123 Shares 1747 views

Laptop MSI GE70 2PE Apache Pro: Charakterystyka, opis i opinie właścicieli

notebooki dla graczy – specjalny segment właściwego rynku elektroniki. Producenci urządzeń tego typu, z jednej strony, jest to konieczne w celu rozwiązania problemów związanych z urządzeniami zapewniającymi wysoką wydajnością, az drugiej – te, które odzwierciedlają potrzebę skutecznego umieszczania komponentów sprzętowych w małej obudowie notebooka. Tajwańska firma MSI – w tym tych marek, które zarządzają do zaopatrzenia rynku w segmencie najbardziej konkurencyjnej danego modelu. Przykładem tego laptopa od firmy, która charakteryzuje się szybkością i zwartości – MSI GE70 Apache Pro. Urządzenie to ma atrakcyjny design i wygodne przyciski. Jakie zasoby laptop MSI GE70 zapewnia wymaganą wydajność? Co użytkownicy mówią, ze doświadczenie zaangażowania dysponuje w tym produkcie?


Podstawowe informacje o devayse

Aby rozpocząć z nim będzie przydatna rozważyć, co wygląda jak laptop MSI GE70. Na górnej pokrywie bocznej znajduje devaysa logo marki MSI Gaming Series i białym podświetleniem, który jest aktywowany po włączeniu urządzenia. wytwarzanie materiału wieczka – z aluminium. Wśród najważniejszych elementów sprzętu MSI GE70 Notebook – klawiaturze. Został on zaprojektowany przez SteelSeries i przeznaczony jest do stosowania w konkretnym devaysakh od MSI.

Laptop posiada ekran o przekątnej 17 cali, więc klawiatura – pełnowymiarowe. Jej klucze – cylindryczne, łatwe do prasy. Klawiatura posiada podświetlenie – z jednej strony, wystarczająco jasne, aby rozpoznać klawiszy w ciemności, z drugiej strony – jego blask nie odwracać uwagi od pracy.

Urządzenie jest wyposażone w wyświetlacz typu TN. Obsługuje rozdzielczość odpowiadającą standardowym FullHD. Wyświetlacz Cover – Mat. Ekran jest wystarczająco jasny.

Notebook MSI GE70 z 4 głośników zapewnia wysoką jakość dźwięku. Urządzenie obsługuje technologię wzmocnienia dźwięku.

Notebook zapewnia i5 Intel rdzenia 4 jąder oraz częstotliwości 2,5 GHz. W niektórych wykonaniach, urządzenie może być instalowane wiórów Intel Core i7 4710HQ. W niektórych aspektach, może określić różnicę w modelach z wydajnością. Jednak we wszystkich wersjach procesora laptop obsługuje standardu Hyper-Threading. Tryb TurboBoost, można przetaktować do 3,5 GHz – w niektórych chipów.

Laptop posiada kartę graficzną Intel HD 4600 oraz NVIDIA GTX860M karta graficzna funkcjonującego na podstawie Maxwell architektury. RAM karta graficzna – 2 GB.

Do laptopa dołączony dość masywny zasilacz 120 watów.

Urządzenie jest wyposażone w pamięć RAM 8 GB, typ modułu – DDR3 działają na częstotliwości 1,6 GHz.

Komputer posiada twardy dysk 1 ts, typ – SATA, prędkość – 7200 obr / min.

Główne standardy komunikacyjne że urządzenie obsługuje, – Bluetooth, Wi-Fi.

Jest twardy, który obsługuje Blu-ray.

Na laptopie z preinstalowanym DOS, więc system operacyjny do gier może trzeba być zainstalowane oddzielnie.

Laptop MSI GE70 jest pozycjonowany jako gry. Wśród jego głównych zalet – wysoką wydajność, doskonałą jakość dźwięku i łatwość obsługi.

modyfikacja przenośnego

Powyżej możemy zauważyć, że urządzenie, w zależności od ich specyficznych modyfikacji można zainstalować Intel Core i5 lub i7. Można zauważyć, że MSI GE70 – w rzeczywistości jest to seria notebooków. Różnica między nimi – bardzo małe. Głównie sprowadza się do typu procesora.

