302 Shares 5415 views

Krople Zelenin: wskazań do stosowania i ostrzeżenia

W świecie ciągle śpieszących ludzi trudno uniknąć chorób związanych z zaburzeniami układu nerwowego. Przyjmowanie leków uspokajających, które nie zostały przepisane przez lekarza i poradzono przyjaciół, stał się znany większości ludzi.


Krople Zelenin wskazania do stosowania:

Jednym z najbardziej popularnych leków, zgodnie z farmaceutów są Zelenin spada. Ich skład jest uważana za całkowicie nieszkodliwe, więc urzędnicy i emeryci często trzymać je pod ręką, aby wziąć „nerwy”. Ale czy ten lek jest wystarczająco bezpieczne?

W rzeczywistości, ten lek jest przepisywany nie tylko i nie tyle „nerwy”. Że traktują Zelenin spada? Wskazania do stosowania tego leku jest dość obszerna. Oni są przepisywane w niektórych przypadkach.

  • W ramach kompleksowego leczenia dystonii i łamania vegetovascular.
  • W celu usunięcia nerek lub wątroby, zapalenia okrężnicy, skurcze przewodu pokarmowego.
  • W leczeniu dróg żółciowych, w szczególności dyskinez.
  • Razem z innymi lekami stosowanymi w stan normalizacji w giperatsidnom zapalenie błony śluzowej żołądka i przewlekłe zapalenie pęcherzyka żółciowego.
  • Jako środek uspokajający o zwiększonej pobudliwości.

Skład kropli Zelenin

Dlaczego ten lek pomaga w takich różnych chorób? Wskazania do stosowania oparte są na składzie leku. Zabarwienie wilczej jagody pozostawia ulgi w skurczu zmniejsza wydzielanie niektórych gruczołów: ślinowych, raka żołądka, trzustki łzowe. To również przyspiesza tętno, normalizuje AV-przewodzenie. Landysheva nalewki zwiększa siłę skurczu serca, co zapobiega niewydolności serca. Akcja jest częścią kropli nalewki waleriany znanych. Ma działanie uspokajające, pomaga dobrze spać, likwiduje skurcze, które występują w organizmie. Mentol działa jako część kropli jako składnika przeciwbólowego. Ponadto tonów żyła ma działanie przeciw dusznicy bolesnej. Łączenie ze sobą te nalewki pochodzące z roślin leczniczych, eksperci stworzyli Zelenin spada. Wskazania do ich stosowania w oparciu o fakt, że wszystkie aspekty wsparcia i pomnożyć korzystne działanie poszczególnych składników.

Przeciwwskazania i skutki uboczne

Jak w każdej postaci leku, kropli ma przeciwwskazań. Mogą one spowodować szkody:

  • osób cierpiących na ostrą jaskrą;
  • Pacjenci z gruczołu krokowego i zaburzeń moczową;
  • tych, którzy nie tolerują działanie składników preparatu.

Lek i może dać niepożądane skutki uboczne. Bardziej niebezpieczne krople Zelenin? Wskazania do stosowania i składu chemicznego ich potrzeby, aby dokładnie monitorować nie tylko terminowego odbioru kropel, ale także dla tych, w połączeniu z lekami są one przypisane. Zawarte w nalewki belladonna i Valerian nasilać uspokajające działanie innych leków i przeciwskurczowe. Ponadto, kropelki mogą powodować senność, aby kierowcy i wszystkich, których zawód wymaga szczególnej koncentracji, napój powinien być bardzo ostrożny. Belladonna znacznie rozszerza źrenice, więc wizja w każdej chwili może stać się niewyraźny. Jak wziąć Zelenin spada? Sprawiają, że cztery razy dziennie 30-40 kropli (dawka wyjaśnia lekarz).