286 Shares 4650 views

Jak szybko wytrzeźwieć? – Porady z całego świata

Gdy pojawiło się pytanie: „Jak szybko wytrzeźwieć?”, Oznacza to, że nie było pewne przewartościowania własnych siłach na podstawie absorpcji alkoholu. Aby tego uniknąć, trzeba pamiętać, że w żywności święta Oczywiście pomaga absorbować alkoholu, zwłaszcza chleb, krakersy, ziemniaki, makaron, i surowe jaja jak zapobieganie zatrucia. Te same produkty zawierające skrobię, pomagają szybko wraca.


Kawa zwiększa przemianę materii, zapobiegając upojenie, ten sam efekt, co dziwne, mają napoje energetyczne , które są dobre dla tego, że zawierają one wysokie dawki witamin. Należy pamiętać, że kawa i energonapitki odwodnić organizm, to znaczy „pierwszej pomocy”. Tutaj musimy również wspomnieć o tzw „Sport” napoje z wysoką zawartością witamin. Oni nie mają długotrwałe efekty, ale pomaga, gdy jest to absolutnie konieczne.

Jeżeli zatrucie nastąpiło jeszcze i trzeba szybko trzeźwy osoby lub w jakiś sposób doprowadzić go do mniej lub bardziej normalne, zaoszczędzić pieniądze ludzi, których na świecie jest wiele.

Najszybszym sposobem, aby wytrzeźwieć – sztucznie wywołanego wymiotów więcej niegazowanej wody i dwoma palcami w ustach, aby pomóc rzucić ciało alkoholu, który nie miał jeszcze czasu, aby zostać wchłonięte przez ściany żołądka. Nawet woda – i powtórzyć. Wkrótce stają się łatwiejsze.

Lekkie ćwiczenia fizyczne przyspieszają metabolizm i wyrzucić alkoholu z organizmu. Ruch nie może być bardzo skoordynowane, zabawne wygląda z zewnątrz, ale ćwiczenia pomagają zwiększyć przepływ krwi do mózgu, serca i płuc, banishing letarg i uwalniania alkoholu przez gruczoły potowe.

Na pytanie: „Jak mogę szybko wytrzeźwieć” Uniwersytet Ben-Guriona w Izraelu mówi: potrzeba słodkie owoce o dużej zawartości fruktozy, i więcej. Jabłka, gruszki, banany, brzoskwinie, pomarańcze, grejpfruty, winogrona i truskawki – najszybszy sposób, aby wytrzeźwieć.

W tej samej liczbie asystentów – miodu zawierającego węglowodany i fruktozy. Najważniejsze jest to, nie pić dużo wody, tak aby nie spowodować rozstrój żołądka i wymioty, nieoczekiwane. Nie kochanie – jeść dżem, to pomaga.

Znany na całym świecie magazyn „AskMen użytkownika” na pytanie „Jak szybko wytrzeźwieć” odpowiedzi na własną rękę, lekko un-American: Coca-Cola i cola z mlekiem. Nagle do narodu rosyjskiego, ale Amerykanie wierzą, że jest to dobry, szybki sposób, aby wytrzeźwieć. Krótko.

Lekarze na całym świecie jednogłośnie odpowiedzieć na pytanie „Jak szybko wytrzeźwieć?”: Pij mleko. Mleko tworzy rodzaj powłoki, dzięki czemu nie wchłania się szybko alkohol.

Zimny prysznic – inny międzynarodowo uznane metody. Zimna woda nagle budzi zmysły i odpędza senność, w wyniku czego osoba uczucie.

Brytyjska odpowiedź na pytanie „Jak szybko wytrzeźwieć?” Na swój sposób: stężenie wysiłku mózgu.

Spróbuj przeczytać książkę lub krzyżówki do rozwiązania, koncentrują się na konkretnej aktywności, które uczynią pracę mózgu. To będzie trudne, ale pomoże ciągnąć się razem i zmniejszyć zatrucie.

Francuzi nalegają na łatwy spacer: kiedy zaczynają się poruszać, twoje ciało będzie ożywić ducha. W stanie aktywności przetwarzania wartości alkoholu szybciej odpowiednio wytrzeźwienia procesu jest szybszy.

Międzynarodowa odpowiedź na pytanie: „Jak szybko wytrzeźwieć” nie dziwi: sen. Nawet kilka godzin snu daje odwagę i pomóc organizmowi poradzić sobie z zatruciem. A w każdym razie nie palić – w organizmie i tak nadmiaru toksyn.

International jest jeszcze jedną radę na temat aspiryny (najlepiej gazowanej) wody i odbioru soki, najlepiej jabłko, pomarańcza lub pomidora. Można brać tabletki ibuprofenu, to działa dobrze, jeśli trzeba szybko przyjść do siebie.

Wszystkie te metody szybkich efektów, ale nie biorą alkoholu z organizmu całkowicie, po prostu pomagają w akcjach ratunkowych i łagodzenia skutków. Umiar – to główna zasada każdej uczty, dobrze po – odpoczynku, odpoczynku i snu, aby dostać się z powrotem do życia.