Tak więc, na rynku ma laptopa MSI GE70 2PE Apache Pro, który jest wersja rosyjska jest wyposażony w chip Intel Core i7. Istnieją inne modyfikacje urządzenia, które są sprzedawane na terenie Federacji Rosyjskiej. Wśród tych – laptop MSI GE70 2PL Apache, który jest zainstalowany tylko sam Intel Core i5 wersji 4210H. Nie Soup, wyposażony w najnowszy procesor – Core i7-4700MQ, który tryb Turbo Boost może być obsługiwany przy częstotliwości 3,4 GHz. Jednak inne cechy notebooków MSI GE70 2PE Apache Pro, a także mecz 2PL Apache.

Chociaż, oczywiście, różne wersje procesor może ustalić, znaczne różnice w cenie między urządzeniem pewnymi modyfikacjami. Tak, MSI GE70 2PL Apache, wyposażony w procesor Intel Core i5 chipie, stojąc w rosyjskich sklepach około 53 900 rubli. W zasadzie można uznać go za jeden z najniższych na wszystkich wersjach laptopa w pytaniu. Urządzenie MSI GE70 2PE Apache powinien mieć około 77 000 rubli. Można znaleźć urządzenie uważane serii, zajmują pozycję pośrednią pomiędzy oznaczonym modyfikacje laptop od MSI na rynku rosyjskim. Zatem urządzenie MSI GE70 2PC kosztuje około 55.000 rubli.

Tak więc, kupując laptopa rozważyć serię od MSI, należy zwrócić uwagę na określonym indeksem. Najbardziej wydajne i kosztowne modyfikacje urządzenia jest prawdopodobne, MSI GE70 2PE. Znacznie taniej – GE70 2PC. Najbardziej przystępne – najprawdopodobniej MSI GE70 2PL. Pytanie, oczywiście, czy miłośnik gier zapłacić dodatkowo za mocniejszym modelu. Powinien przede wszystkim zapoznać się z zalecanych wymagań systemowych gry, którą lubi – może uruchomić ich może być na tyle procesora budżetu, które są zainstalowane na rozważanych laptopy od MSI, jako opcja, Intel Core i5.

Cechy konstrukcyjne

Przejdźmy teraz do zbadania możliwości urządzenia od MSI w sposób bardziej szczegółowy. Zacznijmy od projektu.

Notebook "gaming". W nie tylko tworzywa sztucznego, lecz również z materiału metalowego, stosowanego jako materiał. Na spodzie komputera montażu gniazda umożliwiające dodatkowe moduły pamięciowe. Cała konstrukcja wykonana jest w dość ścisłej koncepcji, duża ilość elementów dekoracyjnych na razie nie. Można zauważyć, być może, czerwony krawędź, która jest usytuowana wzdłuż konturu urządzenia.

Główne interfejsy znajdują się na bokach urządzenia. Tak, na lewym boku zamontowane porty USB 3.0 oraz gniazda audio 3,5 mm do podłączenia słuchawek laptopa i gniazd mikrofonowych. Obok nich – Złącze HDMI oraz czytnik kart jest zgodna z formatem mediów SD. Po prawej stronie obudowy – porty USB 2.0, gniazda D-SUB, Ethernet. Obok nich – napęd Blu-Ray. Co tylko światła są zamontowane z przodu notebooka. Notebook MSI GE70 obszaru roboczego, które są rozmieszczone na klawiaturze i touchpad jest wykonana z aluminium. Nad nim znajduje się, odpowiednio, na wyświetlaczu. Bezpośrednio pod spodem – logo firmy MSI. Wyświetlacz wysłane plastikową ramę, która powtarza się kontury.

Wielu użytkowników zgłosiło stosunkowo niewielką ilość błyszczącym składnika w organizmie – w odróżnieniu od poprzednich modeli laptopów MSI. Pod względem estetyki takie materiały świetnie wyglądają, ale są one bardziej niż nudne, podatne na uszkodzenia. Dlatego entuzjaści marki raczej pozytywnie zareagował na fakt, że firma zdecydowała się zrobić minimalny zestaw błyszczących elementów. Wśród tych – devaysa pokrywy ramy sita i małej powierzchni wokół klawiatury.

