517 Shares 6522 views

Jak wyświetlić rdzy z białych ubrań: najskuteczniejszych sposobów

Nasze życie często są przypadki, gdy nie można nosić swoje ulubione ubrania ze względu na fakt, że niegdyś miejscem została wydana. Szafy współczesnych ludzi nie jest chyba tylko jedna rzecz, a nie chce wyrzucić, a sobie wstydu. Plamy mogą być różnego pochodzenia: oleju, kawy, farby, farby, a także rdzą. To może wydawać się może uda Ci się umieścić na rdzawych plam ubrania, ale czasem wystarczy polegać na dowolnym obiekcie lub zardzewiałe praniu rzecz z licznymi ćwiekami zdobiące go i możemy zacząć myśleć o tym, jak dostać się rdzy. Z białą odzieży może być usunięta za pomocą mieszaniny kwasu winowego i jego soli. Aby to zrobić, weź równe części obu substancji i dodając trochę wody, wymieszać papkę. Następnie wyciągnąć zanieczyszczony produkt powinien być na każdy temat, umieścić na zardzewiałe plamy powstałej mieszaniny, a umieszczenie w słońcu, aby czekać na jego zniknięcie. Następne co płukanie w wodzie o temperaturze 18 ° C lub mniej dokładnie przemywa się ciepłą i dobrze spłukać.

Nie będzie źle, aby wiedzieć, jak uzyskać rdzę off białe ubranie z podsiarczyn. W tym celu 15 g podsiarczyn rozpuszczono w 200 gramach wody i otrzymaną mieszaninę ogrzano do 65 ° C Następnie tkanka barwione powinien być odrzucany w roztworze i poczekać do całkowitego zaniku zanieczyszczeń. Następnie, produkt musi być płukane w ciepłej i zimnej wody. W tym przypadku zamiast podfosforynu może być stosowany kwas cytrynowy lub kwas szczawiowy.

Jeśli nie masz na podsiarczyn ręcznego lub kwasu cytrynowego, a na pytanie, w jaki sposób uzyskać rdzy z białych ubrań jest bardzo ostra, możliwe jest stosowanie mieszaniny kwasu szczawiowego i kwasu octowego. 5-7 gramów mieszaniny obydwu kwasów, w celu rozpuszcza się w 200 g wody i ogrzewa się w roztworze w naczyniu szkliwa obniżonym zanieczyszczone części wyrobu przez kilka sekund, a następnie płucze się gorącą wodą. Jeśli plama nie zniknie, powtórzyć procedurę. Z reguły dzieje się ze starymi plamami.

Jest jeszcze inny sposób, jak uzyskać rdzy z białych ubrań. To wymaga dwóch procentowego roztworu kwasu solnego. Konieczne jest, aby obniżyć produkt i przechowywać tak długo, ile potrzeba do całkowitego zaniku miejscu. Następnie co płukanie w wodzie, miesza się z amoniakiem w 1-litrowej 3 łyżki alkoholu łyżką.

Istnieje wiele sposobów, za pomocą którego możemy wyprowadzić rdzę z ubrania w jasnych kolorach. W tym celu muszą zostać zmieszane w równych częściach ługu białego mydła, gliceryny i wody, w sęk kleik otrzymanego plamę i pozostawiono do odstania na 24 godzin, następnie dokładnie przemyć.

Warto zauważyć, że przed rdzą wyświetlacza z tkaniny, wykorzystując jedną z powyższych metod, należy sprawdzić wpływ na produkt substancji na małym skrawku lub w mało widocznym miejscu, ponieważ niektóre mieszaniny mogą zepsuć ulubioną rzeczą kiedykolwiek.

Aby zapobiec ponownemu rdzy powinny być umyte i wytarty do sucha poddano wpływu przestrzeni na ubrania.