdaniem ekspertów, prysznic we śnie – to jest zawsze lepsze niż przedłużającego nudny szary deszcz. To nie obiecuje żadnych zmian, a stanowi jedynie tęsknotę, depresja, spadek.

odczucia chłodzenia

Jeśli miał zły sen czuje się: deszcz, deszcz był zimny, zły, przemoczony do suchej nitki – po należy oczekiwać zauważalnej chłodzenie bliskiej osoby.

Sny, które oferują zmianę uczuć i zazwyczaj są one różne – prawdziwe uczucie zimna, neuyutnosti, niepokój. Chyba ulubionym (ulubionym) przez długi czas przygotowania rozmowę o przerwie, ale nadal nie można rozwiązać z wyprzedzeniem. Go we śnie mówi deszcz.

Należy uważać, wszystkie takie same

Aby zrozumieć, co prysznic sen, konieczne jest przeanalizowanie sytuacji występujących w rzeczywistości i w każdej chwili być gotowym na każdą ewentualność. Sen już powiedzieć, która scena nadchodzi, a więc pomogą przygotować się do nich.

Na przykład, ciężki deszcz szerzący się w snach To może oznaczać niezadowolenie ze strony kierownictwa. I tu trzeba wziąć pod uwagę kilka opcji przyczyny „burzy w biurze.” Że może to uczynić niewolnika, który spowodował tyle oburzenie? Jak mogę starać się uspokoić burzę? Być może byłoby właściwe, by zacząć mówić pierwszy, aby dowiedzieć się wszystkich szczegółów, aby zgodzić się na końcu. Wszystko dlatego, że problem można rozwiązać, wodzowie – ci sami ludzie.

Złowione w deszczu i pozostać suche

Jednym z najbardziej interesujących i korzystnych dla śnie śniącego. Kiedy marzenia, które stoją w strugach deszczu bez parasola czy innych schronień, pozostając całkowicie suchy, co oznacza, że nie ciasna rozmowa, nie plotka, żadnych zasad nie zrobi ci krzywdy. Nie wtrącaj się żadnej kłótni, a cześć nikt nie niszczą, chociaż będzie bardzo bolesny.

dziwne wartości

Kraje mogą pokazać wartość snu na prysznic, a kiedy jest ciepły i przyjemny, i rozlewa zieloną koronę, i jest uważany za zły znak. Koślawe sędzia taki sen, w każdym razie nie jest to zalecane. Tutaj znowu trzeba pamiętać o osobistej relacji człowieka do znaku.

Jeśli w rzeczywistości kochasz letniego deszczu podczas burzy czuć się komfortowo, można spędzić godziny podziwiając ciepłe strumienie srebra w obfitości płynącego z nieba, nie ma powodu, aby sądzić, Nike sen o słabej opadów.

Marzyć o ulewie, czując przypływ radości, energii, witalności, a priori oznacza szczęście i doświadczeń pozytywnych emocji we śnie, że rzeczywistość.

Inną rzeczą nelyubiteley w deszczową pogodę. Bez cierpi deszcze nie radość w życiu, dlaczego powinni doświadczać takich uczuć we śnie? Granica między snem a rzeczywistością jest tak cienki i elastyczny, że nie jest w porządku i uprzedzenia. Czasami zdarza się, że myśli płynąć we śnie, i nie przejawia się w postaci niektórych obrazów, zdarza się, że sny bezwstydnie wpadł do życia.

Wszystko marzą deszczu, to z tego obszaru – przepełnienie. Zdarza się, że sen po prostu odzwierciedlać pogodę i nic wiele obietnicy. A czasami marzył ulewa – jest to poważne ostrzeżenie, do którego nie zaszkodzi posłuchać.

Mówią, że większość samospełniającymi sny widzimy ją w momencie, gdy będzie padać. Inni eksperci snów, wręcz przeciwnie, zaleca się „puścić” wszystkie złe sny od deszczu, więc umył je bez śladu.

Który z opiniami słuchać? Poza tym, kto czuł się w swoim sercu.