Wewnętrzna struktura komputera

MSI Notebook Case GE Apache Pro jest wyposażony w zdejmowany panel, wykonany z tworzywa sztucznego. Zgodnie z nim są procesor karty graficznej, które zamknięte układy chłodzenia, moduły pamięci stałej pożywce stanów takich jak mSATA jak dysk twardy. Eksperci nie polecam, aby usunąć laptop z nośników SSD. Jeśli istnieje potrzeba, aby to zrobić, trzeba wcześniej skopiować macierz RAID w jednym obrazie. Jeśli podłoże stałe usunąć z laptopem, macierz RAID z systemem może przestać działać.

devaysa chłodziwa reprezentowany przez jedną turbinę. Na ogół brakuje mocy, aby zapewnić bezpieczną pracę devaysa komponentów sprzętowych przy jego pełnym obciążeniu, ale niektórzy użytkownicy i eksperci uważają, że firma MSI byłoby miło pomyśleć o umieszczeniu sekundę.

klawiatura

Cechą tej klawiaturze laptopa – w obecności 2 dodatkowych klawiszy. W obszarze odpowiadającym przyciskowi zasilania części sprzętu jest montowany i układ chłodzenia przełącza panel i podświetlenia – podczas gdy składnik aktywny składa się z 3 bloków oświetlania szczególnej części klawiatury. Można zauważyć, że przycisk Win znajduje się po prawej stronie spacji. Lewy – klawisz Fn.

Skok kluczem jest odpowiednio wygodne. Niektóre producent klawisze funkcyjne został usunięty z pracy. Zamiast tego, są one zamontowane nad klawiaturą są trzy switch – umożliwiają maksymalną prędkość układu chłodzenia, podświetlenie klawiatury, a także żywności. Roboczy devaysa głównie za pomocą metalu. Błyszczące elementy w porównaniu z poprzednimi modelami laptopów MSI, trochę. Nadaje się powłoka wykonana jest ze skutkiem mielenia metalu.

touchpad

Touchpad jest zamontowany na laptopie MSI, – wśród tych, które nie mają oddzielne przyciski, które symulują naciskając lewy i prawy przycisk myszy. Odpowiednie składniki są realizowane bezpośrednio w strukturze panelu dotykowego. I opinie ekspertów o łatwości użytkowania touchpad w takiej modyfikacji jest niejednoznaczna.

Niektórzy właściciele devaysa i eksperci uważają, że jest to niezbędne w celu dostosowania do struktury panelu dotykowym oznakowane. Inni wierzą, że jak uzależnienie od tego touchpad osiągnęła najwyższy poziom komfortu i kontroli laptopa.

pokaz

Matryca wykonana w technologii TN, uważany jest za stosunkowo przestarzałe rozwiązanie. To determinuje wygląd raczej krytycznych komentarzy na temat używania laptopa. Devaysa właściciele, jak i specjalistów IT uważają, że ekran ma raczej skromny oddawanie barw, istnieją pewne niuanse kolorowy wyświetlacz o wysokim poziomie jasności. Jednak laptop MSI GE70 Apache, jak wiemy, "gry". Ewentualne niedogodności przy opracowywaniu części na ekranie człowiek w grze, najprawdopodobniej nie zauważy. Ponadto, poziom szczegółowości ekranem komputera przez ekspertów MSI oszacować za wysokie. Urządzenie wyświetlające ma bardzo przyzwoitą rozdzielczość – 1920 przez 1080 pikseli.

dźwięk

Urządzenia audio – w tym kluczu, która określa zakres MSI GE 70 Apache wielu użytkowników laptopów. Charakterystyka urządzeń związanych jest z pewnością bardzo ważne dla graczy. Główne składniki część przetwarzania dźwięku laptopa – 4 dynamika, z których dwa znajdują się poniżej wyświetlacza, dwa pozostałe – w dolnej części obudowy. Jakość dźwięku jest ceniony przez graczy i specjalistów IT, jak bardzo przyzwoity, ale nie zbyt rewelacyjne. Gracze będą zadowoleni z gry rozmaite efekty, miłośników muzyki i filmów – odtwarzanie muzyki, ścieżek dźwiękowych, a „głos działając”.

