586 Shares 8042 views

Czerwone moli na ciele

Współcześni ludzie nie są zaskoczeni albo brązowe lub czerwone znamiona na ciele, a słynny „latać” na twarzy nawet za atrakcyjne. Ale w czasach starożytnych, kret był niepożądane zjawisko, wskazując przeklinać Boga lub prorochaschim ciosy losu.


Co jest kret?

Ta skóra, edukacja pigmentowy, wyraźnie ograniczone i wyraźnie widoczne. Same w sobie znamiona nie są czymś brzydkim lub patologiczny, a na niektórych obszarach ciała, może nawet wydawać się zupełnie nieszkodliwe i słodkie. Stopniowo tworzy się na skórze przez kilka lat i pojawiają się najczęściej na twarzy, tułowia, rąk i nóg, co stanowi małe guzki lub mieszkanie punkt brązowy. Te znamiona nazywane są również granica znamię.

Ale prawdziwi mole – to potencjalne zagrożenie dla zdrowia ludzi, a oni patrzą w przeważającej części, brzydki jak mają ciemny kolor, nieregularny kształt i duży rozmiar. Ponadto, te miejsca nie są tak łatwe do usunięcia, nawet w szpitalu chirurgicznym. Znamiona są powodowane przez wiele chorób skóry w okolicy i składa patologicznych, tak zwanych komórek znamię zawierających melanocyty lub melonosomy. Plamy są w różnych rozmiarach, kolorach i kształtach i znajdują się nie tylko na skórę, ale także w śluzowych i spojówki nawet oczy.

Innym rodzajem znamion znanych jako truskawkowym naczyniaka i bardzo przypomina jego widok leśnej jagody. Są ciemnoczerwony znamię na ciele jest bardzo widoczna, miękkie. Ich rozmiary również zróżnicowana – od maleńkiego ziarnka aż do imponujących formacji. wygląd czerwony moli na ciele spowodowane przede wszystkim do specyfiki wewnątrzmacicznego opóźnienia wzrostu, takich jak plamy wytwarzane z naczyń niedojrzałe, z jakiegokolwiek powodu, oddzielone od głównego łożyska naczyniowego. Prawie co dziesiąty noworodka takie naczyniaki są lub wydają w ciągu pierwszych dni po urodzeniu. Ale znikają na własną rękę w 6-10 lat, więc staram się nie przejmować i nieleczona. Plam stopniowo zanika, staje się bardziej płaskie, a następnie rozpuszcza się całkowicie. Ale, oczywiście, jeśli te czerwone moli na ciele zaczynają rosnąć, zmiana koloru lub formularz lub zakłócać normalnego funkcjonowania organizmu, należy skonsultować się z dermatologiem do usuwania takich formacji.

Istnieje również takie, chociaż są stosunkowo rzadkie, gatunki moli jak naczyniaki jamistej. Występuje u około 1% noworodków. To miejsce jest utworzona z dużych i dojrzałych odcinków naczyń krwionośnych i „rośnie”, nawet w głębszych warstwach skóry. Z wyglądu jest to trochę jak naczyniaka truskawkowym, ale niebiesko-czerwone znamię na ciele jest dość luźny i nie mają jednoznaczne. Spot w pierwszym roku życia dziecka zwiększa się wielkością, a następnie przestaje rosnąć o 10-12 lat zniknął bez śladu, albo pozostawiając cienką bliznę.

Kolejny rodzaj znamienia ugryzienie bocian. Jest plamy różowo-pomarańczowe, wlewa do twarzy dziecka w wieku dwóch lat. Znajdują się one na czole, powiekach, wokół ust lub nosa i są widoczne tylko wtedy, gdy płacz dziecka. Te krety są prawie niewidoczne i nie przenosić problemów kosmetycznych w dorosłym życiu.

Jest to rodzaj znamienia czerwona – Znamiona pożar lub, innymi słowy, port wina plamy. Miejsca te zostały utworzone z rozszerzonymi naczynkami i pozostają z osobą na całe życie bez zanika lub zmienia kolor. Obecnie, zapobiegając znamiona można usunąć za pomocą lasera.

Często są też mongolska i kilka typów znamion kawy.