247 Shares 8831 views

Przekąski do herbaty

Przekąski do herbaty – to doskonały sposób, aby Państwa tea party bardziej interesująca. Eksperci dzielą wszystkie przekąsek do herbaty na cztery główne grupy.

obfite przekąski

W tej grupie są dania, które można jeść. Często są one dostarczane nie tylko do herbaty, ale także jako samodzielne danie.

Klasycznym przykładem wykonania odżywczych posiłków są ciasta herbaty i placki z różnymi wypełnieniami :. wątroby, mięso, jajka, ryż, ser, ser, grzyby, itp ciasta może być w formie składnika napełniania jednej lub kombinacji różnych nadzienia.

Donut można również przypisać do obfite wypełnień. Jeśli masz je masłem, okazuje się bardzo smaczne i satysfakcjonujące.

Placki zawierają jedynie zdrowej przekąski, jeżeli wypełniacz jest stosowany kurczaka, mięso, grzyby lub mieszaninę roślinnego.

przekąski

Ta kategoria obejmuje przekąski, które doskonale uzupełniają serdeczny. Zaletą tych posiłków jest to, że jest to wygodne, aby nie tylko stół, ale także stojąc lub podczas chodzenia. Na przykład, na nieformalnym tea party takie przekąski będzie bardzo przydatna.

Przede wszystkim przekąsek zawierać kanapki – wygodnie jest trzymać w dłoni i nie można się martwić o to, co żywności mogą być rozproszone. Najlepszym rozwiązaniem dla różnych odmian herbaty kanapki nie są bardzo słone czerwone ryby, twaróg, masło, sery i wędliny, marynaty, pasty, szproty. W rzeczywistości, można przygotować kanapki z dowolnym dostępnym na ciebie napełniania.

słodkie przekąski

Słodkie przekąski powinny być podawane po naczyń odżywczych i światła. Pożądane wytrzymać krótka przerwa przed podaniem dań słodkich.

Można zastosować prawie każdy słodkie smakołyki: Dżemy, naleśniki, orzechy, miód, czekolada, słodkie wypieki. Karmienie słodkich przekąsek, nie można dostarczyć cukier, jak większość gości będzie ją odrzucić.

świeże przekąski

Świeże przekąski powinny być podawane z słodko lekko „rozcieńczyć” im. Podawać z puszki lub świeże jagody i owoce. Można używać żadnych sezonowe owoce, które można dostać. można uzupełnić je z bitą śmietaną w razie potrzeby.