"Iron"

Notebook wyposażony jest w procesor Intel Core typu. Głównym wielkość obciążenia przetwarzania strumienia wideo przypada na kartę graficzną GeForce GTX 860m. Odpowiednie składniki sprzętowe łączą się włączyć laptopa w jednym z najbardziej wydajnych na rynku. Wśród innych znaczących składników „hardware” – zaawansowany moduł Wi-Fi moduł. Implementuje technologię, aby zmniejszyć ping – RTT między sygnałem wysłanym do serwera i otrzymanych z niego. Mniej niż odpowiadająca jej postać, tym bardziej komfortowo czuć użytkownikowi w zarządzaniu postacie w grach online.

Innym istotnym aspektem badania laptopa MSI GE70 – niezależne urządzenie operacja. Będziemy uczyć się go w szczegółach.

Stand-alone

Jak wspomniano przez niektórych specjalistów IT, producenci laptopów do gier wydają się zlokalizować w produkowanych urządzeniach są dużych rozmiarów i niezbyt wydajne akumulatory. Odpowiedni rodzaj urządzeń, według ekspertów, są przeznaczone przede wszystkim do użytku szpitalnego. Powoduje to, że producenci uważają zainstalowanego w nim dopuszczalnego baterię, która wystarcza, być może, aby przesunąć urządzenie pomiędzy rozetami. Jednak cechy baterii w urządzeniu MSI w jakiejkolwiek modyfikacji, czy to laptop MSI GE70 2PL, 2PE lub 2PC, bardzo przyzwoity. Przechowywanie pojemność baterii – 4400 mAh ..

Poprawiona wydajność laptopa żywotność baterii promować energooszczędne technologie zaimplementowane w procesorach, które wytwarzane są oparte na architekturze Haswell. Układy te są instalowane na laptopach uznanych serii. Specjaliści, którzy zmierzyli długość życia baterii devaysa od MSI, a wielu użytkowników scharakteryzować odpowiedni parametr jako wysoce konkurencyjny w różnych trybach notebook – w prosty, podczas odtwarzania wideo o wysokiej lub odwrotnie, niskiej jasności wyświetlacza. Na przykład, jeśli widok na urządzenie z filmem MSI, żywotność baterii urządzenia może trwać dłużej niż 3 godziny, co pokazano w testach.

opinie

Szczegółowo badane, że właściciele powiedzieć MSI GE70 notebook o swoich doświadczeniach z wykorzystaniem urządzeń. Jak już wspomniano powyżej, dany wyrób jest dostępny w kilku wersjach. Głównym kryterium dla rozróżnienia między nimi – typ procesora, a tym samym produktywność. Zatem część opinii naukowych, co odzwierciedla wydajność devaysa ocena, konieczne jest rozróżnienie pomiędzy odpowiedziami, które pozostawiają właścicieli laptopów z procesorami o mniejszej mocy, a te, które zainstalowano najnowocześniejsze żetony.

Jednak sądząc po opinii na temat portali internetowych, użytkownicy urządzeń z MSI, które są uruchomione nawet najskromniejszy żetony, nie jest skłonny do narzekają na słabą wydajność. Może to wskazywać, że rozważane laptopy serii – wyważone urządzenie, w którym istotną rolę pod względem szybkości odtwarzania nie tylko procesor, ale także, na przykład, a karta graficzna. Że wszystkie wersje notebooków, prezentowanych w postaci silnego i wysoce wydajnych rozwiązań. Zatem prędkość właścicieli laptopów devaysa niezależnie od jego konkretnej wersji jest oceniany pozytywnie.

Jeśli chodzi o inne cechy urządzenia MSI GE70 Apache Pro – projektowanie, łatwość obsługi, jakość pracy wyświetlacza, wskaźnik żywotności baterii – użytkownicy są bardzo zadowoleni z naszego wyboru. Właściciele devaysa scharakteryzować laptopa jako wystarczająco skuteczne narzędzie, nadaje się nie tylko do gier, ale także do zaspokojenia innych codziennych zadań, które wymagają urządzeń o wysokiej wydajności.

Fakt, że domyślna notebook MSI GE70 posiada tylko DOS jako systemu operacyjnego, określa możliwość zamontowania go praktycznie dowolny system operacyjny do wyboru. Może to być dowolna modyfikacja w systemie Windows, Linux lub w inny sposób. Niezbędne sterowniki są zawsze dostępne na stronie internetowej producenta laptopa. Sądząc po opiniach, urządzenie podlega prawidłowa instalacja wymaganego oprogramowania działa doskonale na każdym systemie operacyjnym.